Spremeni velikost črk   Pogled tiskanja

Balkan expres

Moderator: galaktikos

OdgovorNapisal/-a MiChO » 24 feb 2007, 12:11

Ako ima bogaaaaaa.... u paklu gorit češ... :P
Mes que un club! (Več kot klub!)

Ray Hudson: "Xavi needs no help. He needs help like a fish needs bicycle."
Uporabniški avatar
MiChO
Katancov ljubljenec
 
Prispevkov: 2261
Pridružen: 08 feb 2007, 21:04
Kraj: V njenih hlačkah...

OdgovorNapisal/-a zlatko » 24 feb 2007, 20:50

Nk Tromejnik-> 3.SNL -> Naš ponos;)
Uporabniški avatar
zlatko
Sidij na tribuni
 
Prispevkov: 208
Pridružen: 08 feb 2007, 21:12
Kraj: Poljud,Split

OdgovorNapisal/-a bianconero » 24 feb 2007, 22:10

partizan!

dobili ste bitko a izgubicete rat!!! :pirat: :g33k: :jebise:
"..I'm proud to be Juventino, I'm proud to be a "bandiera", like you often call me, but the truth is that i'm a little piece of a big Juventus flag, a flag that grows with the years passing and, if each of you looks closely, he'll find also his name on it.."

Thank you for being our symbol, our captain and for how proud you make us feel, each and every day, to be Bianconeri.
Uporabniški avatar
bianconero
Joker s klopij
 
Prispevkov: 629
Pridružen: 12 feb 2007, 14:49
Kraj: sodisinci 21

OdgovorNapisal/-a božo d. » 25 feb 2007, 14:49

evo za vse tiste ka ste zamujdili derbi svih derbija............operacija sex u rupi:

http://www.partizan.co.yu/fidetail.php? ... IzvIzv=668




došao je i taj dan,j
ebo vas PARTIZAN,
jebo vas jebo jebo vas on,
on će biti šampijon !
strauberis,šeris end en ejnđel kis in spring,
maj samer wajn iz rili mejd from ol dis tings
Uporabniški avatar
božo d.
Trij minute na tekmo
 
Prispevkov: 487
Pridružen: 11 feb 2007, 19:36
Kraj: di ader sajd of sodišinci-kot

OdgovorNapisal/-a božo d. » 25 feb 2007, 14:54

DOŠAO I TAJ DAN!!!

Partizan razbio Zvezdu na njenom stadionu i prekinuo post dug 11 godina.
Crno-beli od starta stavili do znanja večitom rivali da će 128. duel pripasti
njima, nekim novim klincima iz Humske predvođenima mladim trenerom
Miroslavom Đukićem



Crno-bela noć, noć kada su padale zvezde, noć briljantnog trijumfa novih beba iz Humske. Skoro 11 godina je Partizan čekao na pobedu u Ljutice Bogdana, a onda klasičnom simultankom obradovao pristalice gladne ovakvih uspeha.

Lider je poražen i ponižen na svojoj travi, a nadmenost i nazovi, iskustvo, kažnjeni su od onih čije vreme, nema sumnje, tek dolazi. Profesora je nadmudrio učenik, Miroslav Đukić na jednoj strani, lišen svakojakog kompleksa, očitao je lekciju Dušanu Bajeviću, treneru sa toliko trofeja i već krunisanim prvakom Srbije. Na počasti će, ipak, morati da sačeka, jer ovom pobedom Partizan je jasno stavio do znanja da trka za naslov najboljeg praktično tek počinje.

Da ćemo u februarskoj noći gledati Zvezdu padalicu, videlo se već u uvodnim minutima meča. Domaćin nekako bojažljiv, preterano rezervisan, bez ideje, a čini se i želje da ugrozi ozbiljnije gol Kralja. S druge strane, Partizan bez okova, “neki” Lazić, Mihajlov, Maletić... kao da igraju na poljančetu, a ne pred 30.000 duša. Lopta ide do noge, srce junačko, do neba. I takav pristup mora da ti se vrati.

Igrao se 8. minut kada se svima na stadionu činilo da je Partizan oštećen za penal. Đorđević je srušio Tomića u gol-poziciji, ali u pravu je bio sinoć veoma solidni arbitar Ninoslav Spasić. Imao je Partizan kasnije i “tri na jedan”, ali Tomić je bio traljav u završnici...

Zvezda neorganizovana, bezopasna, uostalom, tek u 45. minutu Kralj je imao prvu intervenciju. Pre toga, Ranđelović je morao da vadi loptu iz mreže: Lomić je gađao iz kornera, Mihajlov bio najviši u skoku, svi ostali u ulozi posmatrača – 0:1. Uvod u kasniju katastrofu.

Nastavak je nagovestio potpuni slom crveno-belih. Već u 47. minutu Lazetićev gol, posle “okretanja” Đorđevića, ipak je poništen zbog nedozvoljene pozicije. Usledio je tračak nade, ispostavilo se lažne, za Crvenu zvezdu kada je Kastiljo, možda i jedina svetla tačka u redovima domaćina, iskoristio uspavanost Partizanove odbrane – 1:1. Rezultat koji je samo na trenutak servirao pogrešnu sliku na terenu, jer havarija Bajevićevog tima počinje od 57. minuta i egzekucije ponovo u režiji jednog od crno-belih štopera, ovoga puta Bajića – 1:2.

Zvezda je od tog trenutka definitivno ostala bez daha, zbunjena potezima rivala, akcijama koje njima nisu bile poznate. Tome u prilog i proigravanje Marinkovića za već sada već ubedljivih 3:1 i delirijum na “jugu”, navijača koji kao da su znali kada će da prekinu bojkot.

Domaćin je od tog trenutka definitivno bio izduvan balon, ruke su bile visoko podignute u znak predaje. Bajević je istina, nešto pokušao sa izmenama Georgijeva, Koromana i Anđelkovića, ali pokazalo se da je sve to bilo bez efekta, na terenu je postojao samo jedan tim. Da je tako potvrdio je jedan od najboljih aktera susreta Lazetić u 87. minutu, izmakao je kompletnoj odbrani Crvene zvezde i realizacija je bila samo stvar rutine.

Lider je bio na pragu katastrofe, valjalo je koliko-toliko spasiti obraz, a za to se pobrinuo novajlija Burzanović, praktično u 90. minutu susreta. Konačnih 2:4 za veliku radost Partizana i njegovih pristalica.

CRVENA ZVEZDA - PARTIZAN 2:4

0:1 Mihajlov u 38.

1:1 Kastiljo u 53.

1:2 Bajić u 57.

1:3 Neb.Marinković u 66.

1:4 Lazetić u 86.

2:4 Burzanović u 90.




Marakana




30.000




Ninoslav Spasić

(Surdulica) 7,5




I.Radojčić

B.Kašanski




Žuti: Đorđević, Kastiljo, Trišović (C.zvezda), Bajić, Mihajlov, Tomić, Maletić (Partizan)




Crveni: Trišović (C.zvezda) u 81.




Ranđelović 5

Anđelković 5

(od 67. Purović -)

Đorđević 5

Koroman 5

(od 68. Tadeu -)

Đokić 5

Burzanović 6

Georgijev 5

(od 46. Trišović 5)

Gaj 6

Milovanović 5

Basta 5,5

Kastiljo 6,5




Kralj -

Rukavina 7

Bajić 8

Lazetić 8

Mihajlov 8

Lomić 8

Lazić 8

Neb.Marinković 8

(od 77. Jovetić -)

Tomić 6,5

(od 56. Zajić -)

Smiljanić 8

Maletić 8




MIROSLAV ĐUKIĆ

Čekao je Partizan preko deset godina na pobedu u Ljutice Bogdana i dočekao Miroslava Đukića. Lišen svakog kompleksa, naoružan znanjem i strpljenjem, nadmudrio je daleko iskusnijeg kolegu Dušana Bajevića. Igri je prišao jednostavno, rekao je deci da “izađu i igraju fudbal”, oni su ga poslušali i rasturili protivnika. Hvala od Đukića.




DUŠAN BAJEVIĆ




Kritičari Dušana Bajevića su dočekali pet minuta. I ranije se povlačila teza da Crvena zvezda nema igru, a to se itekako videlo u 128. derbiju. Po imenima, trener crveno-belih ima, rekao bi neko, “bolji tim”, ali svi znamo da imena ne igraju. Zvezda se obrukala sa svim svojim reprezentativcima, delovala je zaista razočaravajuće.


Mirko VRBICA

ŠAMPIONI, ŠAMPIONI...

Delije i Grobari odavno nisu odigrali tako nadahnut derbi.
Zvezdaši stoički podneli poraz, bodreći najviše kad je bilo srcu najteže,
partizanovci zapevali “Evo banke..”. Polomljene stolice na Jugu jedina mrlja

Šampioni, šampioni – orilo se po završetku utakmice i sa severne i sa južne tribine Marakane! Ako je na terenu Partizan bio neuporedivo bolji, na tribinama je, međutim, situacija bila tu negde u egalu. Zaista, “delije” i “grobari” zaslužuju pohvale, jer odavno nismo prisustvovali jednoj utakmici u kojoj se svih 90 minuta orila pesma. E sad, dobro, nisu to baš uvek bile one pesmice u kojima se veliča svoj klub, ali šta je uostalom, večiti derbi, bez tog prepoznatljivog peckanja, ali često i vređanja na račun one druge strane.

Ovog puta navijači Crvene zvezde izneverili su očekivanja, jer pre početka utakmice nije bilo one prepoznatljive koreografije na severnoj tribini. Upalili su baklje, zatim napravili crveno-belu dimnu zavesu i pevali. S druge strane, navijači Partizana imali su samo zastave i grla koja su 90 minuta nosila njihove miljenike. Osim verbalnog prepucavanja, Zvezdini navijači slali su poruke na južnu tribinu u vidu nekoliko transparenata. Počelo je sa “Od vas nema ni jače grupe na rečima, ni većih miševa na delima”, preko “Prijatelji, braćo, kumovi, sve vaš vole vaši grobari”, do “Pametna odluka što niste poneli zastave”. Koliko je prva poruka jasna, druga i treća zahtevaju objašnjenje. Pod prijateljima i braćom podrazumevali su se oni klubovi koji su minulih godina eliminisali Partizan, iz Evrope, čija su imena bila na velikoj zastavi, dok su pre utakmice Zvezdini navijači pokupili od “gorbara” nekoliko transparenata, koje su zatim razvukli po severu, pa zatim zapalili.

Naravno, ili bolje reći na žalost, Partizanovi navijači ponovili su ono što je već postala uobičajena scenografija na Marakani. Ponovo su lomili stolice na južnoj tribini i bacali ih na atletsku stazu, a najinteresantnije u svemu je da su stolice lomili upravo u trenucima kada su proslavljali golove svojih miljenika. Čudan neki način veselja.

Evidentno je bilo da su se “grobari” uželeli navijanja, da je i njima teško što zbog bojkota ne bodre svoju ekipu i na stadionu u Humskoj, pa su juče zaista u pravom smislu reči bili dvanaesti igrač Partizana. Dočekali su i to da se posle 11 godina Marakanom ore pesme “Evo banke Cigane moj, sviraj mi ti”, odnosno ono čuveno “Ole, ole” prilikom svakog uspešnog dodavanja Parizanovih fudbalera.

Nije bilo lako Zvezdinim navijačima, ali treba im odati priznanje. Ne samo što su od početka do kraja žestoko navijali za svoj tim, već su upravo najglasniji bili u trenucima kada je Ivan Ranđelović, treći, odnosno četvrti put vadio loptu iz svoje mreže.

Eto, iako ni sever, a pogotovo jug nisu bili ispunjeni do poslednjeg mesta, pokazalo se da bez ove dve raspoložene tribine nema ni pravog večitog derbija. Da nije bilo onog lomljenja stolica na jugu zaista bi moglo da se kaže da je i dekor na tribinama bio za čistu desetku. Ovako, sve čestitke, za navijanje, ali mrlja, ona već viđena će ostati.

Br. SEKULOVIĆ

SRAMOTA AKO ZVEZDA OSVOJI TITULU !

Milan Smiljanić mislio da će Partizan da pobedi 5:0.
Srčan i borben na terenu, isti takav i u obraćanju novinarima vezista
crno belih Milan Smiljanić nije okolišao u izjavama posle meča već je
onako na prvu loptu, iz srca izneo utiske o pobedi koju je Partizan
na Marakani čekao punih 11 godina

- Ovo za mene nije ništa čudno. Mislio sam da ćemo pobediti 5:0. Igrali smo svih 90 minuta kako smo se dogovorili i posle svega viđenog moram da kažem da je Zvezda imala mnogo sreće. Pokazali smo ko smo i šta smo da imamo karakter, a Crvena zvezda sada može, ukoliko je nije sramota da osvoji titulu.

Ova izjava mladog fudbalera izazvala je veliku buru među prisutnima.

- Zašto bi trebalo da je bude sramota? Zato što je trebalo da bude 0:9. Smehom ću odgovoriti na vaše pitanje jer ovakvo poniženje Crvena zvezda na Marakani nije skoro doživela. Ustvari ne pamtim da ih je neko tako ponizio.

NE STRAHUJEM ZA TITULU!

Trener Zvezde Dušan Bajević preuzima odgvoronost za debakl.
Zvezda je odigrala užasno lošu utakmicu ali je još uvek
na prvom mestu – istakao strateg “crveno-belih”

Dugo je trebalo strategu crveno belih Dušanu Bajeviću da se pojavi pred sedmom silom. Posle dvadesetak minuta iščekivanja, Bajević je ušao u salu za konferencije, a njegovo smrknuto lice govorilo je više od reči.

- Čestitam Partizanu na pobedi, na igri, zasluženo su trijumfovali, a mi možemo iz ove utakmice da izvučemo određene pouke šta je trebalo i kako je trebalo igrati. Nismo ušli u utakmicu kako smo hteli i sa presigingom Partizana smo više gubili sigurnost. Dugujem zahvalnost navijačima na podršci koju nismo iskoristili. Za dan - dva bih mogao nešto konkretnije da kažem i o igri.

Izjava veziste Partizana Milana Smiljanića da bi Zvezdu trebalo da bude sramota ukoliko posle ovakvog derbija osvoji titulu nije naišla na značajniju reakciju Bajevića.

- To je njegovo viđenje, njegov odnos prema fudbalu i protivniku, njegovo ponašanje na koje ja ne mogu da utičem, ono što mogu je da ponovim da su zasluženo pobedili i da čestitam i njemu i kolegama.

Posle dužeg vremena prednost Crvene zvezde na tabeli super lige nije dvocifrena. Činjenica da aktuelni šampion ima “samo” devet bodova više ne predstavlja razlog za paljenje alarma.

- Mi smo još uvek na prvom mestu. A ako me pitate da li strahujem odgovoriću - ne. Ne strahujem. Crvena zvezda je odigrala užasno lošu utakmicu dok je protivnik igrao odlično i teško će ponoviti ovakvu igru. Imamo još dosta utakmica i dosta vremane da ispravimo greške koje su evidentne.

U svakom zlu ima po nešto dobro i upravo tom idejom se crveno - beli vode posle debakla u 128 večitom derbiju

-Mislim da ovaj ubedljivi poraz može da nam pomogne ako sagledamo kako treba.

Priču o eventualnim taktičkim iznenađenjima Bajević je ostavio po strani, prvenstveno zbog toga da neko ne bi njegove reči shvatio kao pravdanje.

- Šta god da kažem bilo bi smešno. Bili smo dosta dobro upoznati i sa igračima i taktikom, i zato u tome neću da tražim opravdanja . Odgovorno tvrdim da sam ja krivac za ovaj poraz - zaključio je Bajević.

VLADIMIR ĐORĐEVIĆ

OVO SE NE ZABORAVLjA

Vladimir Đorđević nema čime da bude zadovoljan posle četiri gola u Zvezdinoj mreži.

- Ne znam šta da vam kažem, nemam objašnjenje, ovo je stvarno veoma loše – nije imao odgovore Đorđević.

Ipak, pokušao je da razmišlja o onome što sledi.

- Ovako nešto ne može brzo da se zaboravi, ali moramo da razmišljamo o nastavku prvenstva i da probamo da zadržimo ovu prednost.

DEJAN MILOVANOVIĆ

NIKAD TEŽE U KARIJERI

Kapiten Dejan Milovanović je pre meča dobio nagradu za najboljeg u prošloj godini, ali na terenu to ničim nije pokazao.

- Partizan nas je u potpunosti nadigrao, a mi smo previše opušteno ušli u meč. Govorio sam saigračima da moramo da pazimo da nam se to ne dogodi, međutim, nije vredelo. Nikad teže mi nije bilo u dosadašnjoj karijeri. Želim samo da se zahvalim navijačima koji su nas i posle svega bodrili. - rekao je Milovanović.

MILAN PUROVIĆ

LAŽNA SIGURNOST

Milan Purović je ušao u nastavku, ali nije mogao ništa da promeni u igri Crvene zvezde.

- Ne znam šta nam se dogodilo pretpostavljam da nas je velika bodovna prednost pred ovaj meč uljuljkala i pružila nam lažnu sigurnost, a to nam se kasnije osvetilo. Zaista, ne znam šta drugo da kažem – rekao je Purović.

IGOR BURZANOVIĆ

NI U SNOVIMA

Igor Burzanović je postigao drugi gol za Crvenu zvezdu, ali bez obzira na to, ni njegov učinak ne može da dobije prelaznu ocenu.

- Ovo mi je najteži meč u karijeri. Nisam mogao da zamislim da bi ovako moglo da se završi. Hteli smo da rešimo prvenstvo u ovoj utakmici, a ispalo je potpuno drugačije. Teško je pričati. Sada moramo da se saberemo i nastavimo dalje – rekao je Burzanović.

DUŠAN ĐOKIĆ

KATASTROFA

Dušan Đokić ni jednog trenutka nije ozbiljnije ugrozio odbranu Partizana. Izostao je njegov učinak i to se odrazilo i na rezultat.

- Katastrofalna igra, ali ne mogu da objasnim razloge. Nismo potcenili protivnika, a on nas je zasluženo pobedio. Nemam reči da objasnim šta nam se dogodilo.




IVAN RANĐELOVIĆ

PRIMALI GOLOVE KAO DECA

Golman Crvene zvezde Ivan Ranđelović bio je veoma ljut na saigrače posle meča:

- Primili smo golove kao deca i to od najvećeg rivala. Zna se pozicija svih igrača u defanzivi i to ne sme da nam se događa. Generalno, svi smo podbacili i zato smo i doživeli ovakav poraz. I pored svega, moramo da dignemo glavu i sačuvamo i ovu prednost nad rivalom.

ZVEZDAŠI DUGO U SVLAČIONICI

GLEDAJU TV, TRLjAJU OČI

Deo prvotimaca Crvene zvezde je dugo posle meča ostao u svlačionici. Verovatno u šoku od svega što im se događalo, odgledali su celu utakmicu ponovo na televiziji pokušavajući da shvate šta im se to juče dogodilo.

MIROSLAV ĐUKIĆ POKRENUO VEĆ “SAHRANjENU” PRIČU O TITULI




IMAMO TIM ZA PODVIGE




Znali smo da Zvezda nije navikla na presing na Marakani i nismo posustali do kraja meča. Prednost lidera je velika, ali ova ekipa će se boriti do kraja




Tokom svih 90 minuta, mogao se steći utisak da je tradicija okovala noge crveno - belih, a ne crno - belih igrača. Miroslav Đukić, strateg Partizana je, po sopstvenom priznanju, poslednjih nekoliko dana uoči derbija mnogo radio na psihološkoj pripremi fudbalera.

- Bili smo svesni da ova generacija fudbalera Partizana nema kompleks Crvene zvezde. Momci su pokazali veoma visok stepen psihičke i fizičke pripremljenosti.

O formuli uspeha, Đukić kaže:

- Znali smo da Crvena zvzeda nije navikla na visoki presing na njenom stadionu. Krenuli smo žustro i agresivno od prvog minuta i brzo uspostavili kontrolu igre na sredini terena. Srećom ,borbenost nije jenjavala tokom cele utakmice.

Upitan da li će se njegovi fudbaleri dići u oblake posle “razbijanja” večitog rivala, mladi stručnjak je odgovorio.

- Tu sam ja, da dignem i spustim tenziju. Prošle nedelje, što je prirodno, spuštali smo tenziju, a sada, pred Smederevo, ostaje da je dižemo, da konstantno držimo pobednički tonus. Svesni smo da obi bodovi ne vrede bez bodova u duelu sa Smederevcima.

Bajević je napomenuo da ne strahuje za titulu, jer crveno - beli i dalje imaju ogromnu prednost...Šef struke crno – belih, međutim, veruje da bi trojka sa Marakane mogla da predstavlja prvi korak ka šampionskom tronu.

- Čeka nas teška i bespoštedna borba do kraja prvenstva. I dalje postoji velika prednost, ali nadu mi uliva činjenica da imamo ekipu, koja je spremna da se bori , dokle god postoji nada - zaključio je Đukić.

p.s. lejko samo naslov preštejte........ :P :ne: ;)
strauberis,šeris end en ejnđel kis in spring,
maj samer wajn iz rili mejd from ol dis tings
Uporabniški avatar
božo d.
Trij minute na tekmo
 
Prispevkov: 487
Pridružen: 11 feb 2007, 19:36
Kraj: di ader sajd of sodišinci-kot

OdgovorNapisal/-a božo d. » 25 feb 2007, 18:30

nemren si pomagat...mogo san:
:srce: :) :P :love:



Evo banke cigane moj
cigane moj sviraj mi ti.
Evo kurca cigane moj
cigane moj pusi ga ti...
(peva se i "Evo gola cigane moj, cigane moj pusi ga ti...")

********************

Glupi cigan moja jaja lize,
Kurac mi se dize,
Kurac mi se dize,
Evo sperma stize.
Evo sperme, evo sperme,
Usta da ti napunim,
Evo sperme, evo sperme...
Eeej, cigan pusi,
Cigan pusi,
Picka je u dusi.

(melodija: "Djurdjevdan")

oooooooooooo partizane,o šampijone..................... :)
strauberis,šeris end en ejnđel kis in spring,
maj samer wajn iz rili mejd from ol dis tings
Uporabniški avatar
božo d.
Trij minute na tekmo
 
Prispevkov: 487
Pridružen: 11 feb 2007, 19:36
Kraj: di ader sajd of sodišinci-kot

OdgovorNapisal/-a juventus » 25 feb 2007, 21:46

Malo se umiri!
Pogledaj tablicu i placi. :P
juventus
Sprejeti v nogometni klub
 
Prispevkov: 179
Pridružen: 20 feb 2007, 17:35

OdgovorNapisal/-a lenc » 25 feb 2007, 22:10

tako juve zaj se jeme dal lekcejo
zveda :bravo: :bravo:
Uporabniški avatar
lenc
ščej gratati nogometaš
 
Prispevkov: 77
Pridružen: 20 feb 2007, 19:30

OdgovorNapisal/-a cuschtee » 26 feb 2007, 11:20

Zlatko je napisal/-a:Danas 20.15 derbi između Hajduka i Dinama u Maksimiru. Dokazat čemo ko su Majstori sa mora :bravo: :bravo: :bravo:


zlatko, nej san te ščel vole pred tekmov gemati! nej san gledo, nika ne ven, samo znan ka baje 2:1 bilo.
sicer pa, dejansko nemrete s tov ekipov proti dinami v ton trenutki.

:policaj:
Uporabniški avatar
cuschtee
V prvoj postavi
 
Prispevkov: 662
Pridružen: 12 feb 2007, 16:41

OdgovorNapisal/-a zlatko » 26 feb 2007, 12:00

cuschtee je napisal/-a:
Zlatko je napisal/-a:Danas 20.15 derbi između Hajduka i Dinama u Maksimiru. Dokazat čemo ko su Majstori sa mora :bravo: :bravo: :bravo:


zlatko, nej san te ščel vole pred tekmov gemati! nej san gledo, nika ne ven, samo znan ka baje 2:1 bilo.
sicer pa, dejansko nemrete s tov ekipov proti dinami v ton trenutki.

:policaj:


Tak ti poven. Tej fuzbal ka so špilali eni pa ovi nej bil podoben nikome X| Nišče nika ne špila samo si neka na pamet bršejo :jezen: Dinamo je zmago tak, ka je Hajduk praktično podaril dvakrat žogo Dinami, tak ka v glavnon katastrofalen fuzbal. Od Hajdukove igre pa rajše nemo gučo :hudic:
Nk Tromejnik-> 3.SNL -> Naš ponos;)
Uporabniški avatar
zlatko
Sidij na tribuni
 
Prispevkov: 208
Pridružen: 08 feb 2007, 21:12
Kraj: Poljud,Split

OdgovorNapisal/-a božo d. » 26 feb 2007, 14:14

Smiljanić: "Pokazali da smo pravi!"

"Prvo želim da čestitam mojim igračima koji su odigrali u visokom ritmu. Došli smo ovde po pobedu i pritisli protivnika od prvog minuta," rekao je Miroslav Đukić na početku konferencije za novinare.

"Meni je ovo sasvim normalno, mislio sam da ćemo pobediti 5:0... Mislim da je Zvezda imala puno sreće što je primila samo četiri gola. Lepo je proslaviti ovakvu pobedu sa navijačima, odigrali smo svih 90 minuta kao što smo se dogovorili sa trenerom.

Mislim da smo ovaj stadion 'zatvorili', pokazali smo ko smo i šta smo, pokazali smo karakter i srce koje smo ostavili na terenu," rekao je Milan Smiljanić, "Neka Zvezda osvoji titulu ako može, ako ih nije sramota posle ovakve utakmice..."

Žarko Lazetić postigao je gol na prvom derbiju koji je igrao.

"Prvo čestitam igračima Zvezde na fer i korektnoj igri, najvažnije je što smo ušli u utakmicu hladne glave, da pokažemo šta znamo. Znali smo da, ako odigramo tako, pobeda neće doći u pitanje. Hvala navijačima na velikoj podršci, to je bio motiv da odigramo ovako."

Miroslav Đukić je rekao da je njegova ekipa psihološki spremna i da nema respekta prema protivnicima.

"Mi smo bili svesni da ovi novi igrači nemaju kompleks, najvažniji je mentalitet koji ima ova grupa. Mi fudbalski 'ne poštujemo' nikoga, došli smo ovde da pritisnemo protivnika i pokažemo šta hoćemo. Od prvog minuta igrači su pokazali visok stepen psihičke i fizičke pripremljenosti. Otežali smo im posao, znali smo da oni nisu navikli da ih neko pritisne kako smo mi od prvog mimnuta," rekao je Đukić.

"Mi nemamo kompleks, nemamo naviku da gubimo... Pokazali smo da imamo srca, pokazali smo svima da smo pravi igrači za ovaj klub, da ga iskreno volimo i ja sam siguran sam da nikada neću izgubiti od Zvezde," rekao je uzbuđeni Smiljanić.

"Zaista smo sjajno odigrali. Nisam očekivao da možemo ovako da ih razbijemo. Jednostavno, za 90 minuta na prste dve ruke može da se nabroji koliko su puta prešli na našu polovinu. Velika pobeda za nas i prilika da prvenstvo učinimo neizvesnim," rekao je Antonio Rukavina, koji je u debitantskom derbiju odigrao odlično.

Miloš Mihajlov postigao je prvi gol na 128. derbiju i učestvovao u akciji kod drugog pogotka 'crno-belih'.

"Još sam u transu. Potpuno zasluženo smo pobedili, celu utakmicu smo bili bolji. Zahvaljujem se i saigračima i navijačima za ovaj spektakl i rušenje tradicije," rekao je MIhajlov, "Mogli smo da pobedimo ubedljivije, ali važno je da smo pobedili. Žao mi je što sam pogrešio i posle te greške je Zvezda dala drugi gol."

p.s.svaka ti čast lola.......zatvorili smo im stadijon :) :srce: :love:
strauberis,šeris end en ejnđel kis in spring,
maj samer wajn iz rili mejd from ol dis tings
Uporabniški avatar
božo d.
Trij minute na tekmo
 
Prispevkov: 487
Pridružen: 11 feb 2007, 19:36
Kraj: di ader sajd of sodišinci-kot

OdgovorNapisal/-a galaktikos » 26 feb 2007, 15:44

Ce san dobro zasledil je bilou samo 30000 gledalcev.Kak ti tou.Ka ce vec srbov ne zanima fuzbal.Valda je tak.Da se pred tekmov zna sto more tekmo zmagati je v bistvu brezveze na tekmo iti.
Ne zameri Partizan samo tou ligo ze dugo narekujejo srpske stavnice zatou pa je tak kak je...Pa mijslen ka tudi po veksih stavnicaj zaman isces tekme z srbske lige.Slovensko pa hrvasko pa najdes na dostih stavnicah.
Taka se enok ti pravin pozabi srbski fuzbal ka itak nega nikse tekmovalnosti.Posel je pac posel za njihovo mafijo! :jezen: :jezen: :jezen:
[img]http://www4.slikomat.com/08/0415/jca-kbaxx3.gif[/img]

Jaz sem mlad, srednjih let, star sem fant!
Uporabniški avatar
galaktikos
Dau prvi avtogram
 
Prispevkov: 898
Pridružen: 20 feb 2007, 17:38
Kraj: Santiago Bernabeu

OdgovorNapisal/-a božo d. » 26 feb 2007, 16:50

galaktikos je napisal/-a:Ce san dobro zasledil je bilou samo 30000 gledalcev.Kak ti tou.Ka ce vec srbov ne zanima fuzbal.Valda je tak.Da se pred tekmov zna sto more tekmo zmagati je v bistvu brezveze na tekmo iti.
Ne zameri Partizan samo tou ligo ze dugo narekujejo srpske stavnice zatou pa je tak kak je...Pa mijslen ka tudi po veksih stavnicaj zaman isces tekme z srbske lige.Slovensko pa hrvasko pa najdes na dostih stavnicah.
Taka se enok ti pravin pozabi srbski fuzbal ka itak nega nikse tekmovalnosti.Posel je pac posel za njihovo mafijo! :jezen: :jezen: :jezen:



ge li tou prepišavleš....... :ne: :) :obracati: :muc: :g33k:
strauberis,šeris end en ejnđel kis in spring,
maj samer wajn iz rili mejd from ol dis tings
Uporabniški avatar
božo d.
Trij minute na tekmo
 
Prispevkov: 487
Pridružen: 11 feb 2007, 19:36
Kraj: di ader sajd of sodišinci-kot

OdgovorNapisal/-a zlatko » 28 feb 2007, 11:20

Nk Tromejnik-> 3.SNL -> Naš ponos;)
Uporabniški avatar
zlatko
Sidij na tribuni
 
Prispevkov: 208
Pridružen: 08 feb 2007, 21:12
Kraj: Poljud,Split

OdgovorNapisal/-a juventus » 18 mar 2007, 19:28

"Hajduci" se osladili...

Partizan 0:1 Hajduk K

igrač više dobrih 25 minuta
2 igrača više oko 10 minuta
izmisljen penal u 90.minuti
I na kraju poraz Partizana.

Sta ovo znaci, 9 bodova, mnogo je ovo.
Neka pocne> Pune tribine...jedite govna mi smo sampioni
juventus
Sprejeti v nogometni klub
 
Prispevkov: 179
Pridružen: 20 feb 2007, 17:35

OdgovorNapisal/-a MiChO » 18 mar 2007, 20:37

Dokazali so ka so pravi :D
Mes que un club! (Več kot klub!)

Ray Hudson: "Xavi needs no help. He needs help like a fish needs bicycle."
Uporabniški avatar
MiChO
Katancov ljubljenec
 
Prispevkov: 2261
Pridružen: 08 feb 2007, 21:04
Kraj: V njenih hlačkah...

OdgovorNapisal/-a MiChO » 11 apr 2007, 21:54

Ge je božo d.? Vejpa naj mi za milost božo napiše, kelko je gnes Partizan špilo, ka neman pojma :lol: :lol:
Mes que un club! (Več kot klub!)

Ray Hudson: "Xavi needs no help. He needs help like a fish needs bicycle."
Uporabniški avatar
MiChO
Katancov ljubljenec
 
Prispevkov: 2261
Pridružen: 08 feb 2007, 21:04
Kraj: V njenih hlačkah...

OdgovorNapisal/-a MiChO » 05 maj 2007, 21:54

No na prejšnjo prošnjo mi je nej odgovoro, vüpan ka de mi bar na tou. BOŽOOOOO, kak je špilo Partizan???

MARAKANA gori, prvaciiiiiiiiiii
Mes que un club! (Več kot klub!)

Ray Hudson: "Xavi needs no help. He needs help like a fish needs bicycle."
Uporabniški avatar
MiChO
Katancov ljubljenec
 
Prispevkov: 2261
Pridružen: 08 feb 2007, 21:04
Kraj: V njenih hlačkah...

OdgovorNapisal/-a božo d. » 06 maj 2007, 19:44

Kad si srecan razbi picku ciganu,
(klap, klap)
Kad si srecan razbi picku ciganu,
(klap, klap)
Kad si srecan i kad zelis s' drugim delit' srecu tu,
Kad si srecan razbi picku ciganu.
(klap, klap)

Kad si srecan tresni cigana o pod,
(klap, klap)
Kad si srecan tresni cigana o pod,
(klap, klap)
Kad si srecan i kad zelis s' drugim delit' srecu tu,
Kad si srecan tresni cigana o pod.
(klap, klap)

Kad si srecan ti ponovi ovo sve,...
:P :'( :ne: :!:

p.s.še malo pa lejko začaš izdajati glasilo s naslovon......ciganska posla........ali pa daleko je Bari........pa bar en derbi pogledni nej kak večina ,znaš ka je Zvezda osvojila en evropski naslov ostalo pa ti je relativnostna teorija z ali brez Ajnštajna......če bi se malo sam v to sceno spujsto bi takoj gor prišo ka je razlika med komerrrcijalo pa andergraundon oziroma kičom pa erotiko........ali pa bar eno tekmo v evroligi............junik klab,junik fens,junik stedijum,junik histori,junik kalors....aja tou je tista liga v keroj zvezda ne špila oz.še nej špilala,oz.še en cajt nede
strauberis,šeris end en ejnđel kis in spring,
maj samer wajn iz rili mejd from ol dis tings
Uporabniški avatar
božo d.
Trij minute na tekmo
 
Prispevkov: 487
Pridružen: 11 feb 2007, 19:36
Kraj: di ader sajd of sodišinci-kot

OdgovorNapisal/-a božo d. » 11 maj 2007, 12:40

evo ,za vse neznalce i analfabete.....fudbal se i nekad igrao..........i kad nije bilo para.......možda bi mi danas imali 9 titula......da nas je tada sreča pogledala


http://www.partizan.co.yu/vestidet.php?Jezik=sr&IDV=270 8)




p.s.eh da se danas to ponovi.....gde bi mi bio kraj ? :)
strauberis,šeris end en ejnđel kis in spring,
maj samer wajn iz rili mejd from ol dis tings
Uporabniški avatar
božo d.
Trij minute na tekmo
 
Prispevkov: 487
Pridružen: 11 feb 2007, 19:36
Kraj: di ader sajd of sodišinci-kot

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Tuja prvenstva

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov

cron