Spremeni velikost črk   Pogled tiskanja

Serie A (Italija)

Moderator: galaktikos

OdgovorNapisal/-a crouch22 » 26 jun 2007, 16:54

:bravo: :bravo: :jupi:
Slika
LIVERPOOL
Slika
FERRARI
Slika
JUVE
Uporabniški avatar
crouch22
Na probi
 
Prispevkov: 100
Pridružen: 24 feb 2007, 19:19
Kraj: KRAJNA

OdgovorNapisal/-a fejst fejst lejpi » 26 jun 2007, 17:40

bianconero je napisal/-a:yes!!! 8) slikajte se. drugo leto mo prvaki!

http://www.nogomania.com/Default.asp?podrocje=17&novica=10016


tej 12 golov ka da je premalo za prvaka. Edino Ä
Uporabniški avatar
fejst fejst lejpi
V prvoj postavi
 
Prispevkov: 662
Pridružen: 09 feb 2007, 19:58

OdgovorNapisal/-a Oli Kahn » 30 jul 2007, 13:51

Madridski Real napada Milan!



Madrid - Po pisanju španskega športnega časnika Marca bo nogometno moštvo Real iz Madrida v tem tednuprizorilo "odločilen napad" na italijanski Milan, dejavnost pa bo povezana s prihodom brazilskega reprezentanta Kakaja v špansko prestolnico.

Slika

Kje bo na koncu pristal Kaka?

Španski kraljevski klub je pripravljen letošnjemu zmagovalcu evropske lige prvakov za južnoameriškega nogometnega virtuoza plačati rekordnih 90 milijonov evrov, v nogometni "prestop vseh dosedanjih prestopov" pa je vključen tudi brazilski napadalec Julio Baptista.

Madridčani bodo nesramno ponudbo Milančanom ponudili v sredo ali četrtek, ko se bodo sestali vodilni možje obeh moštev. Kaka ima pogodbo z lombardijsko ekipo do leta 2011, pred dnevi pa je v pogovoru za italijansko tiskovno agencijo ANSA dejal: "Madridski Real je fantastičen klub, a ni vse v denarju."

Dosedanji rekordni prestop v zgodovini nogometa je prav tako leta 2001 izpeljal madridski Real, ko je za francoskega zvezdnika Zinedina Zidana italijanskemu Juventusu iz Torina odštel 75 milijonov evrov.


nazadnje de pa rejsan sau k Reale
bomo vidle
FC Bayern Műnchen !
Oli Kahn
Sidij na tribuni
 
Prispevkov: 215
Pridružen: 20 feb 2007, 14:00

OdgovorNapisal/-a cuschtee » 30 jul 2007, 14:49

:ne: :ne: :ne:



:hudic: :pirat: :love: :srce: :hudic: :pirat: :hudic: :hudic:
Uporabniški avatar
cuschtee
V prvoj postavi
 
Prispevkov: 662
Pridružen: 12 feb 2007, 16:41

OdgovorNapisal/-a galaktikos » 30 jul 2007, 15:26

San presto nege ka naj bi ponujdili 104 mio!
Brezveze, ce mene pijtajs.
Bilou bi pa fajn ce prijde.Boli te kurc za kes!Itak je nej moj! :) :bravo:
[img]http://www4.slikomat.com/08/0415/jca-kbaxx3.gif[/img]

Jaz sem mlad, srednjih let, star sem fant!
Uporabniški avatar
galaktikos
Dau prvi avtogram
 
Prispevkov: 898
Pridružen: 20 feb 2007, 17:38
Kraj: Santiago Bernabeu

OdgovorNapisal/-a MiChO » 03 avg 2007, 11:08

Mes que un club! (Več kot klub!)

Ray Hudson: "Xavi needs no help. He needs help like a fish needs bicycle."
Uporabniški avatar
MiChO
Katancov ljubljenec
 
Prispevkov: 2261
Pridružen: 08 feb 2007, 21:04
Kraj: V njenih hlačkah...

OdgovorNapisal/-a Oli Kahn » 03 avg 2007, 12:28

FC Bayern Műnchen !
Oli Kahn
Sidij na tribuni
 
Prispevkov: 215
Pridružen: 20 feb 2007, 14:00

OdgovorNapisal/-a galaktikos » 04 avg 2007, 15:13

22 mio za tak mladoga igralca. :O Se mi zdi ka je tou malo prevec.Glede na talent kaksen koli ze je,je nieden nej telko vreden.Kama tou pela. :ne:
[img]http://www4.slikomat.com/08/0415/jca-kbaxx3.gif[/img]

Jaz sem mlad, srednjih let, star sem fant!
Uporabniški avatar
galaktikos
Dau prvi avtogram
 
Prispevkov: 898
Pridružen: 20 feb 2007, 17:38
Kraj: Santiago Bernabeu

OdgovorNapisal/-a galaktikos » 10 avg 2007, 15:21

Domenech brez dlake na jeziku


Jure Bohorič


Raymond Domenech je prepričan, da Francijo 8. septembra na San Siru na tekmi z Italijo čaka slabo sojenje, kar se po njegovem na Apeninskem polotoku redno dogaja.

Temperatura se pred verjetno odločilno tekmo med Italijo in Francijo v kvalifikacijah za Euro 2008 (obračun bo 8. septembra na San Siru) že dviguje, tokrat pa je ogromno prahu dvignil Raymond Domenech. Francoski selektor namreč pravi, da se najbolj boji sojenja, saj se je po njegovem v preteklosti že dogajalo, da so Italijani vplivali na delilce pravice. "Glavni problem bi lahko bili sodniki, toda v Italiji ni to nič posebnega. V preteklosti so že bile odigrane tekme, ko ni bilo vse čisto. Recimo obračun med Francijo in Italijo v kvalifikacijah za olimpijske igre leta 2000 v Sydneyju. Italijani so podkupili sodnika in goljufanje je bilo zares neverjetno. Ko se enkrat zgodi nekaj takšnega, imaš seveda dvome, v italijanskem nogometu pa je tako ali tako veliko skrivnih dogovorov," si je jezo italijanskih nogometnih navdušencev na glavo nakupal 55-letni Domenech. Slednji se je zatem dotaknil še finalne tekme lanskega svetovnega prvenstva in, nekoliko presenetljivo, pohvalil Marca Materazzija: "Zabil je, poskrbel je za izključitev najboljšega nasprotnega nogometaša in zadel še enajstmetrovko. Materazzi je bil zvezda finala, ne Andrea Pirlo. Ne gre toliko za žalitve, pač pa za provociranje, dokler nasprotnik ne zavre. To se dogaja v vsakem športu, tudi v odbojki. Ko na igrišču izkoristiš nasprotnikove slabosti, pomagaš svojemu klubu. Kdor provocira, pokaže moč, kdor nasede in reagira, pokaže slabost. Kot trener svojim nogometašem kljub temu vedno svetujem, naj po koncu tekme reagirajo v angleškem slogu in pohvalijo nasprotnika - ne glede na vse izrečene žalitve





Se strinjan z njim!
;)
[img]http://www4.slikomat.com/08/0415/jca-kbaxx3.gif[/img]

Jaz sem mlad, srednjih let, star sem fant!
Uporabniški avatar
galaktikos
Dau prvi avtogram
 
Prispevkov: 898
Pridružen: 20 feb 2007, 17:38
Kraj: Santiago Bernabeu

OdgovorNapisal/-a cuschtee » 13 avg 2007, 09:07

dosta stvari je resničnih pravo, samo ges mislin, ka ga pečej poraz v finali! zdaj si pa išče alibije za naprej, če slučajno zgibijo.

platini je predsednik uefe. ne ven če bi un glij tolerero, ka bi francijo tak okoli prinesli!
Uporabniški avatar
cuschtee
V prvoj postavi
 
Prispevkov: 662
Pridružen: 12 feb 2007, 16:41

OdgovorNapisal/-a galaktikos » 13 avg 2007, 17:25

Poraz ga lejko pecej opraviceno.Najdi gol Materacija,pa POGLEDNI KA JE BILOU. :P ;) :O
[img]http://www4.slikomat.com/08/0415/jca-kbaxx3.gif[/img]

Jaz sem mlad, srednjih let, star sem fant!
Uporabniški avatar
galaktikos
Dau prvi avtogram
 
Prispevkov: 898
Pridružen: 20 feb 2007, 17:38
Kraj: Santiago Bernabeu

OdgovorNapisal/-a cuschtee » 22 avg 2007, 09:43

kujpili smo mankoča!

ne ven, ka naj poven. nej san navdušeni. mo vidli, lejko pa preseneti. carlo ga zbrujsi.

:pirat: :love: :srce: :g33k: :pirat:
Uporabniški avatar
cuschtee
V prvoj postavi
 
Prispevkov: 662
Pridružen: 12 feb 2007, 16:41

OdgovorNapisal/-a LEBARE » 22 avg 2007, 09:50

Uporabniški avatar
LEBARE
Na probi
 
Prispevkov: 137
Pridružen: 17 jul 2007, 13:06

OdgovorNapisal/-a LEBARE » 22 avg 2007, 10:47

Emersonu uspela želena selitev v Italijo

Madrid - Nogometašu madridskega Reala Brazilcu Emersonu, ki je že pred časom izjavil, da bi se rad vrnil v Italijo, se je želja pozno sinoči uresničila.
Enaintridesetletni brazilski veteran, ki je na Apeninskem polotoku v preteklosti že igral šest sezon za Romo (2000 - 2004) in Juventus (2004 - 2006), je namreč v torek podpisal triletno pogodbo z evropskim prvakom Milanom. Za zdaj finančne podrobnosti prestopa niso znane, a španski športni dnevnik Marca ocenjuje, da naj bi Real dobil okoli pet milijonov evrov.

Pred letom dni je vodstvo Reala po vztrajanju trenerja Fabia Capella za Emersona Juventusu odštelo 11 milijonov evrov, vendar se ne Capello, ne Emerson nista priljubila navijačem kraljevskega kluba. Capello je julija dobil odpoved, njegov naslednik na klopi španskega prvaka Bernd Schuster pa je že takoj oznanil, da si ne želi Brazilca v svojih vrstah.

dober nakup milana !!! !!! :kaj: ;) :8
Uporabniški avatar
LEBARE
Na probi
 
Prispevkov: 137
Pridružen: 17 jul 2007, 13:06

OdgovorNapisal/-a bianconero » 22 avg 2007, 11:44

[quote="cuschtee"]kujpili smo mankoÄ
"..I'm proud to be Juventino, I'm proud to be a "bandiera", like you often call me, but the truth is that i'm a little piece of a big Juventus flag, a flag that grows with the years passing and, if each of you looks closely, he'll find also his name on it.."

Thank you for being our symbol, our captain and for how proud you make us feel, each and every day, to be Bianconeri.
Uporabniški avatar
bianconero
Joker s klopij
 
Prispevkov: 629
Pridružen: 12 feb 2007, 14:49
Kraj: sodisinci 21

OdgovorNapisal/-a crouch22 » 23 avg 2007, 22:23

Slika
LIVERPOOL
Slika
FERRARI
Slika
JUVE
Uporabniški avatar
crouch22
Na probi
 
Prispevkov: 100
Pridružen: 24 feb 2007, 19:19
Kraj: KRAJNA

OdgovorNapisal/-a bianconero » 26 avg 2007, 13:38

zaÄ
"..I'm proud to be Juventino, I'm proud to be a "bandiera", like you often call me, but the truth is that i'm a little piece of a big Juventus flag, a flag that grows with the years passing and, if each of you looks closely, he'll find also his name on it.."

Thank you for being our symbol, our captain and for how proud you make us feel, each and every day, to be Bianconeri.
Uporabniški avatar
bianconero
Joker s klopij
 
Prispevkov: 629
Pridružen: 12 feb 2007, 14:49
Kraj: sodisinci 21

OdgovorNapisal/-a bianconero » 03 sep 2007, 21:28

milan "samo" remizejro doma s fiorentino. trenutno smo prvi.

suvereno. :policaj:
"..I'm proud to be Juventino, I'm proud to be a "bandiera", like you often call me, but the truth is that i'm a little piece of a big Juventus flag, a flag that grows with the years passing and, if each of you looks closely, he'll find also his name on it.."

Thank you for being our symbol, our captain and for how proud you make us feel, each and every day, to be Bianconeri.
Uporabniški avatar
bianconero
Joker s klopij
 
Prispevkov: 629
Pridružen: 12 feb 2007, 14:49
Kraj: sodisinci 21

OdgovorNapisal/-a božo d. » 04 sep 2007, 07:38

bianconero je napisal/-a:milan "samo" remizejro doma s fiorentino. trenutno smo prvi.

suvereno. :policaj:



po 2.koli je marsišto prvi bil ....že.....lani lekar cilou EMPOLI.........tou dosta povej.......resno......prvenstvo odločeno......nišče vas nemre zgrabiti........edijno če van pa 85 pik zemejo........na kunci



p.s......nika san mogo napisati......nišče nešče o tej italjancaj debatejrati...... :ud: :g33k: :-D :-D ;) :obracati: :-D
strauberis,šeris end en ejnđel kis in spring,
maj samer wajn iz rili mejd from ol dis tings
Uporabniški avatar
božo d.
Trij minute na tekmo
 
Prispevkov: 487
Pridružen: 11 feb 2007, 19:36
Kraj: di ader sajd of sodišinci-kot

OdgovorNapisal/-a bianconero » 04 sep 2007, 13:46

probo si. :zzz:
"..I'm proud to be Juventino, I'm proud to be a "bandiera", like you often call me, but the truth is that i'm a little piece of a big Juventus flag, a flag that grows with the years passing and, if each of you looks closely, he'll find also his name on it.."

Thank you for being our symbol, our captain and for how proud you make us feel, each and every day, to be Bianconeri.
Uporabniški avatar
bianconero
Joker s klopij
 
Prispevkov: 629
Pridružen: 12 feb 2007, 14:49
Kraj: sodisinci 21

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Tuja prvenstva

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

cron