Spremeni velikost črk   Pogled tiskanja

RAVENSKA LIGA

Klub malega nogometa Krajna

Moderator: cuschtee

Ste za občinsko ligo in kdaj?

Ja, že to jesen!
11
55%
Ja, samo naslednje leto. Mislin, ka je malo prehitro!
3
15%
Ne ven! Dvomin v tou!
4
20%
Nej. Obstoječi sistem je dober!
1
5%
Nej. Bogin se, ka nede nika bokše!
1
5%
 
Skupaj glasov : 20

RAVENSKA LIGA

OdgovorNapisal/-a cuschtee » 01 jul 2008, 15:02

Večina(vsi) klubov se strinja z uvedbo občinske lige Tišina.
Odpro san temo, ka me zanima, ka mislite in ka od toga pričakuvlete.

Prosin za komentare!!!
Zadnjič spremenil cuschtee, dne 08 apr 2009, 12:03, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
cuschtee
V prvoj postavi
 
Prispevkov: 662
Pridružen: 12 feb 2007, 16:41

OdgovorNapisal/-a MiChO » 01 jul 2008, 16:15

Itak, že tou jesen... Sodnike trbej čedne, 14 ekip je glij fajn ka bi bilou, kaj pa še dopišen kda što drujgi kaj napiše.
Mes que un club! (Več kot klub!)

Ray Hudson: "Xavi needs no help. He needs help like a fish needs bicycle."
Uporabniški avatar
MiChO
Katancov ljubljenec
 
Prispevkov: 2261
Pridružen: 08 feb 2007, 21:04
Kraj: V njenih hlačkah...

OdgovorNapisal/-a bianconero » 01 jul 2008, 17:10

ka sistem bi naj bil takšen kak v NBA ka nemreš v spadnote? ;) :'

načeloma se ge strinjan. samo trbej registracije zriktati ka se nede ponovo primer iz letošnje pomurske lige! :zzz:

po drugoj strani pa: sami "derbije" --> sako nedelo (soboto) pijančevanje. to me skrbi. :ud:
"..I'm proud to be Juventino, I'm proud to be a "bandiera", like you often call me, but the truth is that i'm a little piece of a big Juventus flag, a flag that grows with the years passing and, if each of you looks closely, he'll find also his name on it.."

Thank you for being our symbol, our captain and for how proud you make us feel, each and every day, to be Bianconeri.
Uporabniški avatar
bianconero
Joker s klopij
 
Prispevkov: 629
Pridružen: 12 feb 2007, 14:49
Kraj: sodisinci 21

OdgovorNapisal/-a fejst fejst lejpi » 01 jul 2008, 23:41

Spremembe so mogle prijte. Potovanja maloga fuzbala so bijla skoro dukša kak pa Pomurske lige. Vodenje pač po želji vodilnih.

Recimo ka me zanima administratvini del, atraktiven de gvušno.

Sodnike so itak plačanci. Zgučiš, plačaš, dobiš. Vodenje tude nemre bite kuš. Beležijo se goli(+strelci) pa rdeči kartoni. Še kaj ?
Pravilnik ? Ka je čednoga se zeme z obstoječoga ali na novo. Po moje tude najčednej ka stare te pa po dogodke se napiše novo pravilo.

Infrastrukturne pogoje ?

Če občinska liga dobiš sredstva za vodenje od siromašne občine Tišine ? Ka nebi Poredoša enga zavolo tej lige zaposlo, pa lejko še ma kakšno rodbino v Kipšincaj. :ne:

Kere ekipe vse ( 14 jih nega glij na Tišine ) :waw:
Napad dobivle tekme, obramba pa prvenstva-Udo Lattek

Napad je za gledate, obramba pa nej-GOGO
Uporabniški avatar
fejst fejst lejpi
V prvoj postavi
 
Prispevkov: 662
Pridružen: 09 feb 2007, 19:58

OdgovorNapisal/-a cuschtee » 02 jul 2008, 08:43

9 ekip znotraj občine, 6-tim se je še poslalo vabilo (kupšinci, vivat, černelavci, satahovci, krog, kučnica).
kelko san čul, kupšinci so že pravli ka do sodelovali. na ostale se čaka.

v pripravi je tudi predlog glede vodenja, večino stvari bi naj teklo prek spletne aplikacije (lestvica, strelci, kartoni, zapisniki). moj predlog je bilm ka nebi bilo registracij v fizični obliki, ampak samo v digitalnoj. torej ekipa prijavi igralce pred sezonov in se naredi en zbornik (almanah) z vsemi ekipami in igralcami (tudi slike se dodajo). nemo komplicero in vse na šurko razlago.

v petek ob 20:00 ste vsi zaintereserani vableni v občinsko dvorano na splošno razpravo glede tej teme, z že tudi konkretnimi predlogami!
Uporabniški avatar
cuschtee
V prvoj postavi
 
Prispevkov: 662
Pridružen: 12 feb 2007, 16:41

OdgovorNapisal/-a fejst fejst lejpi » 02 jul 2008, 09:55

cuschtee je napisal/-a:9 ekip znotraj občine, 6-tim se je še poslalo vabilo (kupšinci, vivat, černelavci, satahovci, krog, kučnica)!


No te pa na kratko, kak je prišlo do izbora tejh ekip. Recimo ka so 4 razumljive oziroma spremenljive, 5 še tude OK ali 6 pa mi nikak ne paše. Recimo se omenjo klub Old Boys pa ga ne vijden.
Napad dobivle tekme, obramba pa prvenstva-Udo Lattek

Napad je za gledate, obramba pa nej-GOGO
Uporabniški avatar
fejst fejst lejpi
V prvoj postavi
 
Prispevkov: 662
Pridružen: 09 feb 2007, 19:58

OdgovorNapisal/-a juventus » 02 jul 2008, 09:59

Kontra občinski ligi!
Obstoječi sistem je bil dober. Škoda ekip, kak so Suhi Vrh, Bulls, Melinci, Trnje, Old Boys...
Ka nan pomejnijo 4 zvezdice, či za par lejt de te nišče pijto, ka je bilou tou za lige ge ste bilij prvake?
Pomurska liga je bila edino nika pozitivnoga v malon fuzbali, samo organizacijsko bi se moralo malo zboukšate, pa kakšnoga sponzora ( kak je bil pred lejte Triglav) najti, pa je tou tou.
Vačik pa naj se napravi tak, kak večini paše, tan mo pač brsale.
juventus
Sprejeti v nogometni klub
 
Prispevkov: 179
Pridružen: 20 feb 2007, 17:35

OdgovorNapisal/-a jbt » 02 jul 2008, 12:45

[quote="juventus"]Kontra občinski ligi!
Obstoječi sistem je bil dober. Škoda ekip, kak so Suhi Vrh, Bulls, Melinci, Trnje, Old Boys...





zakoj je škoda teh ekip vej pa do dale špilale v pomurskoj ligi pa še notri ostaneta videm pa lissa pa še cuj prijde lucova. za menej je bokše ka knan prijde špilat dobel kak pa ena lucova ali pa videm :bravo: :'
Zadnjič spremenil jbt, dne 02 jul 2008, 12:54, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
jbt
Nosač brisač
 
Prispevkov: 43
Pridružen: 21 feb 2007, 16:42

OdgovorNapisal/-a jbt » 02 jul 2008, 12:52

[quote="juventus"]Kontra občinski ligi!
pa kakšnoga sponzora ( kak je bil pred lejte Triglav) najti, pa je tou tou.


če de sponzor si suhi vrh zrikta še dvej ekipi plačancov pa pa nika nemo meli s toga :jezen:
Uporabniški avatar
jbt
Nosač brisač
 
Prispevkov: 43
Pridružen: 21 feb 2007, 16:42

OdgovorNapisal/-a galaktikos » 02 jul 2008, 14:59

Občinska liga de neka nouvoga.Dobro se narejdi ta liga.Samo vprašanje je ka de po enon letu.Prvak de neven što. Pa de šou špilat v pomursko ligo ali nede šou?Ka nebi tak leto za letom odhajali klubi nazaj v PL!Ka de se njin mogoče čez čas zdelo igranje v občinski ligi monotono pa dolgočasno.
V bistve san pa itak za spremembe ka PL-e man že prek glave.

Me pa še nekaj zanima.
Zakoj je klub Kmn Krajna zdaj naenkrat tako ZA občinsko ligo.Ka v preteklosti kelko znan prav Krajna najbole odločno tou varjanto zavračala.
p.s. pa nej me zdaj pa napadati vse po vprek.Pač pijtan ka me zanijma.Če se pa moutin glede toga kaj ka san napijso pa me naj nekak popravi.
[img]http://www4.slikomat.com/08/0415/jca-kbaxx3.gif[/img]

Jaz sem mlad, srednjih let, star sem fant!
Uporabniški avatar
galaktikos
Dau prvi avtogram
 
Prispevkov: 898
Pridružen: 20 feb 2007, 17:38
Kraj: Santiago Bernabeu

OdgovorNapisal/-a MiChO » 02 jul 2008, 17:42

Darko, lejko ti ges odgovorin, zakoj je po moje zaj ZA... v preteklosti je Pomurska liga mejla nekšo formo pa je bil izziv v njoj špilati... Zaj pa več nika od toga ne drži :ne:


Sandi, zakoj pa v toj ligi ne bi meli štirih zvezdic? ;) Saka tekma derbi, na sakoj tekmi puno lujdi, na sakoj tekmi 100% napaljeni... Soboška zveza bi itak mogla združevati čista vse klube v Pomurji... ka bi čista vsi špilali Zelkovoga (z nekšimi predkrogami, ka ovak je preveč ekip). Te bi komaj vse tou melo tisti reden čar... Zaj pa je 3/4 Pomurja na svojen. Pa idemo še mij...


Sistem pa bi mogo biti kak v NBA ja :D Ne izpadeš in ne napreduješ :-D
Mes que un club! (Več kot klub!)

Ray Hudson: "Xavi needs no help. He needs help like a fish needs bicycle."
Uporabniški avatar
MiChO
Katancov ljubljenec
 
Prispevkov: 2261
Pridružen: 08 feb 2007, 21:04
Kraj: V njenih hlačkah...

OdgovorNapisal/-a fejst fejst lejpi » 02 jul 2008, 21:10

Vijden ka se neka NBA omenja. Nba je nej glij bilou vse tak kak je zdaj. Nasploj pa še zdaj majo dosta premikov ekip npr. Los Angeles Lakers-jezernike v puščave :waw: . Pa dostakrat taktizejrajo ka so zagne zavolo draft picka... Vijde se mi pa Salalry Cap keri ne dopušča plače prek meje oziroma keri idejo prek delajo zgubo (plačajo zveze npr Dallas). Ta ideja nebi bijla slaba za nogomet samo na žalost neizvedljiva.

Ka nemo odišo z teme. Moren se popravite izbor ekip je vrede, razen povabila old boyson. Ka pa je z Krajno B ?
Napad dobivle tekme, obramba pa prvenstva-Udo Lattek

Napad je za gledate, obramba pa nej-GOGO
Uporabniški avatar
fejst fejst lejpi
V prvoj postavi
 
Prispevkov: 662
Pridružen: 09 feb 2007, 19:58

OdgovorNapisal/-a cuschtee » 02 jul 2008, 22:12

ka odgovorin na več pijtanj:

krajna je nej pobudnik tej ideje. v javnosti kroži mnenje, ka ščej krajna neka po svoje organizerati in nekaj siliti. ne ven od kec tej ideje. nekateri so tudi že zazavali naše člane v smisli, ka prej mij rujšimo soboško zvezo.
krajna je sigdar bijla za dobro ligo, to je dejstvo. organizerati tistoga časa občinsko ligo je bilo skoraj nemogoče. zdaj so pogoji skoraj idealni, glede na vse skuper(kriza vodenja sedanje zveze, enotna želja skoraj vseh klubov).
gučalo se je že dugo. prvi informativni sestanek sva pa organizerala ges pa simon ülenov.

nika se ne sili. niti ges san nej prepričani, ka je tou vrejdi ka delamo. ampak neka trbej. zadnji dvej leti sta bilej katastrofa in ne vijden ka bi se lejko kaj dosta spremenilo glede na vse skuper.

gogo. ka misliš z old boysami? ne razmin. ka naj jih povabimo ali zakoj smo jih povabili (nej smo je)?
krajna B, verjetno de. nišče nej nika pravo, ka nebi špilali. ne ven.

primerjave z nba pa ne razmin glij preveč. nema veze. ok.


v glavnon v petek de se odločilo. predlogi do na mizi. predlagali mo tudi sestanek z ostalimi zvezami, če de se tou seveda ustanovilo. še odgovor darkoji. glede pomurske lige. ges mislin, ka bi lejko sako leto organizerali v juniji play off vseh prvakov občinskih ali medobčinskih lig. nej enodnevni turnir ampak 3,4 vikende z enin dobrin sistemon, ka ne bi vse od sreče bilo odvisno (tu mislin predvsem sistem na izpadanje). torej če se občinske lige kunčajo do kunca maja, se lejko junija odigrava ta zadeva. v glavi man predlog tudi za tou, ampak je brezpredmetno o njen debaterati v ton trenutki, če ne vejmo ka bou s toga. z glavo skouzi stejno se nemo silili.
Uporabniški avatar
cuschtee
V prvoj postavi
 
Prispevkov: 662
Pridružen: 12 feb 2007, 16:41

OdgovorNapisal/-a fejst fejst lejpi » 02 jul 2008, 22:54

Ok malo falin pa san mislo ka je tou že v višje faze. V bistve se zdaj predstavla ideja.

No mislo san ka se pošle vabilo tude Old Boyse. Itak so blizek pa nej slaba ekipa.

NBA je mišleni z sistemon izpadanja ekip, keroga nega. Isto kak pre toj predvideni očinski ligi. Ovo moje je brezvejze.

Vsi so modruvali pa kritizejrali zdaj se par lude odlouči ka neka spremeni pa se pijtajo zakoj uni. Nej pomembneje ka se sploj kaj v toj smeri miga. Ta občinska liga se že popejvle par lejt, neje tou zdaj nege zraslo. Kelko ge znan.

Cuschtee zdaj še čakaj teorijo ka Krajna tou ustanavla zavolo toga ka so bili vrženi s prestola, pa bi pale radi bili prvi. Pa še kaj podobnoga.
Napad dobivle tekme, obramba pa prvenstva-Udo Lattek

Napad je za gledate, obramba pa nej-GOGO
Uporabniški avatar
fejst fejst lejpi
V prvoj postavi
 
Prispevkov: 662
Pridružen: 09 feb 2007, 19:58

OdgovorNapisal/-a galaktikos » 04 jul 2008, 14:00

Gogo pa te bi direktno strejlo,nej ka ovinkariš pa gučijš ka ga čaka.Ka si mislo si napijso.
Sončni park VIVAT do šli tudi v našo ligo kelko san zvedo gnes pa tudi baje Černelavci.Taka so ekipe zainteresejrane v našoj ligi špilati.
[img]http://www4.slikomat.com/08/0415/jca-kbaxx3.gif[/img]

Jaz sem mlad, srednjih let, star sem fant!
Uporabniški avatar
galaktikos
Dau prvi avtogram
 
Prispevkov: 898
Pridružen: 20 feb 2007, 17:38
Kraj: Santiago Bernabeu

OdgovorNapisal/-a MiChO » 04 jul 2008, 14:09

Na konci de vseh 6 povablenih notri ščelo iti, te pa de nas 15... Krajno B mo žrtvüvali v ton primeri :-D

Fajn pa ka so zainteresejrani vsi. Še en dodaten zagon ligi pa vzpodbuda za vse fkuper.
Mes que un club! (Več kot klub!)

Ray Hudson: "Xavi needs no help. He needs help like a fish needs bicycle."
Uporabniški avatar
MiChO
Katancov ljubljenec
 
Prispevkov: 2261
Pridružen: 08 feb 2007, 21:04
Kraj: V njenih hlačkah...

OdgovorNapisal/-a fejst fejst lejpi » 04 jul 2008, 14:11

galaktikos je napisal/-a:Gogo pa te bi direktno strejlo,nej ka ovinkariš pa gučijš ka ga čaka.Ka si mislo si napijso.
Sončni park VIVAT do šli tudi v našo ligo kelko san zvedo gnes pa tudi baje Černelavci.Taka so ekipe zainteresejrane v našoj ligi špilati.


Vivat san mislo ka špila v Moravcaj, pa Zoki pravi ka v Černelavcaj. Kučnico san pa mislo ka so ciganje, pa so prej nekšne Cankovske. Tou mi un pravo. Zdaj če ge lažen te poštar tude laže. ;) ;)

Krog ne ven če de šou zavolo Gradišča. Nekšen turnir bil pa so se zbili. Tou še zdaj tan odmejva. Poleg toga zgibijo svojoga tekmeca Bakovce. ;)
Napad dobivle tekme, obramba pa prvenstva-Udo Lattek

Napad je za gledate, obramba pa nej-GOGO
Uporabniški avatar
fejst fejst lejpi
V prvoj postavi
 
Prispevkov: 662
Pridružen: 09 feb 2007, 19:58

OdgovorNapisal/-a cuschtee » 04 jul 2008, 14:38

gnes prijte v čim večjon števili na javno debato, sestanek, seanso ali ka koli tou že bou!
vabljeni vsi!
Uporabniški avatar
cuschtee
V prvoj postavi
 
Prispevkov: 662
Pridružen: 12 feb 2007, 16:41

OdgovorNapisal/-a gelipter » 05 jul 2008, 18:48

Ka zaj, ka ste si zgučali? :zzz:
gelipter
Nosač brisač
 
Prispevkov: 26
Pridružen: 20 avg 2007, 15:46

OdgovorNapisal/-a galaktikos » 09 jul 2008, 23:14

Kelko san čul je problem ka zaj preveč klubov naenkrat.Kak de se zbiralo zaj med klubami što notri pa što nej?
Old Boys san sijli baje notri pa že brez njih de en klub preveč.Koga se mijsli izločiti ali kakšen bi naj bil kriterij ka bi se koga izloučilo.Pitan zatou ka se Vivat bogij ka bi njih avtomatično izloučili čiglij mijslin ka tou nede tak.Naj mi nikak razloži,prosin.
[img]http://www4.slikomat.com/08/0415/jca-kbaxx3.gif[/img]

Jaz sem mlad, srednjih let, star sem fant!
Uporabniški avatar
galaktikos
Dau prvi avtogram
 
Prispevkov: 898
Pridružen: 20 feb 2007, 17:38
Kraj: Santiago Bernabeu

Naslednja

Vrni se na KMN Krajna

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

cron