Spremeni velikost črk   Pogled tiskanja

Spomladanski del sezone 2006/2007

Klub malega nogometa Mister Baby Gederovci

Moderatorji: Mirci, werder

OdgovorNapisal/-a galaktikos » 21 apr 2007, 12:07

4.Kolo
1 METEOR : SUHI VRH sobota 20:00

--------------------------------------------------------------------------------

2 OLD BOYS : MISTER BABY

--------------------------------------------------------------------------------

3 VIDEM-K.B.PRI MAJI : LISSA DOKLEŽOVJE

--------------------------------------------------------------------------------

4 ČERNELAVCI : BULLS

--------------------------------------------------------------------------------

5 GRADIŠČE : KRAJNA IZOLATERM

--------------------------------------------------------------------------------

Zanimivo bo v Gradiscu domacin motiviran ter verjetno kompleten!Krajna favorit na vsaki tekmi toda to treba dokazovat s tekme v tekmo.V jesenskem delu so Gradisce prve vzele skalp Krajni na njihovem igriscu.Jim bo tudi tokrat uspelo.
Bulls gre po tri tocke v Cernelavce toda ne bo jih zlahka osvojiti.
Videm bi doma moral ugnati Lisso ceprav je ucitno da v tem delu ekipa Lisse ne bo vec kanta za nabijanje.
Suhi Vrh pa danes zvecer igra proti neugodnim domacinom ekipo Meteor,ki pa verjetno bo le z teska pripravila kaksno presenecenje.Torej zmaga sminkerjev.
Old Boys bo pa poskusal z zmago proti Mr.Baby-ju umiriti domace gledalce kajti presnji krog so doziveli nepricakovan poraz.Mislim pa tudi ekipa Mr.Baby ni povsem brez moznosti.Vlogo favorita pa pripisujem domaci ekipi.
[img]http://www4.slikomat.com/08/0415/jca-kbaxx3.gif[/img]

Jaz sem mlad, srednjih let, star sem fant!
Uporabniški avatar
galaktikos
Dau prvi avtogram
 
Prispevkov: 898
Pridružen: 20 feb 2007, 17:38
Kraj: Santiago Bernabeu

OdgovorNapisal/-a galaktikos » 22 apr 2007, 15:42

Rezultati tekem 4.kroga:
Gradisce:Krajna 2:5
Old Boys :Mr.Baby 0:1
Videm: Lissa 3:3
Cernelavci : Bulls 1:2
Meteor: Suhi Vrh 1:6
Zadnjič spremenil galaktikos, dne 28 apr 2007, 12:25, skupaj popravljeno 1 krat.
[img]http://www4.slikomat.com/08/0415/jca-kbaxx3.gif[/img]

Jaz sem mlad, srednjih let, star sem fant!
Uporabniški avatar
galaktikos
Dau prvi avtogram
 
Prispevkov: 898
Pridružen: 20 feb 2007, 17:38
Kraj: Santiago Bernabeu

OdgovorNapisal/-a galaktikos » 28 apr 2007, 12:24

5.Kolo
1 MISTER BABY : VIDEM-K.B.PRI MAJI

--------------------------------------------------------------------------------

2 SUHI VRH : OLD BOYS

--------------------------------------------------------------------------------

3 BULLS : GRADIŠČE

--------------------------------------------------------------------------------

4 LISSA DOKLEŽOVJE : BTC NEMČAVCI

--------------------------------------------------------------------------------

5 KRAJNA IZOLATERM : METEOR

Danes se v Gederovcih z vecerno tekmo zacne 5.krog nadaljevanja prvenstva med domacimi ki lovijo prvo zmago na domacem igriscu v letosnji sezoni v goste jim prihaja ekipa Vidma in bo jim to puskusala prepreceti.Cas je za prvo domaco zmago kar pa bo seveda zelo tesko.
Nadaljevalo se bo jutri z tekmo v Suhem vrhu kamor jim v goste prihaja lanski prvak ki je zadnji tekmi izgubil z tekmeci z spodnjega dela lestvice ter bo zdaj poiskusal najti izgubljene tocke kar pa bo jim zelo tesko.Po mojem gladka zmaga domacinom.
Bulls doma pricakuje Gradisce po vsej teoriji bi mogel zmagati pa ceprav bo Gradisce slo v polni zasedbi v Crnce kajti danes Tisina igra tekmo.Zmaga domacih ceprav jim ne bo lahko.
Lissa pa ima novo priloznost da se odlepi na 4 tocke od Cernelavec na repu tablice.Nasprotnik je idealen zato pricakujem zmago domacinov kajti letos bleda ekipa iz Nemcavec ne kaze vec tisto kar je v jeseni ter pocasi pada na svoje mesto kjer jim je okoli 8 mesta.
O Krajni pa ne bom zgubljal besed tu se zna kdor je gospodar.Po mojem ekipa Meteora prihaja na Krajno z mislijo kako prepreceti visok poraz.

Pridite danes zvecer spodbujat ekipo Mr.Baby da zabelezi prvo domaco zmago ter jutri na Krajno da potrdi mesto lidera na lestvici. :bravo:
Lep pozdrav!
[img]http://www4.slikomat.com/08/0415/jca-kbaxx3.gif[/img]

Jaz sem mlad, srednjih let, star sem fant!
Uporabniški avatar
galaktikos
Dau prvi avtogram
 
Prispevkov: 898
Pridružen: 20 feb 2007, 17:38
Kraj: Santiago Bernabeu

OdgovorNapisal/-a KIKI » 28 apr 2007, 15:50

stava za današnjo tekmo:

kmn mister baby - kmn videm 5-3

strelci za baby bratkee 2x, galaktikos, jo. vrečič,pajžlar.

če san trufo ščen meti kišto(puno piv) na šanko :)
KIKI
ščej gratati nogometaš
 
Prispevkov: 80
Pridružen: 21 feb 2007, 01:33

OdgovorNapisal/-a galaktikos » 29 apr 2007, 15:52

Na zalost Kiki nej slo ceprav smo bili zelo blizu zmage!
Mr.Baby : Videm 2:2
Krajna : Meteor 5:4
Suhi vrh : Old Boys 6:7
Bulls : Gradisce 5:2
Lissa : Nemcavci 7:6
[img]http://www4.slikomat.com/08/0415/jca-kbaxx3.gif[/img]

Jaz sem mlad, srednjih let, star sem fant!
Uporabniški avatar
galaktikos
Dau prvi avtogram
 
Prispevkov: 898
Pridružen: 20 feb 2007, 17:38
Kraj: Santiago Bernabeu

OdgovorNapisal/-a božo d. » 30 apr 2007, 15:19

za strelce si se malo zmoto proti Vidme : 2:2-Jani Vrečič(klasičen avtogol) v 60+2 minuta.

Če bi van trener bil, bi Janiji na vsakon treningi obej nogej z elastiko okoli zamoto,ka tej človik če glij vkup stogij,ide labda zmejs skoz,tej oval je neverjeten! :)

on ma tipičen fuzbalski sindrom-oks tunel.Če te ga kaj vidle poznan enoga kirurga z Iraka......samo baje vse stranke z bombami odpejra.......no taka.....vseeno či glij nešče operacije naj pozovej.....tej mejsec ma popust na ovale !


Vači pa pohvalno za drugi polčas........1-ga ste prejspali...oziroma so van ovi nametnoli tempo.......obramba se je povijala.......moti me edijno tou ka skoz neka čakate........neven ka .......goldene Ananas !
;) ;) :pivo: :pivo:
strauberis,šeris end en ejnđel kis in spring,
maj samer wajn iz rili mejd from ol dis tings
Uporabniški avatar
božo d.
Trij minute na tekmo
 
Prispevkov: 487
Pridružen: 11 feb 2007, 19:36
Kraj: di ader sajd of sodišinci-kot

OdgovorNapisal/-a Tanasa » 30 apr 2007, 21:12

pazi ka neboš ti toga kirurga z iraka še nuco :jezen: :policaj:
"YOU DON`T HAVE TO LOVE ME, YOU DON`T EVEN HAVE TO LIKE ME, BUT YOU WILL RESPECT ME"
Uporabniški avatar
Tanasa
Sidij na tribuni
 
Prispevkov: 226
Pridružen: 20 feb 2007, 11:16

OdgovorNapisal/-a bala » 02 maj 2007, 12:52

heheh
bala
Ne vijdi prek žoge
 
Prispevkov: 3
Pridružen: 02 maj 2007, 12:47

OdgovorNapisal/-a Tanasa » 02 maj 2007, 18:16

ka je zaj tu smejšno? :O pa hu ar ju?
"YOU DON`T HAVE TO LOVE ME, YOU DON`T EVEN HAVE TO LIKE ME, BUT YOU WILL RESPECT ME"
Uporabniški avatar
Tanasa
Sidij na tribuni
 
Prispevkov: 226
Pridružen: 20 feb 2007, 11:16

OdgovorNapisal/-a božo d. » 03 maj 2007, 22:40

Tanasa je napisal/-a:pazi ka neboš ti toga kirurga z iraka še nuco :jezen: :policaj:



raj se san vrejžen......... z motorkof...do obijsti ! 8) ;)


drži se........teme............kmice ali kakoli že tou gej.......kelko san uspel prek naše viditi....si tuj tij na tekmi bijla...takoj za komercijalof si stala ! :ne: :O
strauberis,šeris end en ejnđel kis in spring,
maj samer wajn iz rili mejd from ol dis tings
Uporabniški avatar
božo d.
Trij minute na tekmo
 
Prispevkov: 487
Pridružen: 11 feb 2007, 19:36
Kraj: di ader sajd of sodišinci-kot

OdgovorNapisal/-a Tanasa » 04 maj 2007, 09:25

:O :'( :ne:
"YOU DON`T HAVE TO LOVE ME, YOU DON`T EVEN HAVE TO LIKE ME, BUT YOU WILL RESPECT ME"
Uporabniški avatar
Tanasa
Sidij na tribuni
 
Prispevkov: 226
Pridružen: 20 feb 2007, 11:16

OdgovorNapisal/-a galaktikos » 06 maj 2007, 19:38

Old Boys : Meteor ??
Nemcavci : Mr.Baby 0:2
Bulls : Krajna 6:4
Cernelavci : Lissa 3:3
Videm :Suhi vrh 2:4
[img]http://www4.slikomat.com/08/0415/jca-kbaxx3.gif[/img]

Jaz sem mlad, srednjih let, star sem fant!
Uporabniški avatar
galaktikos
Dau prvi avtogram
 
Prispevkov: 898
Pridružen: 20 feb 2007, 17:38
Kraj: Santiago Bernabeu

OdgovorNapisal/-a božo d. » 07 maj 2007, 14:31

čestitke.....mislin ka ste napredovali s tekme v tekmo.......pomali te ekipa sposobna za skalp bullsov..........grbavica de gorejla za 3 kedne...dotečas posujšte krmo...pa preselte krta...vepar pa tak že zaproso za azil pr đekiji !
8)



nije još gotovo,biče još erotike.........
strauberis,šeris end en ejnđel kis in spring,
maj samer wajn iz rili mejd from ol dis tings
Uporabniški avatar
božo d.
Trij minute na tekmo
 
Prispevkov: 487
Pridružen: 11 feb 2007, 19:36
Kraj: di ader sajd of sodišinci-kot

OdgovorNapisal/-a galaktikos » 07 maj 2007, 15:39

Ka Pejvec do zdaj si nej mel nika cednoga povedati od nas.Zdaj pa samo naenok pohvale.Zakoj?Ka nas mogoce malo nucas ka ti pomoremo ka se ti zelja izpuni. :)
Na zalost ti nemren obecati ka ti lejko pomoremo ka so verjetno redno dobri letos.Ce so vas zmagali z taksno postavo(starine) kak san na slikaj glejdo te znas kak so se mocni da do kompletni v kar pa ne dvomin ka proti nan nebi bili.
Borba bou pa vupan ka jin smo zmozni scipnoti bar tocko. ;)
Samo tou je se dalec! ;)
[img]http://www4.slikomat.com/08/0415/jca-kbaxx3.gif[/img]

Jaz sem mlad, srednjih let, star sem fant!
Uporabniški avatar
galaktikos
Dau prvi avtogram
 
Prispevkov: 898
Pridružen: 20 feb 2007, 17:38
Kraj: Santiago Bernabeu

OdgovorNapisal/-a božo d. » 07 maj 2007, 16:26

1.če se ne motin san 2 mesca nej piso nej od vas nej od nas,nej od tejbe,nej od mejne.......

2.lejko pišen grde stvari namesto pohval,samo mo najbrž pa skenslani......

3.moja želja se je izpunila že parkrat.......na kolenaj na grbavici......mogoče san se glij te načno......

4.ge nemo prvak.........ka ne špilan.....rimember ?

5.psihološka vojna se začala......Janija smo zasačili .........nej ka bi tejbe tuj ?

6.na žalost ti nemren obečati.......znaš kumi se obečavle ? spoti se malo da na tekmo ideš......



:pivo: :) :O
strauberis,šeris end en ejnđel kis in spring,
maj samer wajn iz rili mejd from ol dis tings
Uporabniški avatar
božo d.
Trij minute na tekmo
 
Prispevkov: 487
Pridružen: 11 feb 2007, 19:36
Kraj: di ader sajd of sodišinci-kot

OdgovorNapisal/-a galaktikos » 07 maj 2007, 20:57

Ne stekam 5 pa 6! :O
3. ka je te tvoja zelja bijla? ka Mr.Baby zmagas. :O
1. duze nazaj pamtim ka si pijso o nas. ;)
[img]http://www4.slikomat.com/08/0415/jca-kbaxx3.gif[/img]

Jaz sem mlad, srednjih let, star sem fant!
Uporabniški avatar
galaktikos
Dau prvi avtogram
 
Prispevkov: 898
Pridružen: 20 feb 2007, 17:38
Kraj: Santiago Bernabeu

OdgovorNapisal/-a admi bulls » 07 maj 2007, 21:49

galaktikos je napisal/-a:Ne stekam 5 pa 6! :O
3. ka je te tvoja zelja bijla? ka Mr.Baby zmagas. :O
1. duze nazaj pamtim ka si pijso o nas. ;)



Pozdravljen Galaktikos, sem se paÄ
admi bulls
Ne vijdi prek žoge
 
Prispevkov: 2
Pridružen: 07 maj 2007, 21:37

OdgovorNapisal/-a božo d. » 07 maj 2007, 22:28

galaktikos je napisal/-a:Ne stekam 5 pa 6! :O
3. ka je te tvoja zelja bijla? ka Mr.Baby zmagas. :O
1. duze nazaj pamtim ka si pijso o nas. ;)


pod 5.pomejni ka sta se Jani pa tvoj pajdaš slikala...........vkup.........lejko se njima pridružiš.....ka de bar eden lejpi na sliki ! :)

6.napijso si ka nemreš obečati ka mi pomoreš...... tou se vide morala igralca ,ekipe........pa što koga sijli...napijso san ka prijdemo pa van fudnemo v .......nedra...pa če se spotiš tou nede prvič ..... pa valda nej zadnjič ! :) :O

3.ka je pa te tvoja želja...goldene ananas ?

1.dosta nej.....ka si kenslo...oz.....recenzejro......

:ne:
strauberis,šeris end en ejnđel kis in spring,
maj samer wajn iz rili mejd from ol dis tings
Uporabniški avatar
božo d.
Trij minute na tekmo
 
Prispevkov: 487
Pridružen: 11 feb 2007, 19:36
Kraj: di ader sajd of sodišinci-kot

OdgovorNapisal/-a galaktikos » 12 maj 2007, 12:46

1 MISTER BABY ČERNELAVCI

--------------------------------------------------------------------------------

2 SUHI VRH : BTC NEMČAVCI

--------------------------------------------------------------------------------

3 METEOR : VIDEM-K.B.PRI MAJI

--------------------------------------------------------------------------------

4 LISSA DOKLEŽOVJE : GRADIŠČE

--------------------------------------------------------------------------------

5 KRAJNA IZOLATERM : OLD BOYS

Nadaljevanje pomurske lige malega nogometa z dvema vecernima tekmama v Melincih gostuje Videm ki letos ni prevec prepricljiv zato pricakujem zmago domacinov ki kazejo dobre igre v zadnjem obdobju saj so pokazali na Krajni dobro igro ter dobro parirali kandidatu za prvaka a na koncu jim je malo zmanjkalo za uspeh ter z Murske Sobote odnesli tocko.
Druga vecerna tekma pa bo v Gederovcih kamor prihajajo zadnje uvrscena ekipa iz Cernelavec ki se isce zadnji
kancek upanja za obstanek v elitni druscini kajti ce jim danes ne uspe zmagati potem zagotovo grejo v nizji rang tekmovanja,toda to jim zagotovo ne bo lahko kajti domacin pa isce prvo zmago v letosnji sezoni na domacem igriscu zato so igralci domacega kluba prepricani da jim bo to danes koncno uspelo motivira pa jih se dejstvo da po ugodnem razpletu ostalih tekem se zavihti na 5.mesto.
V nedeljo pa se prostale tri tekme zanimivo bi znalo biti na Krajni toda po sredini pokalni tekmi ko so domacini zelkovega prepustili nastop Old Boys-em na turnirju so se zacela namigovanja da bi se lahko zgodilo v nedeljo da bi gosti prepustili tocke domacinom ki so njim nujno potrebne za boj na vrhu.Sicer pa je domacin ce bo vse normalno faborit te tekme.
Lissa ki spomladi pridno nabira tocke gosti letos slabo Gradisce ter gotovo startajo na zmago ki bi jim ze lahko prinesla dovolj veliko zalogo tock prednosti pred Cernelavcami.Ta zmaga jim je nujna kajti v nadeljevanju imajo zelo tezek razpored slisati je pa tudi da naj bi tekma bila dogovorjena samo so to samo govorice ki jim ni nujno verjeti.
Suhi Vrh pa pricakuje Nemcavce zato o tej tekmi ni potrebno zgubjati besed.Vse drugo kot visoka zmaga domacinov bo presenecenje.
LP!
[img]http://www4.slikomat.com/08/0415/jca-kbaxx3.gif[/img]

Jaz sem mlad, srednjih let, star sem fant!
Uporabniški avatar
galaktikos
Dau prvi avtogram
 
Prispevkov: 898
Pridružen: 20 feb 2007, 17:38
Kraj: Santiago Bernabeu

OdgovorNapisal/-a MiChO » 12 maj 2007, 15:13

Odlično galaktikos... edino neven... či ti tipka za vejico vö spadnola? :D
Mes que un club! (Več kot klub!)

Ray Hudson: "Xavi needs no help. He needs help like a fish needs bicycle."
Uporabniški avatar
MiChO
Katancov ljubljenec
 
Prispevkov: 2261
Pridružen: 08 feb 2007, 21:04
Kraj: V njenih hlačkah...

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na KMN Mister Baby

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov

cron