Spremeni velikost črk   Pogled tiskanja

Mister baby veterani

Klub malega nogometa Mister Baby Gederovci

Moderatorji: Mirci, werder

Mister baby veterani

OdgovorNapisal/-a Mirci » 08 apr 2007, 09:20

13.kolo

INGRA:MISTER BABY 3:2 (1:1)
Strelca za Baby: Šneider; Koko

Igra veteranov se popravla, saj je tesen poraz pri eni najboljših ekip v ligi spodbuda za naprej. V zadnjih petih minutah smo zapravili dve 100procentni šansi za izenačenje. V ponedeljek 9.04. gostujemo v Gradišču.
Uporabniški avatar
Mirci
V prvoj postavi
 
Prispevkov: 679
Pridružen: 20 feb 2007, 12:14

OdgovorNapisal/-a LAjCi » 10 apr 2007, 01:32

kelko bilo v gradišči ???

glede na to kelko nas je bilo gnes tam (žal san mogo san po polovici tekme oditi), upam ka vas vsaj polovica pride v soboto nazaj :!:
Slika
Uporabniški avatar
LAjCi
Joker s klopij
 
Prispevkov: 506
Pridružen: 09 feb 2007, 17:21
Kraj: Sodišinci

OdgovorNapisal/-a galaktikos » 10 apr 2007, 16:27

4:3 za Gradisce!Dobra igra veteranov samo pac jin falita bar dva igralca bar kvalitete Eđida: :)
[img]http://www4.slikomat.com/08/0415/jca-kbaxx3.gif[/img]

Jaz sem mlad, srednjih let, star sem fant!
Uporabniški avatar
galaktikos
Dau prvi avtogram
 
Prispevkov: 898
Pridružen: 20 feb 2007, 17:38
Kraj: Santiago Bernabeu

OdgovorNapisal/-a Mirci » 12 apr 2007, 14:03

14.kolo

GRADIŠČE:MISTER BABY 4:3 (1:1)

Še en tesen poraz proti favorizirani ekipi. Zopet je odločila kratka klop in pa zapravljene priložnosti. Mislim, ka je vse 3 gole dal Koko.
V soboto pride Reflex. Pa težka tekma. Ge delam, upam ka pride šteri od teh, ka so še na niti enoj tekmi nej bilij ( Karoli, Jug...), če nej de pa nula.
Uporabniški avatar
Mirci
V prvoj postavi
 
Prispevkov: 679
Pridružen: 20 feb 2007, 12:14

OdgovorNapisal/-a Mirci » 17 apr 2007, 16:09

15.kolo

Mister baby:Reflex 2:6 (1:2)

Brez mene in Kokoja je nej šlo. Prvi polčas so se dečki še držali, Balažic je celo zastrejlo penal, v drujgom pa so popustili, saj brez rejdnih menjav pač nejde.
Strelca za Baby Manfred in Šneider.
V soboto špilamo ob 19.00 v Kupšincih in gremo na prvo zmago. Jug in Karoli sta obečala ka prijdeta. Bomo videli.
Uporabniški avatar
Mirci
V prvoj postavi
 
Prispevkov: 679
Pridružen: 20 feb 2007, 12:14

OdgovorNapisal/-a Mirci » 23 apr 2007, 10:57

16.kolo

Kupšinci:Mister baby 2:4 (0:2)

Prva letošnja zmaga veteranov. Prvič letos popolna zasedba z Jugom, Karolijem in Mirjamom, ki se je pokazal kot velika okrepitev. Takša zasedba lahko premaga vsakogar v tej ligi.
Strelci: 2gola sem dal jaz, po enega pa Koko in Mirjam
V naslednjem kolu gostimo Boračevo. Če bodo privolili za igranje v petek, bomo spet v polni postavi, v soboto pa nas bo kar nekaj manjkalo (jaz, Karoli, Koko).
Uporabniški avatar
Mirci
V prvoj postavi
 
Prispevkov: 679
Pridružen: 20 feb 2007, 12:14

OdgovorNapisal/-a bianconero » 23 apr 2007, 11:13

Ä‘uge pa mirjami kopacke nabafte pa je to to!!!
eto ste dobro odspilali.saka Ä
"..I'm proud to be Juventino, I'm proud to be a "bandiera", like you often call me, but the truth is that i'm a little piece of a big Juventus flag, a flag that grows with the years passing and, if each of you looks closely, he'll find also his name on it.."

Thank you for being our symbol, our captain and for how proud you make us feel, each and every day, to be Bianconeri.
Uporabniški avatar
bianconero
Joker s klopij
 
Prispevkov: 629
Pridružen: 12 feb 2007, 14:49
Kraj: sodisinci 21

OdgovorNapisal/-a Mirci » 29 apr 2007, 21:37

17.kolo

Mister baby:Boračeva 2:8 (2:4)

Strelca Koko in Mirjam
Oslabljena ekipa veteranov brez mene, Manfreda in golmanov (Geđo na golu) ni imela možnosti za zmago. Na žalost je pač tako, da bomo samo dvakrat ali trikrat v sezoni v popolni postavi. V soboto gremo v Videm. Jaz bom zopet manjkal, ker delam za ostale ne vem. Tako da bo še enkrat zelo težko kaj narediti.
Uporabniški avatar
Mirci
V prvoj postavi
 
Prispevkov: 679
Pridružen: 20 feb 2007, 12:14

OdgovorNapisal/-a Mirci » 08 maj 2007, 22:12

18.kolo

Videm:Mister baby 8:2 (3:1)
V oslabljeni postavi spet velik poraz. Strelca Šnajdar in Mirjam. V soboto prihajajo Petanjci. Zdaj bi že pa bilo fajn zmagati. Mene spet ne bo, upam da ostali vsi pridejo, drugače bo spet joj.
Uporabniški avatar
Mirci
V prvoj postavi
 
Prispevkov: 679
Pridružen: 20 feb 2007, 12:14

OdgovorNapisal/-a božo d. » 10 maj 2007, 17:22

Moja napoved rezultata:2:8.....spet bo joj....po tekmi ;)


dobro zaj fajnal for glij nede....špotariti se pa nej trbej,......en sodelavec mi že keden dnij guči....z Boračeve.....kak so vas razturili........po pravici povejdano man tuj dosta sodelavcof z Petanjec............taka..........bar probajte......smanjiti promaju u zadnjoj liniji.....ako je ikako moguče ! :)
strauberis,šeris end en ejnđel kis in spring,
maj samer wajn iz rili mejd from ol dis tings
Uporabniški avatar
božo d.
Trij minute na tekmo
 
Prispevkov: 487
Pridružen: 11 feb 2007, 19:36
Kraj: di ader sajd of sodišinci-kot

OdgovorNapisal/-a Mirci » 18 maj 2007, 11:36

19.kolo

Mister baby:Petanjci 2:2 (1:1)

Strelca za nas Šneider in Manfred.
Glede na to, ka smo špilali skoro cejlo tekmo z igralcem manj (izključen Karoli) in pa ka je sodnik bil pijan kak čep, je točka nej slaba. Škoda ja samo ka če bi bilo vse normalno, bi zmagali.
Ne preostane nam drugo, kot da probamo zmagati na Krajni. Tekma bo v nedeljo ob 14.uri. Prijdite nas glejdat.
Uporabniški avatar
Mirci
V prvoj postavi
 
Prispevkov: 679
Pridružen: 20 feb 2007, 12:14

OdgovorNapisal/-a LAjCi » 20 maj 2007, 23:21

20.kolo

Krajna: Mister Baby 1:4 (0:2)


Strelci: Šinko, Edšid, Sapač, Gombotz, Krenos
RK: Šnajdar Janez

Komentar tekme de verjetno Mirko zunejo.
Po mojem mnenju igralec tekme Edšid Janez (z belimi all startarkami :))
Čez nekaj dni na podružnici tudi kratka video reportaža in ob koncu tedna tudi DVD-ji s tekme!
Slika
Uporabniški avatar
LAjCi
Joker s klopij
 
Prispevkov: 506
Pridružen: 09 feb 2007, 17:21
Kraj: Sodišinci

OdgovorNapisal/-a božo d. » 21 maj 2007, 11:16

Evo še od mejne par pikčrs from derbi:

Slika

v ozadju vijdite tudi našega kameramana in njegovo prikolico,pune tribijne ružnih navijača in najtežjoga udeleženca derbija ki miri žogo ob izvajanju kornera.....
Zadnjič spremenil božo d., dne 21 maj 2007, 11:41, skupaj popravljeno 2 krat.
strauberis,šeris end en ejnđel kis in spring,
maj samer wajn iz rili mejd from ol dis tings
Uporabniški avatar
božo d.
Trij minute na tekmo
 
Prispevkov: 487
Pridružen: 11 feb 2007, 19:36
Kraj: di ader sajd of sodišinci-kot

OdgovorNapisal/-a božo d. » 21 maj 2007, 11:22

STARTASKE PIKČR:

Slika


Igrač utakmice po mnenju vseh fotoreporterof v karakterističnon prodori..........z nezaustavljivimi startaskami....
strauberis,šeris end en ejnđel kis in spring,
maj samer wajn iz rili mejd from ol dis tings
Uporabniški avatar
božo d.
Trij minute na tekmo
 
Prispevkov: 487
Pridružen: 11 feb 2007, 19:36
Kraj: di ader sajd of sodišinci-kot

OdgovorNapisal/-a božo d. » 21 maj 2007, 11:32

batina pikčr


Slika





žoga v kotičku slike........tradiconalni sodišinski bratski dvoboj pred golmanon ..........in pa heksenšus domaće osmice ob silijni.....mičojove batine
strauberis,šeris end en ejnđel kis in spring,
maj samer wajn iz rili mejd from ol dis tings
Uporabniški avatar
božo d.
Trij minute na tekmo
 
Prispevkov: 487
Pridružen: 11 feb 2007, 19:36
Kraj: di ader sajd of sodišinci-kot

OdgovorNapisal/-a božo d. » 21 maj 2007, 11:51

eroplan PIKČR

Slika


Slavko:gledaj mali,kakši eroplan.....
Branko:dvej črti vličej,dvomotorec......
Slavko:tou ide zaj za Klagenfurt....
Benc:A-ha,ali pa za Luksemburg......


:) ;) :)
strauberis,šeris end en ejnđel kis in spring,
maj samer wajn iz rili mejd from ol dis tings
Uporabniški avatar
božo d.
Trij minute na tekmo
 
Prispevkov: 487
Pridružen: 11 feb 2007, 19:36
Kraj: di ader sajd of sodišinci-kot

OdgovorNapisal/-a Mirci » 21 maj 2007, 22:12

LAjCi je napisal/-a:20.kolo

Krajna: Mister Baby 1:4 (0:2)


Strelci: Šinko, Edšid, Sapač, Gombotz, Krenos
RK: Šnajdar Janez

Komentar tekme de verjetno Mirko zunejo.
Po mojem mnenju igralec tekme Edšid Janez (z belimi all startarkami :))
Čez nekaj dni na podružnici tudi kratka video reportaža in ob koncu tedna tudi DVD-ji s tekme!

Hvala Lajci za objavo rezultata.Kratek opis tekme:
Krajna je na začetku pritiskala na naš gol, mi pa smo čakali na kontre. Z prvega kornera na tekmi je Manfred po moji podaji v drugem poskusu zadel za 1:0. Krajna je še bolj pritisnila, bilo je nekaj težkih situacij v našem kazenskem. Nato pa je sledila najlepša akcija na tekmi. Šneider in Edšid sta izigrala celotno obrambo Krajne, slednji je zadel za 2:0. Krajna se je trudila na vse kriplje, rezultat pa se do polčasa ni spremenil. V drugem polčasu so Krajnčari krenili na vse ali nič, pri tem pa puščali veliko prostora odzadaj. Tako je žoga prišla do mene, jaz pa sem v stilu največjih mojstrov v pravem času zadel za 3:0 (ha, ha). Še zadnja priložnost za Krajno je prišla z penalom, ki ga je Krenos tudi realiziral za 1:3, na njihovo žalost pa je Čači napravil nespametno potezo zaradi ene brcnjene žoge vstran in sodnika Benca poslal dvakrat v p.m. Ta mu je pokazal zasluženo rdeči karton. Tudi z igralcem manj so Krajnčari igrali napadalno, vendar je bilo zadaj preveč prostora. Tako sem se znašel sam pred golmanom, ga predriblal in nesebično podal Kokoji, ki je žogo porinil v prazno mrežo za 4:1. Po tem bi lahko še dali kakšen gol, a smo bili nenatančni.
Zmaga nam je velika spodbuda za naprej, pohvalil bi vse igralce za veliko borbenost, Vlado nas je večkrat reševal, Edšid kot že povedano igralec tekme. Hvala tudi Krajni za fer in zanimivo tekmo in za veselo druženje po tekmi ( :pivo: ), zaradi česar še nisem prišel k sebi,včeraj pa absolutno ne bi mogel ničesar napisati.
V soboto predzadnje kolo proti Vanča vasi doma ob 18.uri. Upam da bomo razen Kokoja vsi in da bomo napravili še en dober rezultat.
Uporabniški avatar
Mirci
V prvoj postavi
 
Prispevkov: 679
Pridružen: 20 feb 2007, 12:14

OdgovorNapisal/-a bianconero » 24 maj 2007, 11:28

ajc dobro si tej derbi zonejo. :bravo:
"..I'm proud to be Juventino, I'm proud to be a "bandiera", like you often call me, but the truth is that i'm a little piece of a big Juventus flag, a flag that grows with the years passing and, if each of you looks closely, he'll find also his name on it.."

Thank you for being our symbol, our captain and for how proud you make us feel, each and every day, to be Bianconeri.
Uporabniški avatar
bianconero
Joker s klopij
 
Prispevkov: 629
Pridružen: 12 feb 2007, 14:49
Kraj: sodisinci 21

OdgovorNapisal/-a cuschtee » 24 maj 2007, 11:49

vse je za pohvaliti. ajč saka čast ka si čas zemeš in vse ostalo.

samo bar kakšno akcijo naših dečkov bi lejko notri zmontero. doubo san občujtek, gda san gledo posnetek, kak če bi samo mister baby špilo. pa nema veze.
Uporabniški avatar
cuschtee
V prvoj postavi
 
Prispevkov: 662
Pridružen: 12 feb 2007, 16:41

OdgovorNapisal/-a bianconero » 24 maj 2007, 11:59

vejpa krajna nej spilala. :D ;) 8)
"..I'm proud to be Juventino, I'm proud to be a "bandiera", like you often call me, but the truth is that i'm a little piece of a big Juventus flag, a flag that grows with the years passing and, if each of you looks closely, he'll find also his name on it.."

Thank you for being our symbol, our captain and for how proud you make us feel, each and every day, to be Bianconeri.
Uporabniški avatar
bianconero
Joker s klopij
 
Prispevkov: 629
Pridružen: 12 feb 2007, 14:49
Kraj: sodisinci 21

Naslednja

Vrni se na KMN Mister Baby

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

cron