Spremeni velikost črk   Pogled tiskanja

Serie A (Italija)

Moderator: galaktikos

OdgovorNapisal/-a božo d. » 02 okt 2007, 15:41

fejst fejst lejpi je napisal/-a:Milan stave nula pa boj srečen, nej pa ka se zdaj štukaš.

Krajne je sponzor Izolaterm, ka tou pomejne ka mate vsi doma izolejrane kuče.

:ne:



nej.....tou pomejni....ka ma Tomas.....rodbino na Cankovi.......oziroma ka tan občasno koga pejne....D: :-D
strauberis,šeris end en ejnđel kis in spring,
maj samer wajn iz rili mejd from ol dis tings
Uporabniški avatar
božo d.
Trij minute na tekmo
 
Prispevkov: 487
Pridružen: 11 feb 2007, 19:36
Kraj: di ader sajd of sodišinci-kot

OdgovorNapisal/-a cuschtee » 02 okt 2007, 17:10

gogo ne sekeraj se. letos te prvi. lani ste preveč moči potrošili v četrtfinali lp, te pa van svalilo za finiš zvezne lige! :waw:
Uporabniški avatar
cuschtee
V prvoj postavi
 
Prispevkov: 662
Pridružen: 12 feb 2007, 16:41

OdgovorNapisal/-a fejst fejst lejpi » 02 okt 2007, 19:40

Letos be tude mogle bite v Lige prvakov samo so zajebale se prijavite, zdaj pa moremo Å¡pilate ob Ä
Uporabniški avatar
fejst fejst lejpi
V prvoj postavi
 
Prispevkov: 662
Pridružen: 09 feb 2007, 19:58

OdgovorNapisal/-a Oli Kahn » 02 okt 2007, 20:18

fejst fejst lejpi je napisal/-a:Letos be tude mogle bite v Lige prvakov samo so zajebale se prijavite, zdaj pa moremo špilate ob četrtkaj. Se zgodi, ka moreš. :ranger: :ranger:

se zgodi tudi najblojsim D:
FC Bayern Műnchen !
Oli Kahn
Sidij na tribuni
 
Prispevkov: 215
Pridružen: 20 feb 2007, 14:00

OdgovorNapisal/-a crouch22 » 02 okt 2007, 20:54

http://www.nogomania.com/Default.asp?po ... vica=11743
:ud: :ud: :' :ud:


http://www.nogomania.com/Default.asp?po ... vica=11706
:policaj: :ne: :policaj:


http://www.nogomania.com/Default.asp?po ... vica=11543
baokše za juve :bravo: :bravo: :ud:



crouch, združo san ti 3 sporočila v eno... takše novice lejko vse v eno sporočilo deneš drgouč...
Slika
LIVERPOOL
Slika
FERRARI
Slika
JUVE
Uporabniški avatar
crouch22
Na probi
 
Prispevkov: 100
Pridružen: 24 feb 2007, 19:19
Kraj: KRAJNA

OdgovorNapisal/-a galaktikos » 03 okt 2007, 09:38

juventus je napisal/-a:Nikoga očitno bolij, ka Juve opet hara!
Tak pač je, Juve je spomenik in s ten se sprijaznite.
Kelko znan, što je najvekše sponzor Reala pa Milana? Poglednite na drese, vse de van jasno. Telko o poštenosti fuzbala.


nikoga ne boli ka Juve zmaguje.Z takšnov igrov do 6 ali 7 mogoče kakšno mesto gor ali doj.Samo po igralcaj je tou njihov domet.Teške tekme jih še čakajo.Pogledni si lepou še enok akcijo z štere so dali gol.Pa boš san pravo ka ofsajd bil debeli kak bencova luna! :zzz:
[img]http://www4.slikomat.com/08/0415/jca-kbaxx3.gif[/img]

Jaz sem mlad, srednjih let, star sem fant!
Uporabniški avatar
galaktikos
Dau prvi avtogram
 
Prispevkov: 898
Pridružen: 20 feb 2007, 17:38
Kraj: Santiago Bernabeu

OdgovorNapisal/-a galaktikos » 03 okt 2007, 09:43

Novellino besen na sodnike



Trener italijanskega prvoligaša Torina Walter Novellino je prepričan, da je Juventus vse tri točke na mestnem derbiju osvojil ob izdatni pomoči sodniške trojke.

Zadnja tekma minulega kroga Serie A je bila odigrana v Torinu, kjer je Juventus mestnega tekmeca premagal z 1:0, potem ko je zmagoviti zadetek tik pred koncem obračuna prispeval David Trezeguet. Za Francoza je bil to že sedmi zadetek v tej sezoni, trener Torina Walter Novellino pa se je po tekmi razburjal, da je zadnjega dosegel iz prepovedanega položaja. Ko je Juventus začel akcijo za gol, je bil Trezeguet res za obrambo domačega moštva, a se je vračal, nato pa se je žoga od enega igralcev Torina odbila do njega in francoski reprezentant je odločil tekmo. Nekateri ob tem omenjajo novo pravilo o pasivnem prepovedanem položaju, s čemer pa se ne strinja Novellino. "Trezeguet je akcijo začel v prepovedanem položaju in sodnik ne more kar spreminjati pravil. Zelo sem jezen, grozno je videti nekaj takšnega! Nekdo tako zelo gara, nato pa zaradi takšne stvari ostane brez pomembne točke. Pierluigi Collina (vodja sodnikov, op.a.) mora razumeti, da obstajamo tudi drugi klubi! Ko pogledam na lestvico in nas vidim na 17. mestu, sem razočaran, saj igramo dobro, a tudi sreča ni na naši strani," se razburja trener Granate.

p.s. saj tudi je lejko.Što pa nebi bil.Prav je mi dan!
[img]http://www4.slikomat.com/08/0415/jca-kbaxx3.gif[/img]

Jaz sem mlad, srednjih let, star sem fant!
Uporabniški avatar
galaktikos
Dau prvi avtogram
 
Prispevkov: 898
Pridružen: 20 feb 2007, 17:38
Kraj: Santiago Bernabeu

OdgovorNapisal/-a bianconero » 03 okt 2007, 11:29

Å¡e ednok: san zaj glij se veckrat gledo posnetek.

trezeguet je bil v ofsajdi (globokon) na zacetke akcije. ampak je bil kraj od dogajanja oz. nej je bil aktivno vkljucene v akcijo (sploj neven ka je tak dalec v ofsajdi sploj delo, saj je on nej inzagi).
tocno to je pravo tude eurosportov komentator (torej ka je bil v pasivnon ofsajdi) in je pravo tude ka se pa tude juve nebi mogo buniti, ce bi slucajno pac sodo ofsajd!

in se enok glede toga na koga zoga ide.
zoga je bijla od juventusovoga igralca pejnjena naprej do del pieroja!! del piero se je ze vse pripravo ka si labdo stopa s prsami ali je of eden od torina labdo "nesrecno" prestrego (podal trezegole na nogo). v tiston momente kda bi si lejko alex labdo stopo je trezege nej niti polek bil ampak se je komaj vraco iz ofsajda, taka kušti nej, nej je labda bijla namenjena trezegeje ampak del pieroji!!!

poglente si posnetek se enok (ali pa veckrat tak kak ge) ka te znali ka gucite oz. pisete!!! :policaj:
"..I'm proud to be Juventino, I'm proud to be a "bandiera", like you often call me, but the truth is that i'm a little piece of a big Juventus flag, a flag that grows with the years passing and, if each of you looks closely, he'll find also his name on it.."

Thank you for being our symbol, our captain and for how proud you make us feel, each and every day, to be Bianconeri.
Uporabniški avatar
bianconero
Joker s klopij
 
Prispevkov: 629
Pridružen: 12 feb 2007, 14:49
Kraj: sodisinci 21

OdgovorNapisal/-a galaktikos » 03 okt 2007, 11:44

Kak je nej bil aktiven ce pa zoga k njemi prisla.Pac zgolj slucajno samo vseeno.Ofsajd za moje pojme je bil,za vas pa neven.Sicer pa itak ne pomembno tak ali tak de INTER mel na kunci 10 pik prednosti.Pred vsejmi. :waw:
[img]http://www4.slikomat.com/08/0415/jca-kbaxx3.gif[/img]

Jaz sem mlad, srednjih let, star sem fant!
Uporabniški avatar
galaktikos
Dau prvi avtogram
 
Prispevkov: 898
Pridružen: 20 feb 2007, 17:38
Kraj: Santiago Bernabeu

OdgovorNapisal/-a werder » 03 okt 2007, 18:28

bianconero je napisal/-a:in se enok glede toga na koga zoga ide.
zoga je bijla od juventusovoga igralca pejnjena naprej do del pieroja!! del piero se je ze vse pripravo ka si labdo stopa s prsami ali je of eden od torina labdo "nesrecno" prestrego (podal trezegole na nogo). v tiston momente kda bi si lejko alex labdo stopo je trezege nej niti polek bil ampak se je komaj vraco iz ofsajda, taka kušti nej, nej je labda bijla namenjena trezegeje ampak del pieroji!!!



Ges san tude tao tak vido pa mislen ka tista žoga spolj do Trezegueta nebi prišla če je nebi of igralec od Torina z glavov do njega podal. Tak ka se strinjan z Bianconerojon pa mislen ka je gol regularen
Uporabniški avatar
werder
Segrejvle rezervno kloup
 
Prispevkov: 343
Pridružen: 21 feb 2007, 00:00
Kraj: Bremen

OdgovorNapisal/-a Fibo » 03 okt 2007, 20:06

Gol je ÄŒista regularen, zato ka njeme nasprotnik podau.
V ton primere pa sploj nema veze Ä
Uporabniški avatar
Fibo
čistilec kopačk
 
Prispevkov: 65
Pridružen: 25 feb 2007, 22:56

OdgovorNapisal/-a fejst fejst lejpi » 03 okt 2007, 20:55

http://www.youtube.com/watch?v=jj5G5Tq28JU

Nej san ge glij velke pristaš ITA nogometa, cilou nej Juventusa ( tou so me predvajala, kda san nej mogo zaspate).

Gol je regularen. Prve situacija je sicer ofsajd samo z dotikon nasprotnika pa je gratala nouva situacija in ka je bil nasprotnik nemre bite.

Vupan ka v lige prvakof nede Juventusa, ka te mo mogo prle spat odite.
Uporabniški avatar
fejst fejst lejpi
V prvoj postavi
 
Prispevkov: 662
Pridružen: 09 feb 2007, 19:58

OdgovorNapisal/-a zlatko » 03 okt 2007, 21:29

samo pri podaji kda poda juventusov igralec z glavo, proti kazenskomi, ge če bi bil sodnik bi zdigno ofsajd,.... ka je žoga te bijla namenjena njeme.... Nemre sodnik predvidevati, ka de obrambni igralec žogo nasprotniki na nogo podal... :policaj:
Nk Tromejnik-> 3.SNL -> Naš ponos;)
Uporabniški avatar
zlatko
Sidij na tribuni
 
Prispevkov: 208
Pridružen: 08 feb 2007, 21:12
Kraj: Poljud,Split

OdgovorNapisal/-a bianconero » 03 okt 2007, 21:41

[quote="Zlatko"]samo pri podaji kda poda juventusov igralec z glavo, proti kazenskomi, ge Ä
"..I'm proud to be Juventino, I'm proud to be a "bandiera", like you often call me, but the truth is that i'm a little piece of a big Juventus flag, a flag that grows with the years passing and, if each of you looks closely, he'll find also his name on it.."

Thank you for being our symbol, our captain and for how proud you make us feel, each and every day, to be Bianconeri.
Uporabniški avatar
bianconero
Joker s klopij
 
Prispevkov: 629
Pridružen: 12 feb 2007, 14:49
Kraj: sodisinci 21

OdgovorNapisal/-a MiChO » 03 okt 2007, 22:27

Sudije nemajo posnetkov... je on v toj situaciji v živo lejko razbrau komi je žoga bijla namenjena?
Mes que un club! (Več kot klub!)

Ray Hudson: "Xavi needs no help. He needs help like a fish needs bicycle."
Uporabniški avatar
MiChO
Katancov ljubljenec
 
Prispevkov: 2261
Pridružen: 08 feb 2007, 21:04
Kraj: V njenih hlačkah...

OdgovorNapisal/-a fejst fejst lejpi » 03 okt 2007, 22:44

pa ka van pijšen, z dotikon nasprotnika nastane nova situacija, prle se pozabe.
Uporabniški avatar
fejst fejst lejpi
V prvoj postavi
 
Prispevkov: 662
Pridružen: 09 feb 2007, 19:58

OdgovorNapisal/-a cuschtee » 03 okt 2007, 23:06

Fibo je napisal/-a:Gol je Čista regularen, zato ka njeme nasprotnik podau.
V ton primere pa sploj nema veze če je v ofsajde.

Taka se nema što kaj pritožuvate pa bunite.

Gol sicer po sreče ali nema veze.

Štejo vsi gole pa se točke.

Idemo dale :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:


fibo: 15 let velki fuzbal špilaš!
gogo: ka ma veze če so plastični štuplni!

čisti offsajd, še ednog van poven.
Uporabniški avatar
cuschtee
V prvoj postavi
 
Prispevkov: 662
Pridružen: 12 feb 2007, 16:41

OdgovorNapisal/-a MiChO » 03 okt 2007, 23:32

Ge či san sudija, isto zdignen tou. V časi oddaje žoge je sudija nej mogo precejniti keromi ide... pa bi mogo zdignoti. Pač je nej, napaka...
Mes que un club! (Več kot klub!)

Ray Hudson: "Xavi needs no help. He needs help like a fish needs bicycle."
Uporabniški avatar
MiChO
Katancov ljubljenec
 
Prispevkov: 2261
Pridružen: 08 feb 2007, 21:04
Kraj: V njenih hlačkah...

OdgovorNapisal/-a bianconero » 04 okt 2007, 15:07

mijslen ka se na posnetki jasno vijde ka prva zoga ide na del pieroja! pa ja si nej tak slejpi! :kaj:

mijslen ka je to vido tude stranski, zato je tude nej zdigno zastave (ker je cista na zacetke torej trezeguet nej bil aktivno vkljucene v akcijo ampak pasivno)! trezeguet se je aktivno vkljuco v akcijo kda njeme je torinojov igralec nespretno z glavo podal (ce pa poda zogo nasprotni igralec pa je nej ofsajd)! :policaj:
"..I'm proud to be Juventino, I'm proud to be a "bandiera", like you often call me, but the truth is that i'm a little piece of a big Juventus flag, a flag that grows with the years passing and, if each of you looks closely, he'll find also his name on it.."

Thank you for being our symbol, our captain and for how proud you make us feel, each and every day, to be Bianconeri.
Uporabniški avatar
bianconero
Joker s klopij
 
Prispevkov: 629
Pridružen: 12 feb 2007, 14:49
Kraj: sodisinci 21

OdgovorNapisal/-a Fibo » 04 okt 2007, 19:16

cuschtee kaksen ofsaid.
saj starnskome nej trbej vcase zdignote, lejko z zamudo ofsaid zdigne.
pa ka nej vcase nej zdigno, se je of zoge tekno taka nega ofsaida.


Sicer pa Ä
Uporabniški avatar
Fibo
čistilec kopačk
 
Prispevkov: 65
Pridružen: 25 feb 2007, 22:56

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Tuja prvenstva

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

cron