| Prihaja čokolada brez kalorij |
|
|
|
| Novice - Zanimivosti | |||
| Sreda, 16 Junij 2010 07:57 | |||
|
Ljubitelji čokolade so najverjetneje od nekdaj sanjali o čokoladi brez kalorij. Zdaj se jim bo želja uresničila.
Heidu Klum se s čokolado kar namaže.
Na trg prihaja zelo zanimiva novost, gre za pršilo v obliki šminke za ustnice, ki šprica majhne koščke temne čokolade v usta. Pravijo mu revolucionarni izum, saj bo ljubiteljem te sladke pregrehe omogočil, da bodo uživali v njene omamnem okusu brez občutka krivde, da v telo vnašajo dodatne kalorije. Pršilo, ki se imenuje Le Whif, bo v različnih okusih, izumil pa ga je harvardski profesor David Edwards, ki trdi, da se bo želja po čokoladi na ta način zmanjšala. "Ko čokolado vdihnete, takoj občutite njen okus na jeziku. Le Whif je nov način konzumiranja čokolade, pravzaprav je njeno vdihavanje," je pojasnil Edwards. Vdihavanje omogoči ljudem, da občutijo okus čokolade, ne da bi vnesli v telo kalorije. In medtem ko je za nekatere ta izum revolucionaren, so drugi precej skeptični. Menijo, da vdihavanje nikakor ne more zamenjati občutka, ki ga da ugriz v priljubljeno čokolado.
vir: 24ur.com
|
Trač
- MiChO : MIS - TER - BA - BY !!! :P
- Sodišinčar : Kak ste?
- MiChO : Vse najboukše za dan mladosti!
- MiChO : te napovedovali?
- LAjCi : ka pa jasnovidec za ravensko?
- MiChO : fčasi
- MiChO : :)
- MiChO : u jebem ti
- KURSK : ka se čaka?
- KURSK : nega parov
Samo registrirani uporabniki lahko pošiljajo sporočila



