Spremeni velikost črk   Pogled tiskanja

Serie A (Italija)

Moderator: galaktikos

Serie A (Italija)

OdgovorNapisal/-a galaktikos » 20 feb 2007, 19:51

Ka mo meli dale temo na Italjansko ligo ki pa je letos sila nezanimiva kajti Inter kraljuje dalec na vrhu! :bravo:
[img]http://www4.slikomat.com/08/0415/jca-kbaxx3.gif[/img]

Jaz sem mlad, srednjih let, star sem fant!
Uporabniški avatar
galaktikos
Dau prvi avtogram
 
Prispevkov: 898
Pridružen: 20 feb 2007, 17:38
Kraj: Santiago Bernabeu

Re: Serie A (Italija)

OdgovorNapisal/-a lenc » 20 feb 2007, 19:54

galaktikos je napisal/-a:Ka mo meli dale temo na Italjansko ligo ki pa je letos sila nezanimiva kajti Inter kraljuje dalec na vrhu! :bravo:

letos pa tak hitro pa nej :pivo: :pivo:
Uporabniški avatar
lenc
ščej gratati nogometaš
 
Prispevkov: 77
Pridružen: 20 feb 2007, 19:30

OdgovorNapisal/-a Oli Kahn » 23 feb 2007, 11:10

Bo Akinfeev zamenjal Dido?

Brazilski nogometa
Oli Kahn
Sidij na tribuni
 
Prispevkov: 215
Pridružen: 20 feb 2007, 14:00

OdgovorNapisal/-a cuschtee » 23 feb 2007, 12:20

Oli Kahn je napisal/-a: Bo Akinfeev zamenjal Dido?

Brazilski nogometa� Nelson Dida, ki brani za AC Milan, �e vedno ni podalj�al pogodbe. Se zato Rossoneri �e ozirajo po novem �uvaju mre�e?

�e Dida res ne bo podalj�al pogodbe, bo lahko po koncu sezone brez od�kodnine zapustil Milano. Rossoneri pa se na ta scenarij pospe�eno pripravljajo, saj so se ogreli za 20-letnega vratarja CSKA Moskve Igorja Akinfeeva. Kljub svoji mladosti ima Rus �e 154 nastopov na klubski sceni in 15 na reprezentan�ni. V sezoni 2004/05 pa je s CSKA-jem osvojil tudi pokal UEFA. �tevilni mediji poro�ajo, da je Dida postavil previsoke pogoje, ki jih pri Milanu no�ejo sprejeti in ga posku�ajo prepri�ati, da bi se omeh�al pri svojih zahtevah. Carlo Ancelotti naj ne bi bil zadovoljen z leto�njimi predstavami �eljka Kala�a in Marca Storarija, tako, da bi bil Akinfeev prava zamenjava za Dido.


premladi je!! :hudic: :)
Uporabniški avatar
cuschtee
V prvoj postavi
 
Prispevkov: 662
Pridružen: 12 feb 2007, 16:41

OdgovorNapisal/-a cimilis » 23 feb 2007, 14:06

malo se še more dečko kalite ......pa te lejko dido zamenja!!!!!!

:hudic: :P X| :jezen: :hudic:
Slika
Uporabniški avatar
cimilis
ščej gratati nogometaš
 
Prispevkov: 90
Pridružen: 20 feb 2007, 14:17
Kraj: sooodišince

OdgovorNapisal/-a Oli Kahn » 23 feb 2007, 14:49

dober je tej golman ! ge mislen ka je baukse od Dide!
Oli Kahn
Sidij na tribuni
 
Prispevkov: 215
Pridružen: 20 feb 2007, 14:00

OdgovorNapisal/-a MiChO » 02 mar 2007, 01:32

Mes que un club! (Več kot klub!)

Ray Hudson: "Xavi needs no help. He needs help like a fish needs bicycle."
Uporabniški avatar
MiChO
Katancov ljubljenec
 
Prispevkov: 2261
Pridružen: 08 feb 2007, 21:04
Kraj: V njenih hlačkah...

OdgovorNapisal/-a cimilis » 02 mar 2007, 15:53

pomoje tude nebe bilau tau tak slabo .......dobra rešijtev :) :)
Slika
Uporabniški avatar
cimilis
ščej gratati nogometaš
 
Prispevkov: 90
Pridružen: 20 feb 2007, 14:17
Kraj: sooodišince

OdgovorNapisal/-a bianconero » 02 mar 2007, 16:00

sanja svinja kukuruz!!! 8)
"..I'm proud to be Juventino, I'm proud to be a "bandiera", like you often call me, but the truth is that i'm a little piece of a big Juventus flag, a flag that grows with the years passing and, if each of you looks closely, he'll find also his name on it.."

Thank you for being our symbol, our captain and for how proud you make us feel, each and every day, to be Bianconeri.
Uporabniški avatar
bianconero
Joker s klopij
 
Prispevkov: 629
Pridružen: 12 feb 2007, 14:49
Kraj: sodisinci 21

OdgovorNapisal/-a cimilis » 02 mar 2007, 20:46

bianconero je napisal/-a:sanja svinja kukuruz!!! 8)


mo vidle!!!!!!! :P :P :P :O
Slika
Uporabniški avatar
cimilis
ščej gratati nogometaš
 
Prispevkov: 90
Pridružen: 20 feb 2007, 14:17
Kraj: sooodišince

OdgovorNapisal/-a MiChO » 10 mar 2007, 18:10

Usoda je ščela ka de legenda vütro na derbiji prouiti Interi špilala že svojo 600. tekmo za Milan v Serie A. Prvi derbi je odšpilo kda san ge bil eno leto star :ava:

http://www.nogomania.com/Default.asp?podrocje=17&novica=7607
Mes que un club! (Več kot klub!)

Ray Hudson: "Xavi needs no help. He needs help like a fish needs bicycle."
Uporabniški avatar
MiChO
Katancov ljubljenec
 
Prispevkov: 2261
Pridružen: 08 feb 2007, 21:04
Kraj: V njenih hlačkah...

OdgovorNapisal/-a cimilis » 10 mar 2007, 21:17

MiChO je napisal/-a:Usoda je ščela ka de legenda vütro na derbiji prouiti Interi špilala že svojo 600. tekmo za Milan v Serie A. Prvi derbi je odšpilo kda san ge bil eno leto star :ava:

http://www.nogomania.com/Default.asp?podrocje=17&novica=7607


vsaka jeme čast :ava: :bravo: :bravo: :bravo: :ava:
Slika
Uporabniški avatar
cimilis
ščej gratati nogometaš
 
Prispevkov: 90
Pridružen: 20 feb 2007, 14:17
Kraj: sooodišince

OdgovorNapisal/-a galaktikos » 11 mar 2007, 20:58

Inter pa zmago!Pa debeli gol dal! :bravo:
[img]http://www4.slikomat.com/08/0415/jca-kbaxx3.gif[/img]

Jaz sem mlad, srednjih let, star sem fant!
Uporabniški avatar
galaktikos
Dau prvi avtogram
 
Prispevkov: 898
Pridružen: 20 feb 2007, 17:38
Kraj: Santiago Bernabeu

OdgovorNapisal/-a MiChO » 11 mar 2007, 22:46

Ajajaj... neka malo san glejdo...sicer Milan nej tak slabo špilo... ali mogli do v šoping obvezno iti poleti...
Mes que un club! (Več kot klub!)

Ray Hudson: "Xavi needs no help. He needs help like a fish needs bicycle."
Uporabniški avatar
MiChO
Katancov ljubljenec
 
Prispevkov: 2261
Pridružen: 08 feb 2007, 21:04
Kraj: V njenih hlačkah...

OdgovorNapisal/-a cuschtee » 12 mar 2007, 10:37

MiChO je napisal/-a:Ajajaj... neka malo san glejdo...sicer Milan nej tak slabo špilo... ali mogli do v šoping obvezno iti poleti...


se strinjan. naj spelajo tou sezono, kelko se da. torej evropa pa tou 4. mesto, če zgrabijo. tou je puna kapa letos, če de šlo skoz. te pa paolo in par kompanjonov v penzijo. nemudoma. seveda z desetimi častnimi krogami okoli štadiona pa kipon pred njin.
trbej 3,4 friške igralce pripelati. pa vupan ka nedo pa 33 leta stari.
Uporabniški avatar
cuschtee
V prvoj postavi
 
Prispevkov: 662
Pridružen: 12 feb 2007, 16:41

OdgovorNapisal/-a bianconero » 04 apr 2007, 15:10

nemren mimok toga! ka se dogaja z juventuson?!

zaj ze eno pol leta cajtinge nonstop pisejo o okrepitvaj. in to o kaksnih okrepitvaj!
grigera, braco sta ze baje podpisala. te pa frings pa luca toni pa pijzda materna!!!! :jezen:
kaksne okrepitve so to?! saksa okrepitev (domnevna) juveta ka san ge zasledil je igralec star min. 30 let! ne pravin ka so slabi. ali vseeno. ka mo s ten? neven no.
pa te neka bluzijo ka mo sli direktno na naslov prvaka serie a! ge bi pravo ka mamo eno 2% realnih sans za to! pa se ka juve dela ekipo za prihodnost. mislen ka se malo prevec silijo za ten naslovon. sicer bi bil zgodovinski ali vseeno. po moje bi mogle pocakati sezono ali dvej, tri...pa te probati neka naredete. zainok naj jin je cilj ka se uvrstijo v ligo prvakov!! ;)
pa zaj da smo dobili neka dosta pejnes za okrepitve, zaj tej dedeke vkup vlacijo! :jezen: naj kupijo 2, 3 redne imena pa mladin priliko dajo pa mo v 3 lejtaj ze pa prvake!

to me svadi. tak redno! se juve spreminja v ac milan?!! :ne:
"..I'm proud to be Juventino, I'm proud to be a "bandiera", like you often call me, but the truth is that i'm a little piece of a big Juventus flag, a flag that grows with the years passing and, if each of you looks closely, he'll find also his name on it.."

Thank you for being our symbol, our captain and for how proud you make us feel, each and every day, to be Bianconeri.
Uporabniški avatar
bianconero
Joker s klopij
 
Prispevkov: 629
Pridružen: 12 feb 2007, 14:49
Kraj: sodisinci 21

OdgovorNapisal/-a MiChO » 04 apr 2007, 15:27

Tej igralci kak so zdaj v klubi pritiskajo ka se klub že drugo leto more boriti za prvaka, či nej do odišli...
Mes que un club! (Več kot klub!)

Ray Hudson: "Xavi needs no help. He needs help like a fish needs bicycle."
Uporabniški avatar
MiChO
Katancov ljubljenec
 
Prispevkov: 2261
Pridružen: 08 feb 2007, 21:04
Kraj: V njenih hlačkah...

OdgovorNapisal/-a bianconero » 04 apr 2007, 17:17

[quote="MiChO"]Tej igralci kak so zdaj v klubi pritiskajo ka se klub že drugo leto more boriti za prvaka, Ä
"..I'm proud to be Juventino, I'm proud to be a "bandiera", like you often call me, but the truth is that i'm a little piece of a big Juventus flag, a flag that grows with the years passing and, if each of you looks closely, he'll find also his name on it.."

Thank you for being our symbol, our captain and for how proud you make us feel, each and every day, to be Bianconeri.
Uporabniški avatar
bianconero
Joker s klopij
 
Prispevkov: 629
Pridružen: 12 feb 2007, 14:49
Kraj: sodisinci 21

OdgovorNapisal/-a galaktikos » 14 jun 2007, 11:23

Nastavlja se Milanova gerontofilija: doveden 34-godišnji Ba
IBRAHIM BA, koji je prošlu sezonu proveo u trećeligašu Vareseu, prvo je "pojačanje" europskih prvaka i dokaz kako Adriano Galliani nije lagao kada je poručio navijačima da ne očekuju velike transfere ovog ljeta.
IBRAHIM BA, koji je prošlu sezonu proveo u trećeligašu Vareseu, prvo je "pojačanje" europskih prvaka i dokaz kako Adriano Galliani nije lagao kada je poručio navijačima da ne očekuju velike transfere ovog ljeta.

"Jako sam sretan, uvijek sam ostao blizak Milanu i trudio sam se proteklih mjeseci kako bi dobio još jednu šansu. Divno bi bilo vratiti se i nadam se da me trener želi u momčadi", skrušeno je izjavio Ba, povratnik u klub gdje je proveo šest godina, od čega dvije na posudbama.

Milan ovim transferom želi pokazati svoju velikodušnost i omogućiti igraču da karijeru završi na najvišem nivou uz najmanja primanja (Ba će biti plaćen tek 200 tisuća eura za godinu dana)

Ba, koji može igrati kao veznjak i bočni branič je vrhunac karijere dosegao u sezoni 1996/1997 kada je igrao za Bordeaux, a sljedeće godine je prešao u Milan gdje je njegova karijera krenula nizbrdo. Nakon Milana, bezuspješno je pokušavao u Boltonu, Rizesporu, Djurgardensu, dok je nešto zapaženiju ulogu imao u talijanskoj Seriji C prošle sezone.

Osim toga, dovođenje igrača koji je od 1997 do 2003 već bio član Milana gdje je puno više vremena proveo na klupi i posudbama (na kojima se također nije naigrao), pokazuje da Rossoneri i dalje imaju neskrivenu sklonost prema igračima koji su prošli "Isusove godine".

Pogledajmo malo tko su sve Milanovi "živahni starčići": Maldini 39, Cafu 37, Serginho 36, Favalli 35, Inzaghi, Kalac i Dida 34 godine starosti. Dodajmo da se tek ove godine umirovio Billy Costacurta sa 41, a Dario Šimić sa 31 godine je u ovom društvu pravi poletarac.
Aj idi bougi ka tej Milan dela! :)
[img]http://www4.slikomat.com/08/0415/jca-kbaxx3.gif[/img]

Jaz sem mlad, srednjih let, star sem fant!
Uporabniški avatar
galaktikos
Dau prvi avtogram
 
Prispevkov: 898
Pridružen: 20 feb 2007, 17:38
Kraj: Santiago Bernabeu

OdgovorNapisal/-a bianconero » 26 jun 2007, 10:15

yes!!! 8) slikajte se. drugo leto mo prvaki!

http://www.nogomania.com/Default.asp?podrocje=17&novica=10016
"..I'm proud to be Juventino, I'm proud to be a "bandiera", like you often call me, but the truth is that i'm a little piece of a big Juventus flag, a flag that grows with the years passing and, if each of you looks closely, he'll find also his name on it.."

Thank you for being our symbol, our captain and for how proud you make us feel, each and every day, to be Bianconeri.
Uporabniški avatar
bianconero
Joker s klopij
 
Prispevkov: 629
Pridružen: 12 feb 2007, 14:49
Kraj: sodisinci 21

Naslednja

Vrni se na Tuja prvenstva

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov

cron