Spremeni velikost črk   Pogled tiskanja

Sezona 2007/08

Klub malega nogometa Mister Baby Gederovci

Moderatorji: Mirci, werder

OdgovorNapisal/-a KURSK » 16 apr 2008, 20:33

MiChO je napisal/-a:
fejst fejst lejpi je napisal/-a:Ka si pa tij Mičo narejdo ka se doubo zelenoga, pluno ali kaj podobnoga. Ka tisto ne ven glij za koj si ga doubo.


Tou se ges tudi pijtan. Za takši favl mi ide davat karton.. enoga san že prlej napravo, samo nemre mi za 2. favl dati karton. Pa tak hitro na tekmi... Mij smo pa meli pet prostih strelov pred njihovin golon pa nikoga sploj nej opozoro lekar...

Mah nema veze...



karton si daobo namesto kikija samo te be pa mogo dobite rdečoga ka kikijov je gvušno za rdečko
Uporabniški avatar
KURSK
Joker s klopij
 
Prispevkov: 538
Pridružen: 01 mar 2007, 20:08

OdgovorNapisal/-a bianconero » 16 apr 2008, 20:46

werder je napisal/-a:medsebojne tekme v Sobote:

OLD BOYS - MISTER BABY 4 1 0 3 5:10

ja po zmago ka pa drugoga! :yeah: :bravo: :policaj: :nagol: :nagol: :nagol:
"..I'm proud to be Juventino, I'm proud to be a "bandiera", like you often call me, but the truth is that i'm a little piece of a big Juventus flag, a flag that grows with the years passing and, if each of you looks closely, he'll find also his name on it.."

Thank you for being our symbol, our captain and for how proud you make us feel, each and every day, to be Bianconeri.
Uporabniški avatar
bianconero
Joker s klopij
 
Prispevkov: 629
Pridružen: 12 feb 2007, 14:49
Kraj: sodisinci 21

OdgovorNapisal/-a KIKI » 16 apr 2008, 22:03

KURSK je napisal/-a:
MiChO je napisal/-a:
fejst fejst lejpi je napisal/-a:Ka si pa tij Mičo narejdo ka se doubo zelenoga, pluno ali kaj podobnoga. Ka tisto ne ven glij za koj si ga doubo.


Tou se ges tudi pijtan. Za takši favl mi ide davat karton.. enoga san že prlej napravo, samo nemre mi za 2. favl dati karton. Pa tak hitro na tekmi... Mij smo pa meli pet prostih strelov pred njihovin golon pa nikoga sploj nej opozoro lekar...

Mah nema veze...



karton si daobo namesto kikija samo te be pa mogo dobite rdečoga ka kikijov je gvušno za rdečko


žalostno što to vidi kak nameren fou(za rdečoga)mislin ka sodnik sploj nej foja fučko,če se dobro spomnin(to bi mogo ka san zapro pot-inderekt),san mislo ka saki ka zaj posnetek točno vidi, ka nej blo namena nikoga namerno poškodovate,ge je zaj laket moj(roko san mel ob sebi),pa neven đon(z obema nogama san bil spodaj) pa ka san se nej čul,edino ka moren priznati je to ka rejsan pač smejšno vo vidi,to pa samo zato ka san ge preci počasen,polski je pa tu zošprinto kak blisk,ge san ščel biti pred njin (ka bi ga pač oviro ka nebi do dugoga tak hitro prišo)samo mi nej gratalo te sva pa gli pač tak vkup vdarila(poglednite kama man obraz obrnjeni,ge san sploj nej čako ka v mene v dari san mislo ka za hrbton pride)bog pomagaj če man ge 100kg polski pa 50,če bi blo kontra bi menej znankar of ta vdaro kak cug,tak ka ge man še naprej čisto vest,ka se pa namerno ga poškodovanja nasprotnikof tiče ,pa poglednite štart pajžlara na ozvatiča,lebara na hukoja,...pa tude tej ge osebno se smatran kak štarti v žari borbe,nakonci mi je žal vsega to ka so mi eni zgučila za prazen nič,vupan ka je bar enin ka so mi fejst bluze bar malo žal,pa ja pa če bi zato znal ka de to tak bi rejsan pač pusto polskoga naj zeme dugomi pa da gol pa baby 1-0 zmaga,te be zaj bar mer bil,zdaj pa je pa z toga 'mojoga foula' grato slon
KIKI
ščej gratati nogometaš
 
Prispevkov: 80
Pridružen: 21 feb 2007, 01:33

OdgovorNapisal/-a fejst fejst lejpi » 16 apr 2008, 22:03

[quote="KURSK"]kikijov je gvuÅ¡no za rdeÄ
Napad dobivle tekme, obramba pa prvenstva-Udo Lattek

Napad je za gledate, obramba pa nej-GOGO
Uporabniški avatar
fejst fejst lejpi
V prvoj postavi
 
Prispevkov: 662
Pridružen: 09 feb 2007, 19:58

OdgovorNapisal/-a fejst fejst lejpi » 16 apr 2008, 22:12

jezoÅ¡ pojÄ‘e, kda pa je tou bilou za karton. Eh bouge KIKI ge san mislo ka je bil bar en meter v lufte. Tou nej vredno guÄ
Napad dobivle tekme, obramba pa prvenstva-Udo Lattek

Napad je za gledate, obramba pa nej-GOGO
Uporabniški avatar
fejst fejst lejpi
V prvoj postavi
 
Prispevkov: 662
Pridružen: 09 feb 2007, 19:58

OdgovorNapisal/-a werder » 16 apr 2008, 22:33

Ja zdaj na kunce izjavite ka je polski fao napravo svašta zdaj ste že smejšne
Uporabniški avatar
werder
Segrejvle rezervno kloup
 
Prispevkov: 343
Pridružen: 21 feb 2007, 00:00
Kraj: Bremen

OdgovorNapisal/-a MiChO » 17 apr 2008, 01:11

Ja smejšni ja...

Smejšno oz. fejst žalostno je pa tudi tou, ka se vse enomi človeki (pa naj je tou KIKI ali pa ges ali pa babica pokojna) zgučij zaradi enoga favla...keri je rejsan nej bil za zatvor ali pa kaj podobnoga...
Mes que un club! (Več kot klub!)

Ray Hudson: "Xavi needs no help. He needs help like a fish needs bicycle."
Uporabniški avatar
MiChO
Katancov ljubljenec
 
Prispevkov: 2261
Pridružen: 08 feb 2007, 21:04
Kraj: V njenih hlačkah...

OdgovorNapisal/-a LAjCi » 17 apr 2008, 17:37

naj že enkrat pride vikend, ka te si bar od tekem novoga kroga gučali :)
Slika
Uporabniški avatar
LAjCi
Joker s klopij
 
Prispevkov: 506
Pridružen: 09 feb 2007, 17:21
Kraj: Sodišinci

OdgovorNapisal/-a galaktikos » 20 apr 2008, 17:00

Old Boys:KMN Mr.BABY 3:0
RK:Polski
Sodnik:Cener brez komentara! :ne:
[img]http://www4.slikomat.com/08/0415/jca-kbaxx3.gif[/img]

Jaz sem mlad, srednjih let, star sem fant!
Uporabniški avatar
galaktikos
Dau prvi avtogram
 
Prispevkov: 898
Pridružen: 20 feb 2007, 17:38
Kraj: Santiago Bernabeu

OdgovorNapisal/-a werder » 21 apr 2008, 17:42

Rezultati 15 kroga za ligo: PL

BULLS KRAJNA IZOLATER 2 : 3
LISSA DOKLEŽOVJE MLADINEC 0 : 6
GRADIŠČE SUHI VRH 2 : 5
VIDEM-K.B.PRI MAJI METEOR 3 : 2
BTC NEMČAVCI ŠD TRNJE 0 : 4
OLD BOYS MISTER BABY 3 : 0

Stanje na lestvici za ligo: PL po 15 krogu.

1 SUHI VRH 15 13 0 2 103 : 31 39
2 OLD BOYS 15 12 1 2 55 : 25 37
3 KRAJNA IZOLATER 15 10 2 3 49 : 32 32
4 ŠD TRNJE 15 10 0 5 67 : 35 30
5 BULLS 15 8 1 6 48 : 39 25
6 METEOR 15 7 2 6 49 : 34 23
7 MISTER BABY 15 7 2 6 30 : 36 23
8 BTC NEMČAVCI 15 5 1 9 37 : 51 16
9 LISSA DOKLEŽOVJE 15 3 1 11 27 : 103 10
10 GRADIŠČE 14 2 3 9 12 : 34 9
11 MLADINEC 13 2 1 10 15 : 37 7
12 VIDEM-K.B.PRI MAJI 14 2 0 12 11 : 46 6
Uporabniški avatar
werder
Segrejvle rezervno kloup
 
Prispevkov: 343
Pridružen: 21 feb 2007, 00:00
Kraj: Bremen

OdgovorNapisal/-a boshko » 23 apr 2008, 20:05

Da volim crno-bele,ponosno kažem svima....
Uporabniški avatar
boshko
Dau prvi avtogram
 
Prispevkov: 843
Pridružen: 01 jan 2008, 13:28

OdgovorNapisal/-a LAjCi » 23 apr 2008, 21:52

ustanovimo ligo podružnica (občinsko ligo pa še mogoče koga cuj) pa de mer pred jeriči, lenarčiči in podobnimi...
Slika
Uporabniški avatar
LAjCi
Joker s klopij
 
Prispevkov: 506
Pridružen: 09 feb 2007, 17:21
Kraj: Sodišinci

OdgovorNapisal/-a fejst fejst lejpi » 23 apr 2008, 23:07

Boshko lipou ka si si dal duÅ¡ka, samo tou tij nika nede pomagalo. V zapisnike pisalo udarjanje=4 tekme, za svoje pa itak ka nedo meli istih kriterijof. Kak si že pravo ka se tij nejde za nikoj, z ken zdaj te vodiÅ¡ tej dvoboj. ÄŒe se tij ide za princip te se lejko odseliÅ¡ v mesto. Na vejse se tou rejÅ¡i tak, ka se parkrat požre te pa zamajne. Levi "kroÅ¡e" ali desni keri tij je paÄ
Napad dobivle tekme, obramba pa prvenstva-Udo Lattek

Napad je za gledate, obramba pa nej-GOGO
Uporabniški avatar
fejst fejst lejpi
V prvoj postavi
 
Prispevkov: 662
Pridružen: 09 feb 2007, 19:58

OdgovorNapisal/-a galaktikos » 23 apr 2008, 23:57

kelko san čul so jemi ščeli baje dati do kunca sezone.Samo je pač nekak povedo cuj ka še nikdar nej bil kaznovani so jemi dali "samo" 4 tekme..Sodnik napijso namerni udarec ka drujgo nevej napijsati ka pač nepismeni.Dobro znamo ka če se napijše namerni udarec si tou lejko marsikdo razlaga kak si ščej.Ges san vido namerni foul ali prekršek kak ščete.In tou je bilou za tri tekme največ,če so smatrali Teylorov štart za nameren pa dobi 3 tekme če že davlemo tej primer ki pač nema nika skupnoga v ton primeri.
Tou zvezo naj razpistijo ka so itak samo notri lidgej keri nemajo nikšoga drujgoga dela,kak drek mešajo tu pa gemlejo čar nogometu.
Aja pa še tou,Mito z Kupšinec je doubo tudi RK pa je doubo samo 1 tekmo počitka.Omenjan tou ka nemren vrvati ka so celo dali samo 1 tekmo kar je prava redkost.Pa glij njemi pa un je doubo rdejčih še pa još :waw:
[img]http://www4.slikomat.com/08/0415/jca-kbaxx3.gif[/img]

Jaz sem mlad, srednjih let, star sem fant!
Uporabniški avatar
galaktikos
Dau prvi avtogram
 
Prispevkov: 898
Pridružen: 20 feb 2007, 17:38
Kraj: Santiago Bernabeu

OdgovorNapisal/-a boshko » 24 apr 2008, 07:40

[quote="fejst fejst lejpi"]Boshko lipou ka si si dal duÅ¡ka, samo tou tij nika nede pomagalo. V zapisnike pisalo udarjanje=4 tekme, za svoje pa itak ka nedo meli istih kriterijof. Kak si že pravo ka se tij nejde za nikoj, z ken zdaj te vodiÅ¡ tej dvoboj. ÄŒe se tij ide za princip te se lejko odseliÅ¡ v mesto. Na vejse se tou rejÅ¡i tak, ka se parkrat požre te pa zamajne. Levi "kroÅ¡e" ali desni keri tij je paÄ
Da volim crno-bele,ponosno kažem svima....
Uporabniški avatar
boshko
Dau prvi avtogram
 
Prispevkov: 843
Pridružen: 01 jan 2008, 13:28

OdgovorNapisal/-a MiChO » 24 apr 2008, 17:06

boshko je napisal/-a:Že včera san ščel dodati pa san pozabo....pa zato gnes dodan.....vupan ka so srečni vsi zaj....keri znajo ka smo groba ekipa........pa mamo puno kartonof.......pa samo čakajo ka se nan nika zalomi........zaj smo potrdili....oziroma sodnik van je potrdo...... :zzz:


Aj vejpa ne đouči telko... :D Pa ne pikaj se v tej kartone telko... :P
Mes que un club! (Več kot klub!)

Ray Hudson: "Xavi needs no help. He needs help like a fish needs bicycle."
Uporabniški avatar
MiChO
Katancov ljubljenec
 
Prispevkov: 2261
Pridružen: 08 feb 2007, 21:04
Kraj: V njenih hlačkah...

OdgovorNapisal/-a boshko » 24 apr 2008, 19:35

Če nan jih eden takši tala......ka ga je lejko oprosti sran ka se z papejrof gradbenih ne razmi..... pa tebej na podlagi toga srbij podugovata mišica med zobami.......mo se........še dugo :-D D: :lol:
Da volim crno-bele,ponosno kažem svima....
Uporabniški avatar
boshko
Dau prvi avtogram
 
Prispevkov: 843
Pridružen: 01 jan 2008, 13:28

OdgovorNapisal/-a MiChO » 24 apr 2008, 20:21

Te pa naj te.. što se v koj pika, ga je tisto malo genolo, taka... izvoliš... :P D:
Mes que un club! (Več kot klub!)

Ray Hudson: "Xavi needs no help. He needs help like a fish needs bicycle."
Uporabniški avatar
MiChO
Katancov ljubljenec
 
Prispevkov: 2261
Pridružen: 08 feb 2007, 21:04
Kraj: V njenih hlačkah...

OdgovorNapisal/-a jbt » 24 apr 2008, 21:46

boshko je napisal/-a:
fejst fejst lejpi je napisal/-a:Boshko lipou ka si si dal duška, samo tou tij nika nede pomagalo. V zapisnike pisalo udarjanje=4 tekme, za svoje pa itak ka nedo meli istih kriterijof. Kak si že pravo ka se tij nejde za nikoj, z ken zdaj te vodiš tej dvoboj. Če se tij ide za princip te se lejko odseliš v mesto. Na vejse se tou rejši tak, ka se parkrat požre te pa zamajne. Levi "kroše" ali desni keri tij je pač bliže.

Gnes je tude bilou par štartof ka be se lejko trle noge, samo so nej bile pod pravin kouton prave točke...Pa so pač se nej zlomile. Larsson je lejpi primer.

P.S: Kda mi podpišeš tiralico?? Ali še te moren bole piknote ??


Tou je borba z vetrnicami ....ali mlini na veter........nema veze ......Polski nede špilo tudi proti Lissi....ka pa znaš mogoče cilou planejrajo 3 pike spomladi...naj znajo bar tej keri tau čitajo......Mito 1 tekma ?...najbrž zatau ka že dobo vse kazni toga sveta......pa so mislili kurac de se štoj z njin trgo....aja pa Makari je v disciplinskoj....sicer neven kak dugo še....ka ga Jerič na piko doubo lekar....... :| :ud:

Že včera san ščel dodati pa san pozabo....pa zato gnes dodan.....vupan ka so srečni vsi zaj....keri znajo ka smo groba ekipa........pa mamo puno kartonof.......pa samo čakajo ka se nan nika zalomi........zaj smo potrdili....oziroma sodnik van je potrdo...... :zzz:


to je realnost :odbojka:
Uporabniški avatar
jbt
Nosač brisač
 
Prispevkov: 43
Pridružen: 21 feb 2007, 16:42

OdgovorNapisal/-a boshko » 25 apr 2008, 07:22

enin pa skrivljena realnost.....osebna satisfakcija......izvolte samo.... :g33k: :waw: :ud:
Da volim crno-bele,ponosno kažem svima....
Uporabniški avatar
boshko
Dau prvi avtogram
 
Prispevkov: 843
Pridružen: 01 jan 2008, 13:28

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na KMN Mister Baby

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov

cron