Spremeni velikost črk   Pogled tiskanja

Zelkov memorial 2008 (1.OŠ, Murska Sobota, 15.junij)

Klub malega nogometa Krajna

Moderator: cuschtee

Zelkov memorial 2008 (1.OŠ, Murska Sobota, 15.junij)

OdgovorNapisal/-a cuschtee » 13 maj 2008, 20:11

Gnes je bil opravljeni žreb za letošnji Zelkov memorial!

Rzapored lejko najdete na ton linki:
http://www.mzkmn-ms.com/zelkov_pokalno/Zelkov_2008.htm
Uporabniški avatar
cuschtee
V prvoj postavi
 
Prispevkov: 662
Pridružen: 12 feb 2007, 16:41

OdgovorNapisal/-a cuschtee » 13 maj 2008, 20:15

po mojon mnenji kar enakomeren žreb. obeta se zanimivi turnir, seveda z mnogimi presenečenjami kak ponavadi!
Uporabniški avatar
cuschtee
V prvoj postavi
 
Prispevkov: 662
Pridružen: 12 feb 2007, 16:41

OdgovorNapisal/-a cuschtee » 19 maj 2008, 08:57

po včerajšnjoj debati po tekmi, san malo pogledno tej razpored za zelkovoga.

že na prvi pogled se mi vidlo, ka je nekaj narobe s tem razporedon, ampak san nej bil preveč pozoren. bole san gledo pare.

ne ven, što je delo tej razporede. če poglednete vore igranja, na hitro ugotovite, ka naprimer eni odšpilajo že 3 tekme (celi zgornji del tabele na B igrišči), ka drujgi še sploj nej ene tekme odšpilo (naprimer vivat)!
pa tudi, ka je na B igrišči ob 16:00 polfinale, na A igrišči pa se te začne kumaj prva tekma četrtfinala.
še dosta je toga, niti se mi ne da razlagati. če mate čas, se malo sami poigrajte s tejmi scenarijami, pa te vidli, ka neka ne štima.
za začetek bi svetoval ten na zvezi, ka naj bar tisti, ka je prvo kolo fraj, te drujgo kolo špila kak prvi. torej bi mogli obrnoti tabele. tisti ka so fraj, bi mogli biti zgoraj napisani.
pravin, marsikaj bi se dalo optimerati in narediti tekmovanje bole pošteno. ka tej razpored skoro lejko povemo, ka je neregularen.
Uporabniški avatar
cuschtee
V prvoj postavi
 
Prispevkov: 662
Pridružen: 12 feb 2007, 16:41


Vrni se na KMN Krajna

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

cron