Spremeni velikost črk   Pogled tiskanja

Serie A (Italija)

Moderator: galaktikos

Re: Serie A (Italija)

OdgovorNapisal/-a tomassi » 25 maj 2011, 09:29

kere navijace so tau pokapale sampdorio :party: .... od genove????... ka en mel sal druge pa dres od njih.... ali sampdorini???? :8
kujpo nove kopaÄ
Uporabniški avatar
tomassi
Nosač brisač
 
Prispevkov: 38
Pridružen: 13 jun 2007, 17:52
Kraj: sodisinci

Re: Serie A (Italija)

OdgovorNapisal/-a MiChO » 25 maj 2011, 13:00

Mislin ka od Genoe... glede na tou ka so se tak zabavali :D
Mes que un club! (Več kot klub!)

Ray Hudson: "Xavi needs no help. He needs help like a fish needs bicycle."
Uporabniški avatar
MiChO
Katancov ljubljenec
 
Prispevkov: 2261
Pridružen: 08 feb 2007, 21:04
Kraj: V njenih hlačkah...

Re: Serie A (Italija)

OdgovorNapisal/-a cuschtee » 24 okt 2011, 14:54

tizziano v elementi, kak vedno! v nedelo je mel razlog. :rofl:
BOA, BOA, BOA,....!

http://www.youtube.com/watch?v=Vu7jgnJCZe0
Uporabniški avatar
cuschtee
V prvoj postavi
 
Prispevkov: 662
Pridružen: 12 feb 2007, 16:41

Re: Serie A (Italija)

OdgovorNapisal/-a MiChO » 28 okt 2011, 15:08

Tou ščijš od smeja ka tej stari dela :D
Mes que un club! (Več kot klub!)

Ray Hudson: "Xavi needs no help. He needs help like a fish needs bicycle."
Uporabniški avatar
MiChO
Katancov ljubljenec
 
Prispevkov: 2261
Pridružen: 08 feb 2007, 21:04
Kraj: V njenih hlačkah...

Re: Serie A (Italija)

OdgovorNapisal/-a bianconero » 09 feb 2012, 00:48

Ka je Kušte ge se pa zaj!? :ud:

Pogej se. Sred Milana že drugeč v toj sezone. :jupi:

Martinovo letos tak zaligen ka do me pumpat pelale. :eks: :kozla:

Maš samo srečo ka še ne stiskavlemo do kraja. Ovače be že bilo tak mrzlo kak v Barcelone. :waw: :pivo:
"..I'm proud to be Juventino, I'm proud to be a "bandiera", like you often call me, but the truth is that i'm a little piece of a big Juventus flag, a flag that grows with the years passing and, if each of you looks closely, he'll find also his name on it.."

Thank you for being our symbol, our captain and for how proud you make us feel, each and every day, to be Bianconeri.
Uporabniški avatar
bianconero
Joker s klopij
 
Prispevkov: 629
Pridružen: 12 feb 2007, 14:49
Kraj: sodisinci 21

Re: Serie A (Italija)

OdgovorNapisal/-a cuschtee » 09 feb 2012, 10:26

:rofl:
dobru jutro!

san gledo prvi polčas, drujgoga nej. zdaj vgojno san vido rezultat.
nika novoga. oboji so špilali, kak če bi gledo .... saj sploj ne ven ka bi pravo.

čas je ka de juve prvi, v zadnjon cajti dobro delajo. novi štadion, zagriženi trener, solidna ekipa, skoncentrerani samo na prvenstvo,...
če milan slučajno arsenal zmaga, te ste prvaki 100%, če milan zgibi z arsenalom, kar ve preci verjetno - te pa mate 80% šanse ka te prvaki. skoro ne bi bilo pošteno, ka je milan prvak s takšnin fuzbalon. z 2-3 (thiago silva, ibrahimovič,....????) igralcami svetovne klase nemreš narediti nič. gda pa vijdiš ambrosinija na sredini pa še en kup igralcov okoli njega podobnih, te je to bole tak.

je pa zanimivo, ka ste se zbudili eni zdaj, gda "vašin" kelko telko dobro kaže. pa dobro, to je normalno. v zadnji lejtaj so navijači barcelone tudi vsi, navijače reala pa moreš iskati s povečevalnin steklon. man občutek, ka de že maja vse belo, kak če bi sneg spadno.
Uporabniški avatar
cuschtee
V prvoj postavi
 
Prispevkov: 662
Pridružen: 12 feb 2007, 16:41

Re: Serie A (Italija)

OdgovorNapisal/-a MiChO » 09 feb 2012, 14:51

Bakanič, mate srečo ka se Caceres nej prinas izkazo :D
Mes que un club! (Več kot klub!)

Ray Hudson: "Xavi needs no help. He needs help like a fish needs bicycle."
Uporabniški avatar
MiChO
Katancov ljubljenec
 
Prispevkov: 2261
Pridružen: 08 feb 2007, 21:04
Kraj: V njenih hlačkah...

Re: Serie A (Italija)

OdgovorNapisal/-a galaktikos » 10 feb 2012, 18:08

Kušti občutek te ne vara. :rofl:

Oprostite samo ges mijslen ka je italjanska liga fejst fejst nazadovala.Trenutno je tou pač nej za glejdati.Cilou če prlej gledaš kakšno tekmo Reala ali Uefalone.Teva sta pač trenutno pred vsemi v Evropi (nej samo v Španiji) eno pet lejt.Uefalona pa še kakšno leto pred Realon samo jih pomali lovijo.
Mijslen ka je čas ka se obišče sveta trava v Madride kera je že preci zmatrana od Katalonskoga d....! :rofl: Trbelo de v akcijo ite!
[img]http://www4.slikomat.com/08/0415/jca-kbaxx3.gif[/img]

Jaz sem mlad, srednjih let, star sem fant!
Uporabniški avatar
galaktikos
Dau prvi avtogram
 
Prispevkov: 898
Pridružen: 20 feb 2007, 17:38
Kraj: Santiago Bernabeu

Re: Serie A (Italija)

OdgovorNapisal/-a galaktikos » 10 feb 2012, 18:09

MiChO je napisal/-a:Bakanič, mate srečo ka se Caceres nej prinas izkazo :D


Ge te špilo?Na Tišini.Kelko znan pri Bejbiji nej bil. :ne:
[img]http://www4.slikomat.com/08/0415/jca-kbaxx3.gif[/img]

Jaz sem mlad, srednjih let, star sem fant!
Uporabniški avatar
galaktikos
Dau prvi avtogram
 
Prispevkov: 898
Pridružen: 20 feb 2007, 17:38
Kraj: Santiago Bernabeu

Re: Serie A (Italija)

OdgovorNapisal/-a MiChO » 10 feb 2012, 18:11

Bakaniči san odgovoro v iston stili kak je un pijso ;)
Mes que un club! (Več kot klub!)

Ray Hudson: "Xavi needs no help. He needs help like a fish needs bicycle."
Uporabniški avatar
MiChO
Katancov ljubljenec
 
Prispevkov: 2261
Pridružen: 08 feb 2007, 21:04
Kraj: V njenih hlačkah...

Re: Serie A (Italija)

OdgovorNapisal/-a bianconero » 11 feb 2012, 12:54

Samo to poven:

Zača se opet vladavina Juventusa. Zapomnite si to. :zzz:

Farsopoli se tak pomali razvija (razpleta) v našo korist. Odškodnina de velka, fejst velka. V našo korist seveda. Pač smo mogli enoga žrtvovati (Moggi). Ali nika nej. Vupan samo ka de se vse končalo zadosta hitro ka mo naslednjo sezono lejko začale s tremi zvezdicami na dresaj. Oziroma že kar 4 zvezdicami, če osvojimo še pokal (mamo že 9 pokalneh naslovof, če štoj nevej). Ge san optimista! Idemo na "dabl". :8

Se pa strinjan z galaktikoson glede kvalitete lige. Tak slabo kak je letos je verjetno še nej bilo od tistoga mau naprej ka ge spremlan fuzbal (kar je že prece dugo, te še niti telefonof nej tak bilo).
Ampak Juve se razvija v pravo smer. Dela z mladimi (btw, naši mladinci trgajo zaenok vse po vrsti). Mamo mladoga, zagriženoga, študioznoga trenera, štere zaenok dela čudeže. :ava: Tak pomali se razvijamo v italijansko Barcelono (ali pa recimo Real, ka Krpeč nede užaljene), najprlej glede igre, te še pa glede dela z mladimi... :zzz:

Glede možnosti za naslof. Kušte ne postavlaj nas tak močno v vlogo favorita, ne delaj pritiska na menej. :waw:
Ge mislen ka so možnoste 50-50. Naslednjih recimo 5 tekem je lejko komot odločilnih. Mamo tekmo menje od Milana pa piko prednosti. Če recimo zmagamo zaostalo tekmo s Parmo mamo 4 pike naskoka, te še pa pride gostovanje pri neposrednon tekmeci za prvaka, in če še tan zmagamo mamo teoretično 7 pik naskoka, kar je praktično nedosegljivo (oz. bi moglo biti).
Mamo še tude dosta ležejše razpored tekem kak AC Milan, saj s top 6 ekipami vse do konca špilamo doma, razen seveda Milanon. Milan pa glij kontra če se ne moten. Taka to je sigurno tude en faktor štere de mel določene vpliv na usodo.
Zaključiti sezono brez poraza v vseh tekmovanjih bi pa itak bilo fantastično! :jupi:

To je vse zaenok. Glede fuzbala. Pesmice se pa pišejo. :yeah:
"..I'm proud to be Juventino, I'm proud to be a "bandiera", like you often call me, but the truth is that i'm a little piece of a big Juventus flag, a flag that grows with the years passing and, if each of you looks closely, he'll find also his name on it.."

Thank you for being our symbol, our captain and for how proud you make us feel, each and every day, to be Bianconeri.
Uporabniški avatar
bianconero
Joker s klopij
 
Prispevkov: 629
Pridružen: 12 feb 2007, 14:49
Kraj: sodisinci 21

Re: Serie A (Italija)

OdgovorNapisal/-a MiChO » 11 feb 2012, 17:12

Glede mladine ste lejko Barcelona, glede sodnikov pa samo daj real ja. Ka Krpeč nede užaljeni :rofl:
Mes que un club! (Več kot klub!)

Ray Hudson: "Xavi needs no help. He needs help like a fish needs bicycle."
Uporabniški avatar
MiChO
Katancov ljubljenec
 
Prispevkov: 2261
Pridružen: 08 feb 2007, 21:04
Kraj: V njenih hlačkah...

Re: Serie A (Italija)

OdgovorNapisal/-a galaktikos » 11 feb 2012, 17:58

Stojič mijslen ka si tij zagen ka bi se lejko kaj gledej sodnikov buno.Vsi znamo kak je.KDA NAJBOLE ŠKRIPLE TE FUDNE DOJ ali gor koma pač trbej.
[img]http://www4.slikomat.com/08/0415/jca-kbaxx3.gif[/img]

Jaz sem mlad, srednjih let, star sem fant!
Uporabniški avatar
galaktikos
Dau prvi avtogram
 
Prispevkov: 898
Pridružen: 20 feb 2007, 17:38
Kraj: Santiago Bernabeu

Re: Serie A (Italija)

OdgovorNapisal/-a MiChO » 12 feb 2012, 15:06

Ge zagen? Kak sploj cabron lejko tou napiše. Mislin ka bi moglo vse leteti z vami kda se o sodnikaj pogučavlete, nej pa tak gladko meni napisati ka san ge lejko zagen.

real je že 3 lejta nej bil prvak. Se spomniš kda je tou nazadnje bilo? skoro 20 let de že od toga. Či še itak ne vidiš ka letos MOREJO biti prvaki, ka so pač preprosto preveč pejnez ta zmetali, je čas ka spregledneš. In nešče s puno malimi stvarmi fajn skrbi za tou ka de.

Tou ka je Barcelona več nej prava, pa je tu nej tema pogovora.
Mes que un club! (Več kot klub!)

Ray Hudson: "Xavi needs no help. He needs help like a fish needs bicycle."
Uporabniški avatar
MiChO
Katancov ljubljenec
 
Prispevkov: 2261
Pridružen: 08 feb 2007, 21:04
Kraj: V njenih hlačkah...

Re: Serie A (Italija)

OdgovorNapisal/-a cuschtee » 14 feb 2012, 09:33

samo na hitro ka neman dosta cajta.

glede kakovosti italijanske lige. mislin ka se zadeva že zdigavle, ka je dno dosegnola 2,3 leta nazaj. oziroma te gda je inter haro par lejt in to s povprečnov ekipov.
zdigavanje malo sovpada z zdigavanjon juventusa, kar je dobro posledično za celo ligo in tudi milan. če de ščel najboukši biti, de mogo malo bole migati.
španska liga se mi ne zdi nika pretresljivo bokša od italijanske. real pa barca odstopata, drujgo pa je vse bole tak. če bi se ekipe pomerile med seuf naprimer 10. iz ita in 10. iz špa, pijtanje ka bi bilo. pa ostali tudi.
angleži me tudi ne impresionerajo, še itak špilajo v večini tej bum bum fuzbal, 4,5 klubov je solidnih, ostalo pa tudi sivo povprečje.
zadnje cajte me še najbole vliče bundesliga, ge se mi zdi ka so stvari pošlihtane, klubi urejeni, finance ok.

dosti glede teže posamezne lige mo vidli že v naslednjon meseci, gda se četrtfinale lige prvakov obrnej.
Uporabniški avatar
cuschtee
V prvoj postavi
 
Prispevkov: 662
Pridružen: 12 feb 2007, 16:41

Re: Serie A (Italija)

OdgovorNapisal/-a cuschtee » 16 feb 2012, 11:51

no evo, ka še ges malo perđe pokažen, pa se našopirin.

fčera ste vidli, kak je slab pa stari milan raztrgo mladi arsenal. malo morgen.
pa zdi se mi, ka je tudi napoli cityja zjebo v gesen.

eni pijšete, ka je italijanska liga nej za gledati. pač saki ma svoj okus, tudi za fuzbal.
ges san se pač naveličo barcelone, ker mi je monotono.

še eno proti mičoji pa tistin ka pravijo ka je barcelonina ekipa, najboukša ekipa vseh časov. po statistiki v ton zadnjon obdobji bi skoro lejko pravo, ka je tak, ampak za moje pojme nemre biti to najboukša ekipa vseh časov glede na stil igre, oziroma kak bi naj pravo - če si svetovni prvak v peki pic, še ne pomejni ka si najboukši kujar na svejti. ali takak če bi primerjo ivaniševiča (pol točk dobo z asami) pa federera (skoro nega ka nema). ali pa naprimer schild (slalom) pa vonn, maze (vse).
ka bi rejsan bili najjača ekipa vseh časov v pravom pomeni besede oziroma fuzbala, bi mogli biti malo bole raznovrstni (tudi kakšna visika labda, skok igra, ....). za menej, kelko se ges spomnin, je najboukši fuzbal špilo real za časa zidana. tista ekipa se mi zdi ka bi se lejko nosila s sedanjov barcelonov in jo tudi nadigrala. dober fuzbal je špilo tudi milan tisto sezono, gda je zgujbo tisto tekmo z liverpoolon (3:3). za dvej leti, gda je v ponovnon finali zmago z liverpoolon je špilo enog slabše in se je že kazalo kama tou ide.
trenutno mi še najbole sejdeta bayern pa juventus (gledo san 2 tekmi proti milani). real tudi, ampak bi mogo še par lidij menjati oziroma jih osvoboditi barceloninega straja (ramos, pepe, alonso,...). nucajo veznoga ala stari zidan, xavi, iniesta, pirlo v najboukši lejtaj, ...

torej ka me barcelonini fani zdaj ne pogejo. barcelona dobro dela z mladimi in se njin nej trbej bojati za prihodnost, verjetno de samo ta superiornost z upokojitvijo xavija pa inieste zbledela. tudi nivo 60 - 70% sedanje barcelone lejko zmaga sako leto ligo prvakov. milan je zdaj par lejt bil totalno v kurci, pa je še vedno prišo med 16 v lp.

evo, navalite!
Uporabniški avatar
cuschtee
V prvoj postavi
 
Prispevkov: 662
Pridružen: 12 feb 2007, 16:41

Re: Serie A (Italija)

OdgovorNapisal/-a MiChO » 16 feb 2012, 23:22

Kušti, tij zaj gučiš ka bi mogla najboukša ekipa vseh časov biti tudi najbole kompletna? So Brazilci 1970 meli izrazitoga skakalca? Real 2000? Milan 1990? So davali gole z glavof, samo davle jih tudi ta Barcelona. Najboukša ekipa vseh časov nej trbej ka je tudi najbole kompletna oz. uravnotežena. Uravnoteženi so na svoj način bilij Zambijci ka so zmagali. Meli so vsega malo, ampak nej na najvišjon nivoji. Mislin, ka je še niti ena ekipa nej mejla vsega na najvišjon nivoji.


Pa primerjava s picopekon pa kujaron - kao či si najboukši picopek (kar po moje lejko enačimo z nogometno ekipo) nej mus ka si najboukša ekipa v športi vseh časov (kar po moje lejko enačimo s kujaron oz. kujanjon nasplošno).

Moja obrazložitev:

Kujar: picopek, italijanska kuhinja, kitajska, testenine, mehiška...
Šport: nogomet, košarka, rokomet...

Se pravi kujar je enako šport, picopek pa je enako nogometnoj ekipi. Picopek je najboukši v svojon športi (nogometi), nej pa mus ka je v svojoj profesiji (športi nasplošno) :P

Dužen si mi pico :P Ka san se tak potrudo, pa ka bluziva o gestiji pri fuzbali :D

Pa tou ti ne gučin zaradi toga ka je tema pogovora Barcelona. Tudi ovak se ne bi s tebof strinjo v teh trditvaj.


Udo Lattek že zna :P :

Udo Lattek (coach Bayern 1974): "I've never seen a team as big as the current Barça. So much talent, so much passion...The perfect team."
Mes que un club! (Več kot klub!)

Ray Hudson: "Xavi needs no help. He needs help like a fish needs bicycle."
Uporabniški avatar
MiChO
Katancov ljubljenec
 
Prispevkov: 2261
Pridružen: 08 feb 2007, 21:04
Kraj: V njenih hlačkah...

Re: Serie A (Italija)

OdgovorNapisal/-a galaktikos » 17 feb 2012, 18:12

Tou ka je farsa tak superiorna v zagnjon časi je pomoje samo splet okoliščin.Mezzi je mel velko srečo ka je prišo v čase kda sta Xavi.pa Drakula v svoji veleizdaji.Počasi ugaša Xavi-jeva genialnost in včasi je tudi viditi ka ma farsa probleme v superiornosti.
Pač ka ščen povedati malo kda se zgodi ka se trije geniji znajdejo v enon klubi istočasno pa še na vrhunci svoje forme.Ostali v ekipi so pa itak na nivoji vseh drugih igralcov po drujgih klubaj.
Dosadni pa monotoni so pa itak.Tou pimplanje je pač nej za moje očij,pa PRAV ZNAN KA JE TEŠKO IZVEDLJIVO.
Milan me je tudi preseneto.Boateng dober Ibra tudi Urkel pa nad svojimi zmožnostih.Bole od vsega pa bode v oči slaba predstava Arsenala.Mijslen ka je čas ka si Venger najde drujgi klub.tej Milan v ton kedni mijslen ka bi lejko parejro Barci z zadnjoga časa.Pač nega Xavija.
Angleškoga fuzbala san pa ges itak nigdar zdigavo v nebejsa.Pomoje se lejko ena Valencia komot kosa z klubami z vrha.

:yeah: :yeah: :yeah:
[img]http://www4.slikomat.com/08/0415/jca-kbaxx3.gif[/img]

Jaz sem mlad, srednjih let, star sem fant!
Uporabniški avatar
galaktikos
Dau prvi avtogram
 
Prispevkov: 898
Pridružen: 20 feb 2007, 17:38
Kraj: Santiago Bernabeu

Re: Serie A (Italija)

OdgovorNapisal/-a crouch22 » 20 feb 2012, 22:19

JUVE :bravo:
Slika
LIVERPOOL
Slika
FERRARI
Slika
JUVE
Uporabniški avatar
crouch22
Na probi
 
Prispevkov: 100
Pridružen: 24 feb 2007, 19:19
Kraj: KRAJNA

Re: Serie A (Italija)

OdgovorNapisal/-a MiChO » 14 maj 2012, 13:40

Grazie Pippo!

Mes que un club! (Več kot klub!)

Ray Hudson: "Xavi needs no help. He needs help like a fish needs bicycle."
Uporabniški avatar
MiChO
Katancov ljubljenec
 
Prispevkov: 2261
Pridružen: 08 feb 2007, 21:04
Kraj: V njenih hlačkah...

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Tuja prvenstva

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

cron