Spremeni velikost črk   Pogled tiskanja

Novice iz KMN Mr.Baby

Klub malega nogometa Mister Baby Gederovci

Moderatorji: Mirci, werder

OdgovorNapisal/-a lenc » 31 maj 2007, 19:17

kike fala za lepe želje :bravo: :bravo: :bravo: :pivo: :pivo:
Uporabniški avatar
lenc
ščej gratati nogometaš
 
Prispevkov: 77
Pridružen: 20 feb 2007, 19:30

OdgovorNapisal/-a galaktikos » 15 jun 2007, 12:53

Opravleni je bil zreb za obcinski turnir,ki bo 24.06.2007 na Krajni.

SKUPINA A (RDEČA SKUPINA)

A1 TROPOVCI
A2 GRADIŠČE
A3 DOBEL
A4 MISTER BABY



SKUPINA B (ZELENA SKUPINA)

B1 KRAJNA
B2 BOREJCI
B3 MLADINEC
B4 TROPOVCI - TIŠINA

Vec si lahko ogledate na strani http://www.kmnkrajna.si/index_files/page0003.htm
[img]http://www4.slikomat.com/08/0415/jca-kbaxx3.gif[/img]

Jaz sem mlad, srednjih let, star sem fant!
Uporabniški avatar
galaktikos
Dau prvi avtogram
 
Prispevkov: 898
Pridružen: 20 feb 2007, 17:38
Kraj: Santiago Bernabeu

OdgovorNapisal/-a galaktikos » 15 jun 2007, 12:57

Zreb nan nej glij bil naklonjeni!Preci zmetna skupina.V bistvi pa niti nega tak slabe ekipe,ka bi si lejko izbiro lejke nasprotnike.Idemo brsat pa ka bou bou.Itak gre samo za druzenje z tekmovalnim nabojem.
[img]http://www4.slikomat.com/08/0415/jca-kbaxx3.gif[/img]

Jaz sem mlad, srednjih let, star sem fant!
Uporabniški avatar
galaktikos
Dau prvi avtogram
 
Prispevkov: 898
Pridružen: 20 feb 2007, 17:38
Kraj: Santiago Bernabeu

OdgovorNapisal/-a bianconero » 15 jun 2007, 13:09

to si rejsan zelo nazorno pokazo stera je rdeca pa stera zelena skupina! :D :P 8)
"..I'm proud to be Juventino, I'm proud to be a "bandiera", like you often call me, but the truth is that i'm a little piece of a big Juventus flag, a flag that grows with the years passing and, if each of you looks closely, he'll find also his name on it.."

Thank you for being our symbol, our captain and for how proud you make us feel, each and every day, to be Bianconeri.
Uporabniški avatar
bianconero
Joker s klopij
 
Prispevkov: 629
Pridružen: 12 feb 2007, 14:49
Kraj: sodisinci 21

OdgovorNapisal/-a galaktikos » 26 sep 2007, 16:59

V 5. kolu sta na tekmi med KMN BULLS : KMN MISTER BABY bila izključena igralca DEJAN KRPIČ (KMN MISTER BABY) in DAVORIN PELCL (KMN MISTER BABY). Igralec DEJAN KRPIČ se kaznuje po 8., 9. in 18. členom disciplinskega pravilnika s 4 (štirimi) tekmami neigranja in velja za 6., 7., 8. in 9. kolo. Igralec DAVORIN PELCL se kaznuje po 9. in 18. členom disciplinskega pravilnika s 3 (tremi) tekmami neigranja in velja za 6., 7. in 8. kolo.



V 5. kolu na podlagi prijave sodnika na tekmi med KMN BULLS: KMN MISTER BABY se igralec PAJŽLAR SILVO (KMN MISTER BABY) kaznuje po 8., 9. in 18. členom disciplinskega pravilnika s 4 (štirimi) tekmami neigranja in velja za 6., 7., 8. in 9. kolo.


Tak kak smo znali.Menje tak nevejo dati.Najbole stroga disciplinska komisija v Evropi! :jezen: :kaj:

G.Flisar vupan ka si zadovolen! :pirat:
[img]http://www4.slikomat.com/08/0415/jca-kbaxx3.gif[/img]

Jaz sem mlad, srednjih let, star sem fant!
Uporabniški avatar
galaktikos
Dau prvi avtogram
 
Prispevkov: 898
Pridružen: 20 feb 2007, 17:38
Kraj: Santiago Bernabeu

OdgovorNapisal/-a LAjCi » 26 sep 2007, 17:43

Pojđe, ka tou za tovornjaka stogij v gederovcaj na križišči ?
Slika
Uporabniški avatar
LAjCi
Joker s klopij
 
Prispevkov: 506
Pridružen: 09 feb 2007, 17:21
Kraj: Sodišinci

OdgovorNapisal/-a lebarowa » 26 sep 2007, 18:31

LAjCi je napisal/-a:Pojđe, ka tou za tovornjaka stogij v gederovcaj na križišči ?


??? ??? ??? ka ma pa tau zaj tu vejze ???
la rossa bella.
Uporabniški avatar
lebarowa
Krokodil(čki) v... očeh
 
Prispevkov: 117
Pridružen: 21 feb 2007, 15:41
Kraj: murski petrovci

OdgovorNapisal/-a KURSK » 26 sep 2007, 20:55

LAjCi je napisal/-a:Pojđe, ka tou za tovornjaka stogij v gederovcaj na križišči ?



čaka na kundravoga baka negi tan z guričkoga :bravo:
Uporabniški avatar
KURSK
Joker s klopij
 
Prispevkov: 538
Pridružen: 01 mar 2007, 20:08

OdgovorNapisal/-a fejst fejst lejpi » 26 sep 2007, 21:21

galaktikos je napisal/-a:V 5. kolu sta na tekmi med KMN BULLS : KMN MISTER BABY bila izključena igralca DEJAN KRPIČ (KMN MISTER BABY) in DAVORIN PELCL (KMN MISTER BABY). Igralec DEJAN KRPIČ se kaznuje po 8., 9. in 18. členom disciplinskega pravilnika s 4 (štirimi) tekmami neigranja in velja za 6., 7., 8. in 9. kolo. Igralec DAVORIN PELCL se kaznuje po 9. in 18. členom disciplinskega pravilnika s 3 (tremi) tekmami neigranja in velja za 6., 7. in 8. kolo.



V 5. kolu na podlagi prijave sodnika na tekmi med KMN BULLS: KMN MISTER BABY se igralec PAJŽLAR SILVO (KMN MISTER BABY) kaznuje po 8., 9. in 18. členom disciplinskega pravilnika s 4 (štirimi) tekmami neigranja in velja za 6., 7., 8. in 9. kolo.


Zakoj zdaj Lenč doubo 4 tekme davorin pa 3. Nej sta njeme isto mater preklinjala ali ga je lenč tude ščel povozite. Nika malo ukrepajte.
Uporabniški avatar
fejst fejst lejpi
V prvoj postavi
 
Prispevkov: 662
Pridružen: 09 feb 2007, 19:58

OdgovorNapisal/-a MiChO » 26 sep 2007, 21:40

Zato ka trbej tou zvezo slej ko prej razpistiti... ali pa idemo klubi na svoje, pa te naj bršejo tej baki sami tan notri... itak majo ligo za svoje veselje...
Mes que un club! (Več kot klub!)

Ray Hudson: "Xavi needs no help. He needs help like a fish needs bicycle."
Uporabniški avatar
MiChO
Katancov ljubljenec
 
Prispevkov: 2261
Pridružen: 08 feb 2007, 21:04
Kraj: V njenih hlačkah...

OdgovorNapisal/-a LAjCi » 26 sep 2007, 23:10

Ustanovimo ligo podružnica :D
Slika
Uporabniški avatar
LAjCi
Joker s klopij
 
Prispevkov: 506
Pridružen: 09 feb 2007, 17:21
Kraj: Sodišinci

OdgovorNapisal/-a božo d. » 27 sep 2007, 07:39

LAjCi je napisal/-a:Ustanovimo ligo podružnica :D


sodnijka že mamo...GEJZA ! :-D D:


kazni so prepisane z novoga zakona o cestnon prometi......pajžlar je omenjo tovornjake.....pa so potegnili paralelo.....zaj samo čakajte.........ka do van talali alkoteste pred tekmof......te ste vsi.....suspenderani...Lissa...pa dale v ligi.....kar je osnovna ideja te lige...NEMOJ,NEMOJ.....DA MI LISSA IZPADNE.....NIKADA,NIIIIKAAAADA ! :-D D:

P.S....Po moje ste cilou bokši bez teh treh.........zaj znate ka resan gorij....nega prelaganja na drugoga.......dobro tak........naj njin dajo do kunca sezone.......če notri ostanete......aja pa še tou....Gaber pravo ka oda tovornjaka......ovoga plavoga.....samo nejsan glij...najbole siguren....što preživej..tou nesrečo.....Pajžlar ali FLISAR ? :-D D:
strauberis,šeris end en ejnđel kis in spring,
maj samer wajn iz rili mejd from ol dis tings
Uporabniški avatar
božo d.
Trij minute na tekmo
 
Prispevkov: 487
Pridružen: 11 feb 2007, 19:36
Kraj: di ader sajd of sodišinci-kot

OdgovorNapisal/-a galaktikos » 28 sep 2007, 14:31

Lenc ma zgodovino!Pelcl pa mijslen ka prvic kaznovani.Taka po svoje razumljivo.Samo so pa kazni previsoke,glede na tou ka samo na podlagi sodnikove izjave.Valda ka se brani,ciglij zajebo.Samo mijslen ka jemi je zou.Zaj vec nemre z mernin prijti na tekmo v Gederovce pa tudi na Krajno nej.Ciglij jemi nebi nisce nika delo.
[img]http://www4.slikomat.com/08/0415/jca-kbaxx3.gif[/img]

Jaz sem mlad, srednjih let, star sem fant!
Uporabniški avatar
galaktikos
Dau prvi avtogram
 
Prispevkov: 898
Pridružen: 20 feb 2007, 17:38
Kraj: Santiago Bernabeu

OdgovorNapisal/-a galaktikos » 29 sep 2007, 11:46

Povzeto z strani Kmn Krajna!

Organizacija in disciplinsko—kazenski organ MZKMN MS. Pojavlja se občutek, da se kazni za kartone in ostale disciplinske prekrške delijo kar po občutku. Ni nekega sistema, ni reda ali pravilnika, ki bi točno definiral posamezno kazen za določen prekršek ali obnašanje. Že prej omenjeni slabi sodniki imajo neomajno pravico, da delajo kar hočejo. Ni isto, če dobiš karton za grobi prekršek ali pa za verbalne očitke. Zaščita sodnikov je večja kot izginjajočih prekmurskih štorkelj, če malo karikiramo. Zakaj se ne kaznuje tudi sodnikov? Samo zato ne, ker jih primanjkuje? Torej so res ogrožena vrsta in zgornja karikatura niti ni tako neumestna.


Dobro napijsano!Primerjava z štorkljami je pa :waw: :jupi: :ava:
[img]http://www4.slikomat.com/08/0415/jca-kbaxx3.gif[/img]

Jaz sem mlad, srednjih let, star sem fant!
Uporabniški avatar
galaktikos
Dau prvi avtogram
 
Prispevkov: 898
Pridružen: 20 feb 2007, 17:38
Kraj: Santiago Bernabeu

OdgovorNapisal/-a werder » 18 feb 2008, 22:45

Glede na tao ka de se že za dober mejsec nadaljevalo prvenstvo, pa tude občni zbor našoga kluba je že za nami trbej napisate nekaj novic.

Za začetek nekaj o ekipi. Pred nadaljevanjem prvenstva de tude kak ponavadi prišlo do kar neklaj sprememb v ekipi. Po 3,5 letih se v klub vrača otrok Mister Baby-ja Boštjan Pevec za naslednje pol sezone kot trener v naslednji sezoni pa kot igralec, če bo okrevanje po hudi poškodbi uspešno. Naslednji, ki se vrača domov je Darko Krpič. Potem pa še dva nova igralca dosedanji igralec Gradišča ˝polski˝ (imena pa priimka ne ven) in Uroš Muler. Odišo bi naj zaenkrat samo Bakanič k ovoj drugoj kranjčkoj ekipi. Vendar smo bili obveščeni (s strani bakaniča) da naj ne bi bili presenečeni, če de nas zapusto še keri druge igralec. Mo vidle ka bao.

Zdaj pa še nekaj o planaj dela v letošnon leti. Kak vas je večina že verjetno opazila smo podrli stari šank, trenutno je v izgradnji novi šank, ki bi naj bil dokaj podoben starome. V plani je tude dokončanje ograje pri mokoši pa malo olepšanje slačilnic in to je zaenkrat vse.

Za kunec pa še tao v nedelo ob 17.00 uri je novi trener napovedo začetek priprav udeležba obvezna
Uporabniški avatar
werder
Segrejvle rezervno kloup
 
Prispevkov: 343
Pridružen: 21 feb 2007, 00:00
Kraj: Bremen

OdgovorNapisal/-a boshko » 19 nov 2008, 08:06

Na včerajšnjoj izrednoj seji.....ki se je prevesila že v prvo polovico nočij....je vodstvo Oz.prisilni upravni odbor kluba skleno sledeče:

- sobota,22.11 ob 18:00 slikanje A ekipe za kolendare(B ekipa ma slikanje za miklauša)

- sobota,22.11. ob 19:00, zaključek A ekipe v Gostišču Metuljček in veselo rajanje (ob zvokih skupine 4 komada to je naša Nada)

Ostale podrobnosti gledej zimskih aktivnosti (kepanje,snežaki,igluji,hokejski turniri)sledijo na mestu samem.


Udeležba obvezna za vse člane in Funkcijonariste naše Poli.....valentne PLAVE grupe !


p.s....slikanje v trenerkaj......v slučaju mrzlij temperatur.....izjemomoma dovoljen PLAVI pruslek z podobleko......pa auba na buncln...aja zaključek je oproščen davka na omejeno vrednost....taka vas prijde skoro nika.......oz.zašenke.....taka VABLJENI VSI PLAVI ZLOČESTI MOMCI !
Da volim crno-bele,ponosno kažem svima....
Uporabniški avatar
boshko
Dau prvi avtogram
 
Prispevkov: 843
Pridružen: 01 jan 2008, 13:28

OdgovorNapisal/-a KURSK » 24 jan 2009, 17:48

DANES OB 19:00 V GOSTILNI METULJČEK OBČNI ZBOR

nej ka bi što pozabo
Uporabniški avatar
KURSK
Joker s klopij
 
Prispevkov: 538
Pridružen: 01 mar 2007, 20:08

OdgovorNapisal/-a boshko » 19 maj 2009, 10:36

SREDA, 20.05.2009 ob 19:00,Sestanek EKIPE IN VODSTVA v zvezi z nadaljnimi ukrepi po dogodkih na tekmi dne 16.05.2009


VABLJENI !
Da volim crno-bele,ponosno kažem svima....
Uporabniški avatar
boshko
Dau prvi avtogram
 
Prispevkov: 843
Pridružen: 01 jan 2008, 13:28

OdgovorNapisal/-a boshko » 10 jun 2009, 17:14

Četrtek,11.06.2009 ob 20:30,še en sestanek ekipe ob bližajočih se aktivnostih (turnir lige,občinski turnir), ter seznanitev z ukrepi (NE)(DISCIPLINSKE KOMISIJE LIGE V SKLOPU INTERNEGA REFERENDUMA ZA VOLITVE RAVE(ok.ravenskih) poslancuf v EVRO-AFRIŠKO skupino.






p.s.....posebna točka .....cenik puščanja tekem...ka nede kak v nedelo zašenke......finančna injekcija bi prav prišla na turnire.... ;) :-D :$ D: :lol: :P
Da volim crno-bele,ponosno kažem svima....
Uporabniški avatar
boshko
Dau prvi avtogram
 
Prispevkov: 843
Pridružen: 01 jan 2008, 13:28

Re: Novice iz KMN Mr.Baby

OdgovorNapisal/-a KURSK » 06 feb 2010, 10:37

Leto je zopet naokoli, zato vabim vse člane kmn Mister Baby , da se udeležijo rednega letnega občnega zbora, ki bo v nedeljo 07. Februara 2010 s pričetkom ob 18.00 uri v Gostilni Metuljček.

Po občnem zboru bo sledila pogostitev s hrano :kebab: in pijačo :pivo: :eks: ter druženje. Vljudno vabljeni! :welcome



Lep športni pozdrav! Vodstvo Mister Baby
Uporabniški avatar
KURSK
Joker s klopij
 
Prispevkov: 538
Pridružen: 01 mar 2007, 20:08

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na KMN Mister Baby

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

cron