Spremeni velikost črk   Pogled tiskanja

Komentejranje tekem...

Klub malega nogometa Krajna

Moderator: cuschtee

OdgovorNapisal/-a galaktikos » 23 apr 2009, 16:13

Puno sranja!Ali se nej tou zalepo?Meni šankrejt tou pravi! :waw:
[img]http://www4.slikomat.com/08/0415/jca-kbaxx3.gif[/img]

Jaz sem mlad, srednjih let, star sem fant!
Uporabniški avatar
galaktikos
Dau prvi avtogram
 
Prispevkov: 898
Pridružen: 20 feb 2007, 17:38
Kraj: Santiago Bernabeu

OdgovorNapisal/-a Tanasa » 24 apr 2009, 14:04

vrtec

Slika
"YOU DON`T HAVE TO LOVE ME, YOU DON`T EVEN HAVE TO LIKE ME, BUT YOU WILL RESPECT ME"
Uporabniški avatar
Tanasa
Sidij na tribuni
 
Prispevkov: 226
Pridružen: 20 feb 2007, 11:16

OdgovorNapisal/-a boshko » 25 apr 2009, 12:18

cuschtee je napisal/-a:zakoj se ide?


PATRIJOT.....PIJVO..... :waw: :ud:
Da volim crno-bele,ponosno kažem svima....
Uporabniški avatar
boshko
Dau prvi avtogram
 
Prispevkov: 843
Pridružen: 01 jan 2008, 13:28

OdgovorNapisal/-a MiChO » 27 apr 2009, 14:13

20. krog Ravenske lige:

Kučnica - Krajna 1:2

Strelec: Buro 2x


Štirge podkrepljeni z zmago (pa s par pijvami :P) z velkoga nogometa, ostali pa malo bole naoštreni kak do zdaj. Končno smo cilou stopili malo bole na gas pa odšpilali bar malo toga, ka se zovej presing. Tudi v napadi smo skombinejrali par lejpih akcij, končno pa se je na stare tire vrno tudi Buro (nemren pozabiti famoznih škarjic :D). Na ijpe je tudi Kučnica pokazala ka so dobra, neugodna ekipa, kera zna odšpilati akcijo za učbenike. Na (končno) našo srečo njin je žoga nej šla v gol (niti s penera), v iston stavki pa moren povedati ka smo tudi mij zbrsali mimo še eno par lejpih prijlik. Nema veze. Dva sta bila zadosta, ostalo šparamo za derbi (prvomajski, delavski, evropskounijski, kresni ali kakši pač ščejte :P) z vodilno ekipo lige, da jim malo pristrižemo peruti D: Na predvečer pa poslastica, najvekši derbi na planetu, na HRT2 ob 20:00...čas je ka se konča belo sranje :P
Mes que un club! (Več kot klub!)

Ray Hudson: "Xavi needs no help. He needs help like a fish needs bicycle."
Uporabniški avatar
MiChO
Katancov ljubljenec
 
Prispevkov: 2261
Pridružen: 08 feb 2007, 21:04
Kraj: V njenih hlačkah...

OdgovorNapisal/-a galaktikos » 27 apr 2009, 18:40

MiChO je napisal/-a: Na predvečer pa poslastica, najvekši derbi na planetu, na HRT2 ob 20:00...čas je ka se konča belo sranje :P


Tij tou zovejš kak najvekši derbi na planeti?
Za najvekši derbi sta potrebniva dva.Ka mogoče Real smatraš za velki klub?Nemren vrvati.
Te že kaj straj?Pa nede van valda Real(ka ma puno sranja) ogrozil prvenstva!Kelko znan si bil glasen ka bou koridor na Bernabeu.Nika stoga,a?Zdaj pa trepečete namesto koridorja :waw: !Me zanijma kakšni do pa izgovore če se izjalovi.Zaslujžili ste prvenstvo samo ga še trbej osvojiti.Ges ga na žalost letos nemo glejdo!Višja sila ščela ka mamo istočasno tekmo. :zzz:
[img]http://www4.slikomat.com/08/0415/jca-kbaxx3.gif[/img]

Jaz sem mlad, srednjih let, star sem fant!
Uporabniški avatar
galaktikos
Dau prvi avtogram
 
Prispevkov: 898
Pridružen: 20 feb 2007, 17:38
Kraj: Santiago Bernabeu

OdgovorNapisal/-a MiChO » 27 apr 2009, 19:06

real je velki, ampak gnili klub (tudi zadnji dogodki tou potrjujejo). Kak je prišo do tej veličine, pa san že 100x pravo.

Pa ge san bil glasen ka de koridor? Ge san samo omejno ka je tudi letos derbi na konci in so možnosti ka bi lejko bil. Kak se mi lani jebalo za koridor, tak se mi tudi letos. Pa što trepeče? Štiri pike prednosti so nej razlog za trepetanje... Borejci pred nami ne trepečejo, Barça pa nej pred realon... Čiglij v soboto zgibijo (nega šans :P), do ostale zmagali... Pa še tou: kda je bil nazadnje real na trej frontaj tak dugo v igri? :ud:

Aja, rahlo sva off topic
Mes que un club! (Več kot klub!)

Ray Hudson: "Xavi needs no help. He needs help like a fish needs bicycle."
Uporabniški avatar
MiChO
Katancov ljubljenec
 
Prispevkov: 2261
Pridružen: 08 feb 2007, 21:04
Kraj: V njenih hlačkah...

OdgovorNapisal/-a galaktikos » 28 apr 2009, 20:12

MiChO je napisal/-a:real je velki, Pa što trepeče? Štiri pike prednosti so nej razlog za trepetanje...


Si čul debeloga CULE-ta na TV3!Tresejo se hlače.Če un tak pravi te že je tak! :waw: :ud:
Nekaj podobnega je še blekno:Še ena betežna.
Po Kataloniji ne straši nobena prašičja gripa,ni nobene recesije ampak straši:RAUL MADRID! :jupi: :bravo: :g33k: :yeah: D:
[img]http://www4.slikomat.com/08/0415/jca-kbaxx3.gif[/img]

Jaz sem mlad, srednjih let, star sem fant!
Uporabniški avatar
galaktikos
Dau prvi avtogram
 
Prispevkov: 898
Pridružen: 20 feb 2007, 17:38
Kraj: Santiago Bernabeu

OdgovorNapisal/-a MiChO » 04 maj 2009, 15:03

21. krog Ravenske lige:

KMN Krajna - ŠD Borejci 1:2

Strelec: Buro


Kak bi pravo Borkovič: "Ni blo ne. Krajna je spet zgubla, ne morte verjet. Škoda za Krajno. Škoda da se niso bol potrudli."


Dokejč smo fizično lejko parejrali, je bilo vredi. Te pa je prišlo do izraza dejstvo, ka pri ovih vsi velkoga špilajo, prinas pa redko što. Niti fkup ne prijdemo ka bi brsnoli inok na keden malo. Seveda ovi v (skoro) punoj postavi, ne glede na tou ka Čarda mejla tekmo, pa ka je Veržej mel tekmo. Adijo prva trofeja, možda sledeče godine.
Mes que un club! (Več kot klub!)

Ray Hudson: "Xavi needs no help. He needs help like a fish needs bicycle."
Uporabniški avatar
MiChO
Katancov ljubljenec
 
Prispevkov: 2261
Pridružen: 08 feb 2007, 21:04
Kraj: V njenih hlačkah...

OdgovorNapisal/-a galaktikos » 04 maj 2009, 17:06

Tij,Lebar,Bratki,Kiki,Buro.Tou ste rejdki?Kušti pa Huko ediniva ka ne špilata velkoga.Neka bokšoga si zmisli!
Te do nan mogli dati 10 falatov če mo po tun gledali!Moje mišlenje je bi mogoče bokše bilou ka jin sploj nebi gola dali,verjetno te ovi van tudi nebi dali.Bilij so preci bougi(Borejci) do takrat ka je v igre nej bilou vašoga ex igrača Grah-a.Te pa prišo un gor te se je pa vse obrnolo.Bar ges san tak vido vse skuper.
[img]http://www4.slikomat.com/08/0415/jca-kbaxx3.gif[/img]

Jaz sem mlad, srednjih let, star sem fant!
Uporabniški avatar
galaktikos
Dau prvi avtogram
 
Prispevkov: 898
Pridružen: 20 feb 2007, 17:38
Kraj: Santiago Bernabeu

OdgovorNapisal/-a MiChO » 04 maj 2009, 18:13

Bratki ne špila več, Kiki nej bil na treningi že pou leta, Buro dvomin ka trenejra... Trenejramo ges pa Lebar pa Gumilar. Tou je vse. Taka si ge nika ne zmišlavlen. Nemamo kondicije pa vö. Najbokši smo bilij kda so Dani, Huko pa Kušti tudi trenejrali pa špilali.
Kelko do van dali, mo vidli. Či do v takšoj postavi...

Grah pa itak ka je preobrno vse ja. Me zanima či v Veržeji znajo za tou :g33k:
Mes que un club! (Več kot klub!)

Ray Hudson: "Xavi needs no help. He needs help like a fish needs bicycle."
Uporabniški avatar
MiChO
Katancov ljubljenec
 
Prispevkov: 2261
Pridružen: 08 feb 2007, 21:04
Kraj: V njenih hlačkah...

OdgovorNapisal/-a cuschtee » 04 maj 2009, 18:47

se strinjan, kondicija.

v ton trenutki pač nemamo igralca, ka bi bil sposoben višek narediti na račun dobre poteze ali pa enostavno fizične pripravljenosti. če že šteri šteroga stribla te za naprej svali moči, za strel ali pa dober pas.
glede naših igralcov ka velkoga špilajo. ne ven kelko trenerajo. znan ka bole malo ali pa nika. razlogi pač različni. službe, slabo stanje na tišini, cankovi,... torej na splošno.
oba sta tudi omenila graja damjana. dečki tu se vijdi 3.liga. špilo san nekaj cajta. tan je prvo kondicija, moč, pa te vse drujgo. gda san mislo, ka lejko najbole bižin pa se rijvlen na sredini, te smo prišli v stonjce ali pa zavrč pa so mijmo nas leteli, ka smo se vsi spreladili. dali so nan 4,5 komadov pa še vkup so nas spotrli, ka san 2 kedna nej mogo k sebi. lidge, tou je drujgi svet. gda maš tij labdo saki den v nogaj, pa saki den 50x na gol brsneš. hm.... ka nemo modruvo, dale.

torej. nič katastrofalnoga. brsali mo dale. če mo pa ščeli še gda kaj osvojiti pa de trbelo se malo pripraviti. ali pa priliko dati mlajšin šteri do meli volo se dokazuvati pa kaj dosegnoti.

aha. verjetno lejko čestitamo borejcan za zasluženi naslov. neka šans še ma mister baby pa minimalne gradišče, vendar pa glede na trenutne forme in razpored - težko, težko.
Uporabniški avatar
cuschtee
V prvoj postavi
 
Prispevkov: 662
Pridružen: 12 feb 2007, 16:41

OdgovorNapisal/-a galaktikos » 04 maj 2009, 21:59

Zakoj Gradišče ja vij pa nej?Saj mate isto pijk!
[img]http://www4.slikomat.com/08/0415/jca-kbaxx3.gif[/img]

Jaz sem mlad, srednjih let, star sem fant!
Uporabniški avatar
galaktikos
Dau prvi avtogram
 
Prispevkov: 898
Pridružen: 20 feb 2007, 17:38
Kraj: Santiago Bernabeu

OdgovorNapisal/-a cuschtee » 05 maj 2009, 08:38

zato, ka predvidevan, ka de gradišče zelo vseh 15 pik do kunca. realno gledano do zmagali (krog, petanjci, dobel), z vami pa tropovcami pa de bole zanimivo. tou so samo pač razmišljanja, štera majo nekšno podlago. seveda pa vijdimo, ka se lejko v enoj tekmi vse okoli obrnej!
Uporabniški avatar
cuschtee
V prvoj postavi
 
Prispevkov: 662
Pridružen: 12 feb 2007, 16:41

OdgovorNapisal/-a galaktikos » 06 maj 2009, 10:23

Ne vrvlen ka do doubili vseh 15 pik! :waw: :ud: Možno pa seveda je.Samo ge do Borejci zgujbili 8 pik?Tou je fantastika pomoje.
[img]http://www4.slikomat.com/08/0415/jca-kbaxx3.gif[/img]

Jaz sem mlad, srednjih let, star sem fant!
Uporabniški avatar
galaktikos
Dau prvi avtogram
 
Prispevkov: 898
Pridružen: 20 feb 2007, 17:38
Kraj: Santiago Bernabeu

OdgovorNapisal/-a cuschtee » 06 maj 2009, 13:40

ajde pa probajmo!

špilajo še z krajna b, tt, černelavcami, vami in doblon, če se ne motin.
moja predvidevanja:
zmagajo krajno b in dobel 6 pik, torej nucajo samo dvej točki oziroma eno zmago na ostalih 3 tekmaj. če zmagajo na primer z vami je rešeno. ges mislin, ka si lejko tudi poraz z vami privoščijo in zmagajo eno od ostalih dvej tekem.

dosta več variant bi bilo v igri, če bi mij eto zeli bar piko ali pa vse trij. ges mislin, ka si zaslužijo. zmagali so vse svoje glavne nasprotnike do zdaj na njihovon tereni (vivat, gradišče, krajna)!
Uporabniški avatar
cuschtee
V prvoj postavi
 
Prispevkov: 662
Pridružen: 12 feb 2007, 16:41

OdgovorNapisal/-a galaktikos » 06 maj 2009, 14:51

Glavnoga so še nej meli!:zzz: :waw: :ud:
Se pravi ka nemrejo zgibiti nikak 8 pik,taka lejko črtaš Gradišče!
[img]http://www4.slikomat.com/08/0415/jca-kbaxx3.gif[/img]

Jaz sem mlad, srednjih let, star sem fant!
Uporabniški avatar
galaktikos
Dau prvi avtogram
 
Prispevkov: 898
Pridružen: 20 feb 2007, 17:38
Kraj: Santiago Bernabeu

OdgovorNapisal/-a boshko » 06 maj 2009, 15:51

ge pa mislen ka de tak do kunca:

Gradišče 15 pijk
Borejci 15 pijk
Krajna 12 pijk
Bejbi 3 pike


zaj pa zračunajta tabelo pa rezultate v zadnjun krogi ........Ajnštajna..... :ne: ;) :$ ;)
Da volim crno-bele,ponosno kažem svima....
Uporabniški avatar
boshko
Dau prvi avtogram
 
Prispevkov: 843
Pridružen: 01 jan 2008, 13:28

OdgovorNapisal/-a boshko » 15 maj 2009, 10:57

Malo se moren korigerati...stavnice PLUNI BEJBI so me zjebale.....ETO tak de do kunca stoposto....načik nejde v ka bi štrti bilij na kunci :


Borejci 12 pijk
Gradišče 12 pijk
Krajna 9 pijk
Bejbi 3 pike


p.s......zna štoj za kakšen dober stroj(pralni)......poudarek na DOBER...ali po domače veš mašina...po možnosti brez kurblna..ka tisti se radi kvarijo prej....nucamo NUJNO za pranje NOVIH majc z KRTA-MRTA motijvun .....če štoj ma naj javi......6.junija je zagenj rok ;) :ud: D: :lol:
Da volim crno-bele,ponosno kažem svima....
Uporabniški avatar
boshko
Dau prvi avtogram
 
Prispevkov: 843
Pridružen: 01 jan 2008, 13:28

Prejšnja

Vrni se na KMN Krajna

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov

cron