Spremeni velikost črk   Pogled tiskanja

Večni derbi...

Klub malega nogometa Krajna

Moderator: cuschtee

Keri je najvejkši derbi?

Inter - Milan
2
6%
Barcelona - Real M.
6
19%
Krajna - Mr. Baby
19
59%
Mura - Maribor
2
6%
Celtic - Rangers
0
Brez glasov
Man Utd - Liverpool
0
Brez glasov
Crvena Zvezda - Partizan
3
9%
 
Skupaj glasov : 32

OdgovorNapisal/-a tdk » 07 nov 2008, 12:55

[quote="fejst fejst lejpi"]Za soboto se ne vej ali je pa zanimiva nedela:

- v tropovcaj se mažejo kruje z zaseko
- v rankovcaj se tude mažejo kruje samo z pašteto
- v petanjcaj be naj v Prince doubili ocverkove pogaÄ
tdk
Sprejeti v nogometni klub
 
Prispevkov: 151
Pridružen: 27 feb 2007, 18:49

OdgovorNapisal/-a bianconero » 08 nov 2008, 17:54

zatišje pred viharjem...
"..I'm proud to be Juventino, I'm proud to be a "bandiera", like you often call me, but the truth is that i'm a little piece of a big Juventus flag, a flag that grows with the years passing and, if each of you looks closely, he'll find also his name on it.."

Thank you for being our symbol, our captain and for how proud you make us feel, each and every day, to be Bianconeri.
Uporabniški avatar
bianconero
Joker s klopij
 
Prispevkov: 629
Pridružen: 12 feb 2007, 14:49
Kraj: sodisinci 21

OdgovorNapisal/-a tdk » 08 nov 2008, 18:13

Evo glih kar grem na derbi...skoda da je vreme tako kot pac je;pogoji za igro bodo izjemno tezki;lepega nogometa danes verjetno ne bo...pa naj zmagata nogomet in predvsem fair play.

lp tdk
tdk
Sprejeti v nogometni klub
 
Prispevkov: 151
Pridružen: 27 feb 2007, 18:49

OdgovorNapisal/-a tdk » 09 nov 2008, 07:43

Torej koncan je tezko pricakovani sosedski obracun med KMN Mr.Baby in KMN Krajna....kaj povedati....zacetek tekme precej nervozen z ene in druge strani;kar nekaj napak pri oddajanju in sprejemanju zoge;napake so bile verjetno posledica psihicne narave in tudi tezkega igrisca. Krajna je hitro prevzela pobudo in pritisnila proti golu domacinov;napadi pa so ostali neizkorisceni;pa roko na srce velikih ali kot pravimo 100% priloznosti za zadetek ni bilo.Mr.Baby je v drugi polovici prvega polcasa vzpostavil ravnotezje na zelenici in docakali smo miroljubnih 0:0 za konec polovice tekme.Nekatari s(m)o pricakovali tak izid tudi na koncu....pa smo se fejst zmotili.V drugem delu so se strelci Krajne razigrali in Benc je moral kar 4x po zogo v svoj gol. Gol vedno pade,ko nekdo naredi napako;pa ne bom iskal tistih,ki so jih naredili;napake dela(m)jo paÄ
tdk
Sprejeti v nogometni klub
 
Prispevkov: 151
Pridružen: 27 feb 2007, 18:49

OdgovorNapisal/-a Mirci » 09 nov 2008, 20:40

tdk je napisal/-a:Torej koncan je tezko pricakovani sosedski obracun med KMN Mr.Baby in KMN Krajna....kaj povedati....zacetek tekme precej nervozen z ene in druge strani;kar nekaj napak pri oddajanju in sprejemanju zoge;napake so bile verjetno posledica psihicne narave in tudi tezkega igrisca. Krajna je hitro prevzela pobudo in pritisnila proti golu domacinov;napadi pa so ostali neizkorisceni;pa roko na srce velikih ali kot pravimo 100% priloznosti za zadetek ni bilo.Mr.Baby je v drugi polovici prvega polcasa vzpostavil ravnotezje na zelenici in docakali smo miroljubnih 0:0 za konec polovice tekme.Nekatari s(m)o pricakovali tak izid tudi na koncu....pa smo se fejst zmotili.V drugem delu so se strelci Krajne razigrali in Benc je moral kar 4x po zogo v svoj gol. Gol vedno pade,ko nekdo naredi napako;pa ne bom iskal tistih,ki so jih naredili;napake dela(m)jo pač vsi,eni več eni manj.
Po mojem mnenju zasluzena zmaga gostov,ki so bili vceraj pac boljsi tekmec;imeli pa so tudi zelo bucno podporo publike,kar je bilo tudi za pricakovati.Da,ne smemo pozabiti dveh priloznosti domacih pri 0:0;nekdo bo rekel,kaj in kako bi bilo če bi zadeli...pa ne bom o tem,kaj bi če bi.Priloznosti pac ne stejejo.Morda je jezicek na tehtnici prevesila tudi izkljucitev Lenča;po moje popolnoma brez potrebna neumnost na sredini igrisca. Sojenja ne bi komentiral;morda samo to,Božo je še enkrat pokazal in dokazal tisto,kar o njem vemo;da je pač eden najboljših delilcev pravice tu okrog.Pa bo rekel nekdo...tam ni sodil,pa bi lahko,tam je pokazal karton prehitro,tam ga ni,pa bi ga moral...ampak to so izreki,ki so bili in bodo vedno ob nogometu prisotni.
Pred tekmo se je slisalo,da je svetloba preslaba...morda res,nevem...ampak svetloba je bila za oboje enaka;pravtako tezko razmoceno igrisce;oboji so imeli enake pogoje;verjetno pa bi gledali lepsi nogomet,ce bi bilo igrisce suho...
Kaj torej povedati za konec?Nekako sem pricakoval zmago Krajne(predvsem zadnji izidi obeh ekip),sem pa mislil,da bo izid bolj izenacen...ampak tako pac je,priloznosti izkoristis,nasprotnik pac ne in je to to. Tekma je bila fer in korektna;manjsi izpadi so sicer bili,ampak taksen je pac nogomet.
Komentar jesenskega dela sledi....nekaj pa je gotovo...obeta se izredno zanimiv spomladanski del;boj za prvega prvaka Ravenske lige bo verjetno izenacen do konca...in tako bi bilo tudi prav.

lp tdk

Kak privrženec Krajne si dobro komentiral derbi.
Malo si pozabo na dva zicera(prečko) pri 0:0. Tudi Božoja malo preveč vališ. Sicerpa je zmaga Krajne zaslužena.
MISTER BABY FOREVER!
Uporabniški avatar
Mirci
V prvoj postavi
 
Prispevkov: 679
Pridružen: 20 feb 2007, 12:14

OdgovorNapisal/-a KURSK » 09 nov 2008, 20:56

[quote="tdk"]Pred tekmo se je slisalo,da je svetloba preslaba...


šterome bubare je li bila rasvetljava preslaba dvakrat tak nejtrbej vgunjavati ka bi gor prišli skeroga kraja te komentar prihaja taka si naj te bumbar drugič baterijo seof prnese ali njemi pa tej bogate klub naj kupe
Uporabniški avatar
KURSK
Joker s klopij
 
Prispevkov: 538
Pridružen: 01 mar 2007, 20:08

OdgovorNapisal/-a boshko » 10 nov 2008, 09:10

tdk je napisal/-a:Nekako sem pricakoval zmago Krajne(predvsem zadnji izidi obeh ekip),sem pa mislil,da bo izid bolj izenacen...ampak tako pac je,priloznosti izkoristis,nasprotnik pac ne in je to to. Tekma je bila fer in korektna;manjsi izpadi so sicer bili,ampak taksen je pac nogomet.

lp tdk



mislin ka si tij priÄ
Da volim crno-bele,ponosno kažem svima....
Uporabniški avatar
boshko
Dau prvi avtogram
 
Prispevkov: 843
Pridružen: 01 jan 2008, 13:28

OdgovorNapisal/-a tdk » 10 nov 2008, 19:18

[quote="Mirci"][quote="tdk"].Da,ne smemo pozabiti dveh priloznosti domacih pri 0:0;nekdo bo rekel,kaj in kako bi bilo Ä
tdk
Sprejeti v nogometni klub
 
Prispevkov: 151
Pridružen: 27 feb 2007, 18:49

OdgovorNapisal/-a tdk » 10 nov 2008, 19:25

mislin ka si tij priÄ
tdk
Sprejeti v nogometni klub
 
Prispevkov: 151
Pridružen: 27 feb 2007, 18:49

OdgovorNapisal/-a cuschtee » 10 nov 2008, 19:49

KURSK je napisal/-a:
tdk je napisal/-a:Pred tekmo se je slisalo,da je svetloba preslaba...


šterome bubare je li bila rasvetljava preslaba dvakrat tak nejtrbej vgunjavati ka bi gor prišli skeroga kraja te komentar prihaja taka si naj te bumbar drugič baterijo seof prnese ali njemi pa tej bogate klub naj kupe


Slika

vupan, ka ste bar trenerovo copato najšli!!! čeduže bole oblačno, pa minus že tudi začne stiskavati!
Uporabniški avatar
cuschtee
V prvoj postavi
 
Prispevkov: 662
Pridružen: 12 feb 2007, 16:41

OdgovorNapisal/-a KURSK » 10 nov 2008, 20:11

cuschtee je napisal/-a:
KURSK je napisal/-a:
tdk je napisal/-a:Pred tekmo se je slisalo,da je svetloba preslaba...


šterome bubare je li bila rasvetljava preslaba dvakrat tak nejtrbej vgunjavati ka bi gor prišli skeroga kraja te komentar prihaja taka si naj te bumbar drugič baterijo seof prnese ali njemi pa tej bogate klub naj kupe


Slika

vupan, ka ste bar trenerovo copato najšli!!! čeduže bole oblačno, pa minus že tudi začne stiskavati!





ja profesor fuzbala
Uporabniški avatar
KURSK
Joker s klopij
 
Prispevkov: 538
Pridružen: 01 mar 2007, 20:08

OdgovorNapisal/-a boshko » 10 nov 2008, 20:13

[quote="tdk"]mislin ka si tij priÄ
Da volim crno-bele,ponosno kažem svima....
Uporabniški avatar
boshko
Dau prvi avtogram
 
Prispevkov: 843
Pridružen: 01 jan 2008, 13:28

OdgovorNapisal/-a tdk » 10 nov 2008, 21:19

[quote="boshko"][quote="tdk"]mislin ka si tij priÄ
tdk
Sprejeti v nogometni klub
 
Prispevkov: 151
Pridružen: 27 feb 2007, 18:49

OdgovorNapisal/-a boshko » 10 nov 2008, 22:33

pa tau ti Å¡Ä
Da volim crno-bele,ponosno kažem svima....
Uporabniški avatar
boshko
Dau prvi avtogram
 
Prispevkov: 843
Pridružen: 01 jan 2008, 13:28

OdgovorNapisal/-a galaktikos » 11 nov 2008, 15:20

cuschtee je napisal/-a:
KURSK je napisal/-a:
tdk je napisal/-a:Pred tekmo se je slisalo,da je svetloba preslaba...


šterome bubare je li bila rasvetljava preslaba dvakrat tak nejtrbej vgunjavati ka bi gor prišli skeroga kraja te komentar prihaja taka si naj te bumbar drugič baterijo seof prnese ali njemi pa tej bogate klub naj kupe


Slika

vupan, ka ste bar trenerovo copato najšli!!! čeduže bole oblačno, pa minus že tudi začne stiskavati!


Zatou so strokovnjaki iznajšli FLEŠ.:waw: ;) Gnes den je pa tudi nej vseeno što drži fotoaparat v rouki.:waw:Še moj telefon boukšo sliko napravi,keri je star leto pa pol. :ud:

Sicer pa nemre biti boukše vači bi blou boukše kak na KRAJNI.Tou pa tak znamo vsi ka nemre biti.Kajti na Krajni je vse naj naj. Za ene ;) :waw:
[img]http://www4.slikomat.com/08/0415/jca-kbaxx3.gif[/img]

Jaz sem mlad, srednjih let, star sem fant!
Uporabniški avatar
galaktikos
Dau prvi avtogram
 
Prispevkov: 898
Pridružen: 20 feb 2007, 17:38
Kraj: Santiago Bernabeu

OdgovorNapisal/-a tdk » 05 jun 2009, 07:46

Å e dva dnij do derbija...pa takÅ¡a tiÅ¡ina,mer,zatiÅ¡je....kakkoli stvarij za drujgo mesto vo vijdijo v ton momenti seeno Ä
tdk
Sprejeti v nogometni klub
 
Prispevkov: 151
Pridružen: 27 feb 2007, 18:49

OdgovorNapisal/-a MiChO » 05 jun 2009, 14:37

Zatou ka de tej derbi najbole smešen derbi izmed vseh do zdaj...
Mes que un club! (Več kot klub!)

Ray Hudson: "Xavi needs no help. He needs help like a fish needs bicycle."
Uporabniški avatar
MiChO
Katancov ljubljenec
 
Prispevkov: 2261
Pridružen: 08 feb 2007, 21:04
Kraj: V njenih hlačkah...

OdgovorNapisal/-a tdk » 05 jun 2009, 19:04

najbole smejÅ¡en...mogouÄ
tdk
Sprejeti v nogometni klub
 
Prispevkov: 151
Pridružen: 27 feb 2007, 18:49

OdgovorNapisal/-a MiChO » 05 jun 2009, 23:05

Prijdi pa boš vido ;)
Mes que un club! (Več kot klub!)

Ray Hudson: "Xavi needs no help. He needs help like a fish needs bicycle."
Uporabniški avatar
MiChO
Katancov ljubljenec
 
Prispevkov: 2261
Pridružen: 08 feb 2007, 21:04
Kraj: V njenih hlačkah...

OdgovorNapisal/-a galaktikos » 12 sep 2009, 13:09

Še en derbi,sploj neven kelši že po vrsti.Zmagovalec verjetno znan že vnaprej!Nikše posebne napetosti pred tekmof.V oštarijaj se ne guči nika.Škoda,umira lekar napetost med kluboma tudi pred samim "derbijon".Pač tak je.V malon fuzbali pač v toj ligi nemreš konkurerati najmočnejšim brez golmana.Tekma verjetno z dosta golami.
Upam na zmago Mr.Baby-ja! :jupi:
[img]http://www4.slikomat.com/08/0415/jca-kbaxx3.gif[/img]

Jaz sem mlad, srednjih let, star sem fant!
Uporabniški avatar
galaktikos
Dau prvi avtogram
 
Prispevkov: 898
Pridružen: 20 feb 2007, 17:38
Kraj: Santiago Bernabeu

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na KMN Krajna

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

cron